20 Ağustos 2017 Pazar

GÜCÜNÜ GERİ AL.

BİLİNÇALTI VE SIRLARI:
Dünyanın evrenin her yeri ile bağlantıdadır…
Başkalarının düşüncelerini okur.
Dileklerin nasıl gerçek olacağını bilir.
Bu dünyaya göre yanlış da olsa, o verilen bilgiyi onaylar, doğruymuş gibi yaşatır.
Sezgi yolu ile mucizeler yaşatır.
Dev bir depo gibidir, orada her şey bulunur.
Gizli şeyleri de aslında bilir.
Telkine açıktır.
Kehanet yapabilir.

Telkinin sadece yapılmış olması bilinçaltı işleyişinde yeterli değildir. KABUL de edilmiş onaylanmış olması gerekir, sonra zaten bunu yaşamınızda görürsünüz. Plan yapın, komutu bulun, uykudan önce yerleştirin, inan ve bekle. Bilinçaltın sana aslında sınırsız bir gücü de sunuyor.
Size olumsuz telkin yapan herkese HAYIR demeyi öğrenin. Gerekiyorsa bencil olun.

Kendinizi olumsuz düşünürken bulduğunuzda “iptal” edin.
Boyun eğmeyin, evet dünyada epey kötü şey oluyor ama öte yandan çok iyi şeyler de yaşanıyor. Siz iyi tarafta kalın. Bir fikir size geldiğinde onu kabul etmek zorunda değilsiniz, dinleyin geçin, hatta mümkünse dinlemeyin. Yaşamınızın çoğu başka insanların istediği gibi geçmesin, dünya fırsatlar ve şans ile dolu, her “hayır” diyebildiğinde yaşam sana çuval dolusu yenilik mutluluk sunar. Boyun eğen yine eğer. Dik dur.
Başkalarının olumsuz telkini aslında siz izin vermezseniz, yaşamınızı yönetmez.
Onayladığınız anda enerji sizi yönetmeye başlar. Telkine fazla açık kişi, başkaları tarafından yönetilir. Telkin edilen şeyi siz doğru veya mantıklı, geçerli, sempatik bulursanız, bilinçaltına gönderirseniz komut alınır. O telkin sizi yönetir. Bu bağlamda, olumlu telkin dünyadaki en büyük güçtür. O nedenle olumlama çalışmak güzeldir, arındıktan sonra ise daha da güzeldir. Olumsuz telkin geldiğinde bilinçaltı bunu ayıramaz, siz ayıracaksınız. Unutmayın ki aslında sizi olumsuz kod’layan kişilere de siz izin veriyorsunuz, onlar da bir tür “aynalık” etme görevi için size geldiler ve size dair bir şeyi yansıtıyorlar. Yani her şey sizden yansır, size gelir, siz.

UYGULAMA
Kendi sesinizle bu cümleleri (ya da kendi olumlama cümlelerinizi) kayıt yapın ve 21 gece uyumadan önce yatağın içinde dinleyin:
“Ben çok mutluyum. Yaşıyorum ve bunun değerini biliyorum. Her olumlu değişimi yapabilecek güç benim içimde. Bilge olan bilinçaltım bana her sorum için cevap verir. Sınırsız güç ve Büyük Ortak Zeka ile ben hep işbirliği içindeyim. Güzellik ve bereket kapımı çalıyor. Beni yaşamın tüm parıltısı donatıyor. Hep doğru karar veriyorum. İstediklerim gerçekleşiyor. Şans içindeyim. Seviyorum seviliyorum, her şeyin en iyisine layık olmak çok özel bir duygu. “
“Sınırsız bir güç ile işbirliği içindeyim. Ben güçlüyüm. İstediklerim olur. İçimde olanlar ve gerçek öz enerjim dış dünyama ve yaşadıklarıma yansır. Muhteşem bir planın parçasıyım. Her şey olması gerektiği gibi.
Bilinçaltım tüm cevapları bilir ve bana mükemmel şekilde hizmet eder. Bana daima istediklerimi sunar. En doğru çözümler bana sunulur. Gerçekten inandıklarımın benim olabileceğini bilmek muhteşem.”


