24 Şubat 2016 Çarşamba

Herkes bir Mucize bekler ama Mucizeler sadece onlara inananlara gelir.


Bir gün insan kendi değerini bilecek, savaşmaktan daha saçma bir şey olmadığını savaşırken en çok kendini öldürdüğünü anlayacak. Evrenin sınırlarını daha çok merak eden insanlık zamanı gelince daha çok sır bilecek, daha çok Allah dışında zaten hiçbir şey olmadığını kavramış olacak. Ölümün başlangıç olduğu, Dünya’nın geçiciliği, herkesin yaşam dersleri ve yaşam amaçları olduğu ortaya çıkacak. Gün gelecek “melekler”in ışığı daha çok yayılacak. Gün gelecek uzaylılar ve insanlar arasında çok farklı paylaşımlar, ortaklıklar, enerji geçişleri olacak. Bir gün… Kıskançlık, kin, nefret, öfke bitecek bunların aslında hiç olmadığı, ilüzyonun derinliği görülecek. Savaşlar bitecek çünkü insan savaşamayacak bilgelik noktasına gelecek. İnsan beyninin çok daha büyük bir kısmını kullanacak ve insanlık kurtulacak. Kötülük bitecek, imtihan bitecek çünkü. Bir yıl sonra belki daha çok hastalık Dünya’da yayılacak ama dönüşen insan ve değişen frekans ile bir gün hastalıklar da bitecek. İnsanların savaşı, sevgisizliği belki birkaç bin yıl sonra Dünya’ya daha çok hastalık, yıkım, açlık, mevsimsel sorunlar getirecek. Zaten enerjiyi hep sevgisizlik bozmuştu. Beyaz, siyah, sarı ırk daha çok birbirine karışabilir, insanlar tek kaynaktan gelmenin enerjisini daha çok hissedecek. Dünya dışı varlıklar Dünya’ya daha çok ilgi duyacak.

Tüm alemlerin mutlak hakimi Allah senin için en doğru olanı biliyor, isyan etme, şükret.
İnan. İnanmaktan büyük güç yok, Allah’a inan, O sana ruhundan üfledi. Kendi gücünü de bil.
La İlahe İllallah: ALLAH’TAN BAŞKA İLAH YOKTUR.
Sen buraya sadece burayı yaşamak için gelmedin, yolun sonu başka bir yer bunu unutma.
İman et, şimdilik kötü şeyler oluyorsa ardından çok güzel şeyler de geleceği için…
Umudunu kula bağlama, Allah isterse senin o konun için her kulunu vesile eder.
Ne yaparsan kendine yaparsın, her an’ına dikket et, kimsenin hakkına girme.
Hep daha iyi bir insan ol, başka yolu yok.
Kötülere kızma, onlara da bu boyutta ihtiyaç var; onlar iyiliğin değerini artırıyor.
Amentü Billah: Allah’a inandım.
Acılar olmasa mutluluklar bu kadar değerli olamazdı.
Aldığın darbeler ödüldü, az acı çeken en şanssız olandır.
Niyetin ne ise eline o geçecek.
Kaybetmezsin yaşam dersi alırsın.            
Kaybedecek bir şeyin kalmadığı an en güçlü halin ortaya çıkar.
Vazgeçme, Dünya vazgeçenlere göre bir yer değildir.
Kullar vesile, Herşey Allah’tan gelir.
En dibe vurduysan çok sevin, artık başka gideceğin yer yok: YUKARI ÇIKMA ZAMANIN…
Hayatındaki insanlar senin enerjinin yansıması.
Az şeye sahip ol, az’la yetinen daha çok derinleşir.
Sen şartlar ne olursa olsun doğru yolu takip et, burada veya orada sen sonunda kazanan olacaksın.
Geçmişe dön, hatalarını bulduysan helallik al, özür dile. Yüksel.
Sonuç önemli, sen bu kitabı okuyorsan daha herşey bitmedi, sonunu bekle bakalım…
Kimseye zarar vermiyorsan, canının istediğini yap.
Utanan insandan zarar gelmez, alçak gönüllü insanlar olsun etrafında.
Söz vermek borç sayılır, sözünü tut, tutamayacaksan insanları boş yere heyecanlandırma.
Az ye, artanı paylaş.
Senin bu dünyaya ne hayrın var, bunu bul. İnsanlık adına sen de birşeyler yap, üret.
Gönlün zengin olsun, hak edene ver, verdikçe sana fazlası gelir.
Devamlılığı olmayan iş ve ilişki seni bozar, devamlılığı seç.
Kalbini temiz tut, Melekler seninle, sevgi’de kal…
Tevbe kapısı hep açık, Allah bağışlayandır.
Allah’ın kapısı çok büyüktür ve kapanmaz.
Dua et ve akışı takip et, yapabileceğin en iyi şey bu.
Hiçbir şeye zorunda hissetme.
Kıskanmak bereket kapısını kapar, kıtlık enerjisi yayar, işine bak.
Çok düşün, gerektiği yerde konuş…
Herşeyi herkese söyleme, insanların ayıbını ört.
Bilge kişi tevazu içinde olur, kibirli ise gerçekte kendini sevmeyendir.
Kendi hatalarınla yüzleş, sen değiş herşey değişsin.
Merhametsiz kişileri yaşamında tutma, sen herkesle bir’sin merhamet et.

