17 Ekim 2013 Perşembe

Okan Bayülgen, Muhallebi Kafa, Ben, Spiritüelizm, Bilim...

16 Ekim 2013
Show Tv'de Okan Bayulgen'in Muhallebi Kafa'sına katıldık konuk olarak...

Ekip her zamanki gibi çok tatlı, çok iyi niyetli ve ilgiliydi...
Saat 23'te yayın başladı, konular: rüya, astral seyahat, dejavu...

Melekler, sezgi, telepati ve sıra dışı deneyimlerimden bahsedebildiğim için kendimi şanslı görüyorum.
Diğer konukların katılmadığı fikirlerimi savunabildiğim ve detaylı örnekler verebildiğim için de...

Bilim, tıkandığı noktalarda bir takım dünya dışı, alışılmamış, doğa üstü konular hakkında yorum yapamayabiliyor. Spiritüel dünyada ise pek çok konunun düşünce, inanç, enerjiler, başka boyutlarla
alakalı bir açıklaması oluyor. Programda da bahsettiğim melekler konusu,
tartışmaya açık bir konu değil. Melekler Allah'ın elçisi, onlara gerek olmasa
Allah onları yaratmazdı. Doğduğumuz andan itibaren kişisel koruyucu meleğimiz var,
kaderimizi taşıyorlar. Meleklerin varlığı Kur'an'da belirtiliyor ve onlara iman etmek
zaten bir şart..

Dejavu konusunun ise "yorgunluk" ile ilgisine inanmıyorum. Ana bir kader planımız var, eş ruhlar, ruh ikizleri, dönüm noktası, yaşam dersi alınabilecek bazı anlar yaklaştığı, geldiği zaman kişi "ben bu olayı daha önce de yaşamıştım" hissini taşıyabilir. O anı, bu boyuta gelmeden önce yaptığı spiritüel ve tekamül alanındaki anlaşması ile ruhu aracılığı ile tanıyabilir. Dejavu ruhun o olayın geleceğini bilebilmesi ile de ilgilidir.

Rüya konusunu biliyorsunuz her hafta netd.com "aşk para kariyer" programımda da ele alıyor, sizler için sembolleri yorumluyorum. Rüyalar bilinçaltı ile ilgili olabileceği gibi, mesajcı da olabilir, gelecek ile ilgili de... Hepimizin gördüğü rüyalar kimi zaman gelecekte gerçeğe dönüşebiliyor. İnsan çok büyük bir güç, bir mıknatıs ve sezgileri ile yol alabildiği zaman çok değişik sonuçlar elde edebiliyor.

Astral Seyahat konusu ile ilgili benim isteğim dışında, beklenmedik anlarda, kontrolümün dışında gelişen deneyimlerim oldu. 7 yaş öncesi daha açık olan enerji kanalım, okul yaşamım başlayınca kapanmıştı 18 yaşındaki Dünya dışı ışıkları gördüğüm o geceye kadar. Sıra dışı deneyimleri yaşadığım gecelerde genelde sabaha karşı bir saatte bilinmeyen güçler tarafından uyandırılabiliyorum. 18 yaşındaki deneyimimin uzaylılar ile ilgili olduğunu düşünüyorum. 30 yaş civarında ise, alt enerjilerden kurtulup melek uyumlanmamın ardından çıktığım ve sizleri de çağırdığım yolculuğumda, ışık çakmaları, iç biliş, duru görü ve dua okuyan sesler ile ilgili sayısız deneyimim oldu. Kutsal kaynaklarda binlerce alemden bahsediliyor, sadece bu boyutu var saymak haksızlık ve yanlış olur. Dünyada sevginin artması herşeyi iyileştirebilir, kurtarabilir. Unutmayalım bunu.

Bu konularda ne kadar yazsam az kalır ama ben yine de bir ömür yazacağım.
İlgili Kitaplarım: MELEKLER VE DÜNYANIN KURTULUŞU, ONU KENDİNE AŞIK ET.
                                            TUĞÇE IŞINSU ile BİREYSEL 
                     "TAROT, GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI-REGRESYON, MELEK TERAPİSİ, 
     KİŞİYE ÖZEL AŞK-PARA TILSIMI" SEANS RANDEVULARI için mesaj atabilirsiniz:                                 facebook.com/tugce.isinsu, facebook.com/tugceisinsuOFFICIAL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.