Son derece bilge ve büyük olan bilinçaltı, yani bilinçaltınızdaki siz, aslında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bilir, uyku öncesi “bilme ve anlama” idrak konusu ile ilgili onunla çalışabilirsiniz. En iyi yanı bilinçaltının, sizinle asla münakaşa yapmayacak olmasıdır. Oraya gireceğiniz herhangi bir telkini kabul eder, alır, size yaşatır.

Sizin yaşamınızda sahip olduğunuz en büyük güç bilinçaltıdır. Tüm sorunları burada çözmek gerekliliğini anlıyor olmanız gerekir. Sadece olumlama yapmak, olumlu düşünmek, ritüel ve bilinç düzeyinde çalışma yapmak yetersiz kalır. Bana göre din, dine uygun yaşamak, karma ve enerji yasalarına uygun yol almak, tüm bunları arınmış ve doğru işleyen bir bilinçaltı ile yapabilmek bir insanı ve onun yaşamını yeniden mükemmelce formatlayabilir. Bilinçaltı her an kayıt altında olabilir, biz uyuruz, o uyumaz. İçinizde büyük bir güç varken her şeyi kadere yüklemek, kendi gücünüzü yok saymak, yaşamı ve sonuçları küçümsemek olacaktır. Kendinizi sınırlamayın, evren sınır koymaz, biz koyarız. Allah insanı muhteşem bir varlık olarak yarattı ama insan “özgür iradesini” yanlış kullanarak bu muhteşem enerjisini yanlış veya boşa harcayabiliyor.

Mucizelerin kaynağı bilinçaltıdır.
Doğarken ortak bilgi havuzu “kolektif bilinç/altı”ndan beslenerek doğarız. Dünyanın geçmişi, yaşanmış olanların özeti, tüm kadim bilgilerle doğarız. Bu büyük güce sarılır, felsefeyi doğru anlarsanız, her şeyi dönüştürebilirsiniz. İçeride ne varsa o olur dışarıda da, insanlar size kötü davranmaz siz kendinize kötü davranırsınız. Patron size acımasız değildir, siz onun sert biri olabileceğini kod’ladınız. Her elinizi attığınız kurumaz, sizin bilinçaltınızdaki kıtlık kaydı sizi yönetir. Değişimi istemeyen, geçmişte kalır. Dönüşüme hazır olan, karar verir, “ne olduysa oldu” der ve bu ana inanır. Her şey mükemmel olur ve öyle de oldu.

“SENİN İÇİN DUA EDEN İNSANLAR OLMAZSA: EKSİKSİN. ZATEN EN BÜYÜK ENERJİ DUA”

Bilinçaltı ilettiğiniz her fikri tartışmadan kabul eder.
Yansıma yasası: iletilen onaylanır, size geri yansır.
İçeride olanlar dışarıda sizi bulur, bir şey olmuş ve yaşanmışsa sizinle ilgili.
Ana kader planı var ama sizin elinizdekiler de küçümsenemez.
Sınırsız zeka bilinçaltıdır.
Doğru ve yaratıcı düşünmek sizin mucizenizi başlatır.
Olumlu ve muhteşem doğarız, zamanla enerjimiz kirlenir ama yeniden dönüştürülebilir de…
Öfke, korku, kin, kıskançlık sizi geri götürür.
Bilinçaltınız bedeninizi bile şekillendirebilir, içte olan enerji fiziksel size yansımıştır çünkü…
Bilinçaltı komutlarını tekrar etmek ve yüksek sesle söylemek daha çok yardımcı olur.
İnanç iyileştirir.
Bilinçaltındaki dönüşüm hastalıkları da olumlu etkiler.
Sınır koymadan da yeni kayıt yapılabilir bilinçaltına.
Baskın, güçlü, keskin, kesin komutlar verin bilinçaltına.
Emin olmadan yapılan enerji çalışmasında sonuç olmayabilir.
Bilinçaltınız ile konuşun, konuşurken dingin ve serbest enerjide olmaya bakın.
Hayal kurun, imgeleme ve canlandırma size mükemmel kapılar açar.
Olmak istediğiniz kişi olduğunuzu canlandırın.
Arzu çok büyükse ve inanç varsa, hayal kırıklığı olmaz.
Beklentiniz mükemmel sonuca yönelik olsun.
Güç içinde ne düşünürseniz, siz o olursunuz.
İyi düşünen daha çok iyi gelişmeyi kendine çeker, kesin bilgi.
Doğru ve güçlü telkin bir yaşamı baştan yaratabilir.
Yürekten iste, inan, odaklan, bunun gerçekleşmesi için başka insanları da sevindir (bağış yap) ve Allah’a bırak sonunu. Bütünün herkesin, her şeyin hayrına olan seni bulacak. Unutma.