ALLAH BİR KAPIYI KAPAR
BİN KAPIYI AÇAR
YARIN DÜNYA YENİDEN KURULACAKBilinçaltınız bir bilgisayar gibi. Kişiliği yok da denebilir; ayrım yapmadan herşeyi alıyor, kaydediyor, kullanıyor. O nedenle uyanık olmanız lazım, bilinçaltınız yani “bilinçdışı siz” yaşamınızı yönetiyor… Tüm o yaşanan aşk acılarında onun payı çok büyük! Onaylama yaptığınız anda, bilinçaltı dosyalarınıza sızar ve hislere-davranışlara etki etmeye başlar. İşte regresyon-geçmiş yaşam şifası çalışmamızda bu noktaları bulup gerçek siz’i ortaya çıkarıp yüzleşmenizi sağlayabiliyoruz. Bu nedenle “birşeyi onaylarken” dikkat edin. Onayladığınız şey gerçek olur. Olmak istediğiniz kişi olduğunuzu onaylayın herşeyden önce. Bunu gerçekten yaptığınız anda, başka şeylerin olmamasını sağlarsınız. Kısa sürede o kişi olmaya başlarsınız. Onaylama veya olumlama yaparken SADECE OLUMLU İFADELER kullanılmalı. Bunun ana nedeni: BİLİNÇALTINIZ OLUMSUZ İFADELERİ AYIRT EDEMEZ.
“Artık kaybetmek istemiyorum” demek ve bu şekilde düşünmek sizi sürekli kaybetmeye iter. Bilinçaltı “kaybettirmem gerek” şeklinde algılıyor bu durumu… iyi ve kötüyü, olumlu ve olumsuzu fark edemiyor.
Onaylama, olumlama yaparken hep şimdiki zamanda kalın. Aşk yaşamında olumlama yapmak son derece etkilidir. Bilinçaltı denen bilgisayarımızda geçmiş veya gelecek ayırdı yok. “Yarın veya gelecekte artık mutlu olacağım” derseniz; o yarın hep geleceğe aktarılır yani o zaman gelmez! En etkili onay cümleleri, olumlamalar basit olduğu sürece daha etkilidir. Basit ifadeler kullanın. Olumlama, onay cümleleri dalga dalga büyük bir enerji akımı ile yaşamlarımıza, aşkımıza, ilişkimize etki eder pozitif dönüşüm sağlar. Hayal kurarken, güneşlenirken, en sakin anlarınızda bilinçaltınız rahatça kayıt yapıyor. Bilinç devreden çıkmaya başladığı anda siz de kendi tercih ettiğiniz kayıtları yapabilirsiniz. Alfa boyutu geçişi- uyku ile uyanıklık arası, uykuya dalmadan önce… Zihnin meşgul olduğu anlarda da bilinçaltı kayıtları daha kolay yapar. Olumlama çalışırken “tekrar etmek” çok önemlidir.
Sevgiyi seçiyorum, sevgiye kalbimi açıyorum.
Sakinim ve merkezdeyim, şu an Kaynak’la bağlantıdayım.
Sessizlik ve sükunet içinde olmak bana mutluluk ve netlik veriyor.
Kendimi ve yaşamımı seviyorum.
Olumlama yaparken canlandırmaya da devam edin. İmgelemek sadece istemekten daha güçlüdür. Olmak istediğiniz kişi olduğunuza onay verin. Anı dolu dolu yaşayın, bu gördüklerinizi seçin, çekin, sonuca güvenin. Bitince çalışma, bunları oluşturmak için atabileceğiniz adımları atın. Tereddüt etmeyin.

Dua etmek Allah ile bağlantımızdır…
 Herhangi bir konuda aracı olmadan Allah’la bağlantıda kalın. Dua etmek sizi huzurlu kılar, kalp gözünüz ile karar almanızı sağlar ve sizi yukarıya taşır. Olumsuzluklar biter. Dua edilir devamı takip edilmez. Allah hayrınıza olanı, sizin için en doğru seçeneği biliyor, güvende kalın. Allah dualara karşılık verir ama nasıl olacağını O bilir. Dua edip elde ettiklerimize şükredelim, gerçekleşmeyenlere ise daha çok şükredelim. İnanarak edilen ve bütünün hayrına olan dualar kabul olur. İnanç ise duaların gerçeğe dönüşmesinde büyük itici güçtür. O kişi hayrınıza ise zaten yaşamınızda olur, asla olmayacak aşkları, ilişkileri, işleri istemek beklemek ise tekamülü tıkar.
Birçok kişi dua ederken olacağına inanmaz. İnanç denen itici gücü yoksun bırakırlar.
Dua edin.
İsteyin ve inanın; “Allah isteyin vereyim der” bize…
Sonuca güvenin ama sürekli sonuç üzerine kafa yorum “acaba nasıl” enerjisi göndermeyin.
Duanın sonunda Allah’a şükredin, teşekkür edin.
Hazırlanın sonuç ve mutluluk için.