“YARININ DÜNDEN İYİ OLMASI, SENİN DEĞİŞME KARARI VERMENE BAĞLI…”

Sonuç alacağınıza inanırsanız o sonucu alırsınız. İstemek yetmez inanmak gerekir.
Çoğu kişi ister ama inanmaz, kendini layık bulmaz. Dilek tutmak terapi yapmak gibidir, o an elinizde gerçekleşecek bir veri olmasa da dilek tutun. Tutun ki şansınız devam etsin. Bir an bile “ya olmazsa” dendiği anda, enerji düşer. Kayıtsız şartsız inanç teslimiyeti çok önemlidir. Bazen tarz, yöntem ve içerikler değişir. Sana iyi gelen kesin olarak senin için iyidir, kimseyi takmayın!
İçinde inanç ve umut olan her şey doğrudur. Düşünme şekliniz “mış” gibi yapmak değil ama gerçekten değişirse yaşamınız değişir. Herkesin yolu, tekamülü başka ve farklıdır ama herkes bu tekniği uygulayarak değişir. Herkese sorsanız değişimi gerçekten istediğini söyler ama gerçekte, acıları, dertleri, sorunları arkadaş gibi tanıdık gibi görenlerin sayısı çok fazladır. Değişimden korkar veya değişimi uzak görürseniz, enerji sizin yaşam alanınıza geçiş yapamaz.
Evrensel bilinçaltındaki büyük güç ve enerji ile işbirliği yapabilecekken, evde oturup tavana bakıp adamın sizi neden aramadığına “odaklanmak” yeni sorunları ve adamın yine yeniden aramamasını davet eder. Geçmişten bugüne yaşamış olduğunuz olumsuz anıları tekrar tekrar canlandırmak sadece kendinizi ve enerjinizi sabote etmektir. İyi, saf yani mükemmel kalın. Her gün kendinize yalnız kalacağınız ve medite halde olabileceğiniz alanlar yaratın. Uyku öncesi faydalı düşüncelere odaklanın, alfa frekansını doğru kullanın. Böylece uyku anında da doğru eneri ve komut devam edecek.
Güç tekrar eden düşüncededir, korku ve isteklerdedir. İptal etmenin gücüne de inanın. Olumsuz düşünce ve korkular elbette ki yaşamınızda sizi köşeye sıkıştırmak isteyecek, o an’larda iptal etmek, bağı kesmek, olumsuzu olumluya dönüştürmek çok önemli olacaktır. İstenen sona odaklanın, “gerçekliğini hissedin” tüm detayları ile; renkler, kokular, sesler, detaylar... “Oldu” bildiğiniz an’da hatta gözünüzden yaş bile gelebilir. Ruh o kadar o an’ı seçer, sever, kabul eder çünkü. Bu onaydır!
Bilinç ve bilinçaltı arasındaki ileti, alış-veriş hayal gücü sayesinde olabilmektedir. Zaten her şey önce hayaldir sonra gerçek olur. Bir hayal ortaya koyun ama bunu projelendirin. Bir hayal panonuz da olsun. Üzerine mutluluk ve iyi niyet serpin. Resmin içine girin, detayları not alın. Şüphe katmayın. Kendinizi durdurmayın, devamlılık gösterin. İçinizden gelmeyen anlarda ise mecburmuş gibi hissetmeyin. Ara verin, başka şeylerle de ilgilenin. Sonra tekrar geri dönün. Bilinçaltı projenize inandığı ve konuyu onayladığı anda, bunu gerçekleşmesi ile ilgili mekan, kişi ve enerjileri size gönderecek.
ENGELİ DÜŞÜNDÜKÇE; YENİ BAŞKA BİR ENGELİ DAVET EDERSİNİZ.
ZORLUKLARI TEKRAR TEKRAR İMGELEMEK, ALTINI ÇİZMEK, OLUMSUZ ENERJİYE YENİDEN YAŞAMDA YER VERMEKTİR.
“Hayatımda şu anda koşullar ne olursa olsun, bu an’ın içinde kendime ve enerjilere odaklanarak, daha iyi bir yaşam inşa edebileceğime kesin olarak inanmak bana güç katıyor” tekrarlayın…

Bunlara inan:
İmgeleme yapmak sonucu kuvvetli kılar.
İstediğiniz şeyin bir resmi, görseli olsun.
Sonuca itimat edin.
Hayal gerçeğe dönüşmek için sadece kapının açılmasını bekler, hayal güçlüdür.
İmgenize odaklanın, sadakat gösterin, devamlılık olsun.
Gerçekten varmış gibi yapabilme noktasına gelin.
İşi rutine taşıyın;  gece uyku öncesi 10 dk ritüeliniz olsun çalışmanız…
Öyleymiş gibi yapmayı sürdürürsen, resmin içine girersin, gün gelir öyle olur.
Fazla çaba, korku kaynaklıdır. Korkma, dinginlik içinde çalış.
En sakin ve serbest halin, en dönüşüme yaklaştığın andır. Her şeyden uzaklaş tek sen kal o an’da.
O görseli, imgeyi bilinçaltına yerleştir.
Belirli ve net kelimeleri seç, kesin ve güzel ifadeler olsun, söylemeyi tekrar etmeyi unutma.
Bedenini gevşet, sevgi enerjisinde kal, uyku hali gibi olsun…
Bilinçaltı uyku hali öncesi geri çekilir, senin çalışma ve kayıt an’ın başlar.

“ELİNDEN GELENİ YAPTIYSAN, ŞİMDİ KALBİNLE İSTEMEYE BIRAK KENDİNİ…”

Teşekkür etmek ve şükür enerjisinde kalmak kilitli kapıların açılmasında destektir. Kötü bir şey olduğu anda “bu bir yaşam dersi, bu olaya çok teşekkür ediyorum” deyin ve geçin. Bağı kesin, orada kalmayın. Evrenin büyük yaratıcı gücü hep daha büyük şans ve fırsatlar sunmak için sizi bekliyor.
Dileğin olunca teşekkür et ama olmadan da yap bunu… Farkı göreceksin, sözcüklerin büyük bir gücü vardır, gerçekçi ve etkili sözcükler kullanın tekrar ederken. Sözcüklerin içi boş olmasın, arzu ettiğiniz sonucu tam olarak ortaya koysun.

“Dileğimin gücüne inanıyorum, ben sevgiyim. İsterim ve olur, bilinçaltım biliyorum ki bana itaat ediyor. Şu anda çok rahatım, mutluyum ve huzur içindeyim. Tüm bedenimin gevşemesine izin veriyorum. Her bir hücrem bana ait her şey, her zerre ve enerji şimdi dönüşüme hazır. Daha iyi ve başarılı olmayı seçiyorum, daha çok bereket ve sevgi bana doğru çekiliyor. Olumsuzu olumluya çevirmek için mükemmel bir zamandayım. Bilinçaltım artık ihtiyacım olmayan tüm kayıtları serbest bırakırken benim ihtiyacım olanı inşa etmem için fırsatlar sunuyor. Güzel bir derenin içine tüm gitmesi gerekenleri şimdi bıraktım, bütünle bir oldum, an’ın tadına varıyorum. Yaşamım tüm zerreleri ile güzelleşiyor...”