HUZUR RİTÜELİ
Duanın ardından meditasyon yapmak da çok rahatlamanıza fırsat sunar. Aşkta kendinizi tanımak, dönüşüm, doğruyu bulmak, ilişkiyi huzura taşımak için meditasyon yapın. Yatak odanızda yapacağınız meditasyon öncesi kaya tuzlu küvette en az 15 dk zaman geçirin, mum ışığı eşliğinde. Kaya tuzlu su başınıza da temas etmeli. Suya başınızı da sokun. Klasik meditasyonu sevmeyenler bunu resim yapmak, yüzmek, doğada yürümek, rüzgarı dinlemekle de yer değiştirebiliyor. Gerçek benliğimizi bulmak, derinleşmek, an’da kalmak, kendi Cennet’imizde hissetmek için meditasyon çok faydalıdır. Gözkapaklarınız ağırlaşıncaya dek beyaz bir mumun ışığını takip edin. Gözler kapanınca o alevi ışığı canlandırmaya devam edin. Odaklanın. İçinizden hazır hissettiğiniz anda görüntüyü serbest bırakın. Nefese odaklanın burnunuzdan nefes alıp ağzınızdan verin. Nefes alırken içinizden 7’ye kadar sayın, verirken yine 7’ye kadar sayın. İçinizden emin olduğunuz zaman nefes alıp vermeyi bırakın. Bundan sonraki aşamada Allah’ın güzel isimleri Esmaları da tekrarına uygun olarak çalışabilirsiniz. Bu kitapta Esma Çalışmalarımızı da bulabileceksiniz. Unutmayın; az konuşmak, sessizlik, dua ve meditasyon sizi gerçekliğe-huzura taşır.
Ne kadar erken sadece içinizden gelen ve sizi mutlu edenleri yapmaya başlarsanız evren de o kadar net ve hızlı sizi destekler. Böylelikle kendinizin, yaşamın, çevrenizin de frekansınız yükseltirsiniz. Işık ve imgeleme çalışmalarını, meditasyonu, Melek rehberliğini zor anlar ve günlük yaşamda ihmal etmeyin. Yapılan hiçbir spiritüel çalışma karşılıksız değil. Zaman koymayın. Düşük frekanslı ve mutsuz kişilerin yani enerji hırsızlarının enerjinizi çalmasına izin vermeyin. Odanızdaki melek köşesi, aşk köşesi, bereket köşesi daima temiz olsun, her gün dokunun bu alanlara. Mum ve kristalleri ihmal etmeyin. Kıskançlık, suçluluk, yakınma, incinme, korku veya şiddetin yerine mutluluk, sevgi, paylaşım, cömertlik, neşeyi koyun.
Saf bir enerji yayarak kendinizi, aşkınızı, ilişkinizi ve çevreyi şimdi mutlu kılın, dönüşüm başlasın!
İçten bir sevgi akışı, gerçek saflık, paylaşım karşılıksız kalmaz. Mucizeler bekleyenlere gelir. Hatta bazı anlarda yakınlaşmaya çalıştığınız veya ayrı kaldığınız aşkınızın Meleği ile kendi Kişisel Koruyucu Meleğiniz arasında bir iletişim olmasını bile rica edebilirsiniz. Melekler bizim adımıza, aşkımız, ilişkimizi, gelişimimiz, mutluluğumuz için eşzamanlı olay ve tesadüf süsü verilmiş karşılaşmalar düzenler. Olağanüstü mutluluklar yine bize Melekler aracılığı ile gelebilir. Melekler Allah’ın izni ile önceden belirlenmiş özel aşk buluşma ve tanışmalarını da organize edebilir. Tesadüf olarak gördüğümüz ilahi olayların tümü Allah tarafından yönetilir, kaderimizi yaşama fırsatını bu boyutta buluruz. Melekler de bize tüm bu konularda rehber olur. Titreşiminizi yükseltin, gerçek aşka ulaşmak için elbette ki ilk başka bazı şeyleri bırakacak yeni için yer açacaksınız. Mucizeler gelmeye başladığı anda Meleklerle işbirliğinizin gerçekleştiğiniz de kabul edebilirsiniz.
Korkuyorsanız sevgi yoktur. Sevgi varsa, seviyor ve seviliyorsanız korkmanız gerekmez. Bu iki temel ve DÜNYA’yı, yaşamlarımızı, bereketi ve ilişkileri yöneten duyguları iyi tanıyın. Herşeye herkese sevgi ve ışık gönderin. Başkalarının yüksek benliğinden izin almadan onun enerjisi ile ilgili bir şey yapmayın. Şifa çalışmaları özgür iradeler dahilinde olmalı, Allah’a dua dışında sadece Melekler gibi yüksek enerji varlıkları işbirliği için uygundur. Kimseyi gerçekte istemediği birşeye zorlamaya çalışmayın. Bazı kısa olumsuzluklar bize öğretmek için yaşamımıza gelir, hemen isyan etmeyin. Sevgi bazlı olmayan ilişkilerin daha fazla sürmemesi gerekir. Sevgi sizi, enerjinizi, bedeninizi yüksek bir enerji ile kuşatır. Negatif duyguları kalbinizden silin. Hep ve daima sevgi’de kalın. Mutsuz anlarda “iptal ediyorum” deyin, odağı bırakın. Sevgi ile çözülemeyecek sorun yoktur. Olumsuz hissettiğinizde toprakta çıplak ayakla gezinin, olumsuz enerjiyi ayak tabanlarınızdan toprağa geçirin. Auranız ise sizi kuşatan bir ışık kuşağıdır, aura saf ev temiz ise size herhangi bir şekilde zarar gelmez.
Affedin, O haklı değil ama senin enerjin oraya boşuna akmamalı.
Kendinizi olumsuz üretirken yakalarsanız enerjiyi iptal edin.
Evrende herşey olması gerektiğ gibi, plan kusursuz.
Herşeye sevgi gönderin, kötüler için de dua edin.
Yargılıyorsanız, yargıladığınızın başınıza geleceğini sakın unutmayın.
Size kötülük yapan kişi mutsuz ve acı çekiyor, intikama tenezzül etmeyin.
Takdir ve minnet şifada esastır, şükür enerjsinde kalın.
Melekler dileğinizin enerjisini Allah’a iletecek.
Dua sadece Allah’a iletilir, Melekler elçidir.
Kimseyi suçlamayın, sorumlu da tutmayın. Güç de kontrol de sizde.
Yaşadığınız herşeyin sorumluluğunu şimdi elinize al.
Şefkat, empati, merhamet ile yol alın, Dünya’da olmak ayrıcalıktır.
Dünya bir imtihan yeri, sürekli ve düzenli mutluluk olacak diye bir şey yok.
Herkes bir ve aynı, aynı ÖZ’ün parçalarıyız.
Allah’ın yarattığına kötülük yapmak, Allah’a karşı gelmek ve kendi karma’yı bozmaktır.
Yaptığın herşey aslında kendinedir, sen iyi olmayı seç.


                                    TUĞÇE IŞINSU ile BİREYSEL 
                            "TAROT, GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI-REGRESYON, 
                          AŞK KOÇLUĞU, MELEK KOÇLUĞU, İLİŞKİ ŞİFALANDIRMASI
                               KİŞİYE ÖZEL AŞK-BEREKET-ŞANS TILSIMI"  
                                          randevusu için: 0535 307 95 28
                 facebook.com/tugceisinsuOFFICIAL, twitter.com/tugce_isinsu 
                                          instagram: tugceisinsu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.