OLUMLAMA yapmak “öyle olduğunu kabul etmektir”. Onaylanmış fikirlerimiz hayata geçer ve bize hizmet eder. Bilinçaltı fikri alırsa, dış etkenler ve tüm diğer karşıt koşullara rağmen kayıt çalışmaya ve sonuçları yaşamınızda görülmeye başlar.
“UNUTMA UMUDUNU KESMİYORSUN, SADECE ALLAH’A BIRAKIYORSUN. İLAHİ AKIŞA GÜVEN!”

BİRŞEYİ “İSTEMİYORUM” DERKEN BİLE ONUN OLUMSUZ VARLIĞININ ALTINI ÇİZİYORSUNUZ, ONU OLUMSUZLUKLA ÇAĞIRIYORSUNUZ. SADECE OLUMLU OLANA, SONUCA, GERÇEK ARZUYA ODAKLANIN. BU DAHA ETKİLİ BİR SON SUNAR SİZE.

Hayatta her şey olması gerektiği gibidir, geç oluyorsa size göre bir şey, o da aslında gizli bir biçimde mükemmel zamanda oluyordur. Daha çok beklemek bazen bizi olgun yapar, bazı şeylerin bazen kötü gitmesi bizi güçlendirir, istediklerimizin olmamasına artık üzülmemeye başladığımız zaman, daha çok isteklerimiz yaşamlarımızı sarar. Size kötülük yapan birine karşılık vermek kötülüğün altını çizer ve kötülük enerjisine yaşamınızda alan tanır. Bunu yapmayın. O kötü ise bu onun sorunu, o kötü ve kötülük ile kendini bu şekilde ifade ediyor. Siz kötü değilsiniz ve enerjinizi seviyorsunuz. Kötülere dua edin, bağı kesin, enerjiyi gönderin. O sizin için bir imtihan, siz de onun imtihanı oldunuz. Bir olay geliştiğinde sadece neden yaşandığını bulun, yaşam dersini alıp geçin. En etkili yöntem Allah’a havale etmektir. Allah zaten en doğrusunu biliyor, biz bilemeyebiliriz. Enerjin sana lazım, enerjin kötüler için kullanamayacağın kadar değerli. Bir konuyu tamamen Allah’a havale etmek özgürleşmektir.
Uyku öncesi bilinçaltınıza görev verin, bunu bir süre içinde severek gerçeğe dönüştürecektir. “Bana güzel bir proje bul” derseniz bir süre sonra güzel bir yeni fikrin sizi bulması için enerjiler harekete geçecektir. Yaşamınızı elbette ki yeniden inşa edebilirsiniz. Dönüşüm başlamadıysa, denediğiniz halde olmuyorsa bilinçaltı telkini henüz alamamış demektir. Doğru teknik ile yol almak ve doğru an’da olmak önemlidir. “Şu anda param yok ki ev istersem bu nasıl olacak!” demek korkudur, enerjiyi tekrar aşağıya indirir. Siz sonuca odaklanın, o dileğin isteğin gerçekleşmesi için gerekecek şartlar zaten vereceğiniz komut ile sizi bulacak. Buna inanıyor olmalısınız, inanmıyorsanız, önce “inanç” konusu üzerinde yoğunlaşın.
Fazla çaba korkanlar içindir. Sonuca güvenmeyen çok uğraşır, olayı çok zor veya uzak gibi görür ve sonuç zaten gelmez. Duygu, arzu, inanç ve bilinçaltı arasında yapılacak mükemmel anlaşma sizi mutlu sona taşır. Her biri diğerini tetikler. Mükemmel uyum ve etkileşim sizi sonuca taşır, bilinçte istenen ile bilinçaltındaki kod’lar farklıysa sonuç tabi ki gerçekleşmeyebilir. Her şey bir bütün.
Hayal gücü sizin en büyük aracınız; siz hayal ettiğiniz kişi olabilirsiniz. Hayal edin, oldu bilin, kapıları açın. Zenginlik, aşk, bereket, başarı sizin elinizde, olmuyorsa da sizinle ilgili. Seçimler ve inançlar yaşamlarımıza yön verir. İçinizde büyük bir kaynak var sadece onu nasıl kullanacağınızı iyi bilmeniz gerekir, bilinçaltında zengin, ünlü veya aşık olacağına inanan bunu yaşamında deneyimler. Bilinçaltınıza yatırım yapın ve geliri toplayın. Evet bu kadar basit. Sıradan bir söz bilinçaltına işlemez, gerçekten inanılan fikirler ise orada kabul görür. Söylediğin olumlu söz neden gerçek olmuyor o halde… Çünkü bunu söyledikten kısa bir süre sonra, iptal ediyor veya olmaması için ego’yu devreye alıyorsunuz. Başkalarını kıskanırsanız, onların sahip oldukları size gelmez. Kıtlık bilinci yaratmış olursunuz. Bilinçaltı katlayarak geri dönüş verir, sunduğunuz komutları sever ve elinden geleni fazlası ile elinden geleni yapar. Siz de sınırsız olun. Kıskanma, eleştiri, karalama enerjiyi bloke eder, size gelmesi gereken hızla sizden uzaklaşır. Düşünce ve istekleri kontrol etmek bu anlamda çok mühimdir.
Küçükken sizi yetiştiren kişiler sizi azla yetinme, değersizlik, isteyememe, layık görememe, alamama frekansına ayarladıysa, bugünkü siz hala bunların esintisi ile yaşıyor olabilir. Çocukluk kayıtlarımız çok mühimdir. O nedenle dönüşüm çalışmaları “geçmişi” önemser, geçmiş kaçmamız için değildir, yüzleşmemiz içindir.

“MÜKEMMEL OLMAYA ÇALIŞMA, KENDİN OL: BU ZATEN EN MÜKEMMELİ”

Eleştiri kaybettirir ayrıca bu şekilde başkalarının karma’sına da girmiş oluyorsunuz. Arzu ettiğiniz sonuçları ne kadar net imgeler ve mutlu sona kendinizi ne kadar inandırırsanız, o kadar net yol alırsınız. Unutmayın; bir şeyin iyi mi kötü mü olduğunu kişi inançları ile belirler. Kötü olarak düşünürseniz aşkı, parayı veya başarıyı bunlar size çekilemez. Kod ve inançlarınızı gözden geçirin ve yaşamınızı dönüştürmeye niyet edin. Etki-tepki yasası: uzaktan “şu kişi beni sevmiyor” diye geçirdiğinizde veya “işyerine gelen filanca ayağımı kaydıracak” dediğinizde bunu gerçek kılmak adına kendinizi sabote ediyorsunuz. Bir şeyi sevip sevmediğinizi iyice netleştirin. Sevdiğiniz şeyler daha rahat size çekilir, sevgi dünyadaki en hızlı ilerleyen en saf enerjilerdir. Birçok insan istediği şeyleri yaşamına çekememekten yakınır; bunun sebebi gerçekten istememeleri, istediklerini sanmaları. Sizi aldatan kişiye artık içten içe çok tepkili olup bilinçaltınızda bu insanı yaşamınıza çekemeyecek kodlara sahipseniz, o kişi size gelmez. Bu noktada “istedim olmadı” inancı yanlıştır çünkü artık içiniz GERÇEKTEN onu istemez. Bazen sektör değişimi için iç dünyamız hazırdır, sürekli iş görüşmeleri yaparız ama eski iş konumuzla ilgili, o vakit tabi ki iş bulamayabiliriz. İç dünyada bilinç-bilinçaltı hem fikir olmalı, işbirliği yaşanmalı. Bilinçaltınızın sınırsız zekası size doğru yolu sunar, bilinçaltı “sezgi” yolu ile sizinle irtibatta olacak ona güvenin. Özellikle de yaşam amacınız ya da şu an’da belirlediğiniz hedef sadece size değil, başkalarına da faydalı ise veya insanlığa bir hayrı varsa, sonuç ve etki çok daha mükemmel olur. Bilinçaltının mucizeler yaratacak bir gücü vardır, bunu bilmek, bunu kabul etmek ve inanmak size de arzu ettiğiniz yaşamı sunabilir. Beklemeniz ya da fazla çaba göstermeniz gerekmiyor, iş bilinçaltında bitiyor. İmgelemeler bir süre sonra gerçeğiniz olur…
Her zorluk ve sıkıntı anında, şükredin ve imgelemeye başlayın. İtmiş olmuş gibi yapın, zamanla olacak buna inanın, bu fikri benimseyin. Sessiz, pasif ve dingin anlarınızda çalışmayı tekrarlayın. Gevşeyin en hareketsiz anınızda start verin. Bilinçaltınıza bir fikri veya imgeyi ilettiğiniz “zaman dilimi” önemlidir. Kesin ve keskin olun, karışık mesajlar göndermeyin.

SEN NEYİ ARASAN, O DA SENİ ARAR.
SENİ NEYİ SAF VE İÇTEN ÇOK İSTERSEN, O SANA GELMEK İÇİN CAN ATAR.
NE OLACAĞINA KARAR VEREBİLECEK GÜÇTESİN.
Doğru bilinçaltı teknikleri ile kişilerle irtibata da geçebilir hatta onları çağırabilir, yaşamınıza çekebilirsiniz. Uyku öncesi o kişiye mesajı gönderin, özellikle de çalışma anında onun 3. Göz noktasına da odaklanabilirsiniz. Hepimiz görünmeyen bağlarla birbirimize bağlıyız aslında. Sizin onunla ilgili ne düşündüğünüzü o biliyor, hissediyor. Özgür iradesi ile o da isterse sizinle iletişime geçer. Yeni birini de yaşamınıza çekmek sandığınızdan kolaydır aslında. Bilinçaltı çalışmalarınızda yine doğru komutu vermeniz gerekir “yeni bir ortak yaşamıma doğru çekiliyor, ruh eşimi artık yaşamımda kabul ediyorum, yakın ve sıcak bir yeni dostluk için hazırım”. Bilinçaltının derin dalgaları bu iki kişiyi pek tabi ki birbirine çekecektir. Bilinçaltı zaman ve mekan ile sınırlı değildir, onunla etkili şekilde çalışarak cesaretle devam ederek mucizevi sonuçlar alacaksınız. Bilinçaltı çalışmaları elbette ki bir günde sonuç vermez, süreklilik önemli. Regresyon- geçmiş yaşam şifasında konu hakkında çalışabiliyoruz kişilerle, aynı sorunun çözümü için de tekrar girilebilir. Her çalışmada farklı bir konu veya soruna da odaklanabilir danışan. Bazen gerekli tüm anıların temizlendiğini zannederken siz, zamanla çalışma anında bambaşka anılarla karşılaşılabiliyor…

BİLİNÇALTI DÜNYADAKİ TÜM BİLGİLERE SAHİP.
İNSANLIK TARİHİNİN ANILARI, ESKİ SIRLAR, BİLGELİĞİN ENERJİSİ ASLINDA BİLİNÇALTINDA…
Gece uyku öncesi bilinçaltınıza soru sorun ve cevabı bekleyin…

YARIN SİZE NELER OLACAĞI, ŞU ANDA BİLİNÇALTINIZDA MEVCUT!
İdealinizdeki eş, iş, yaşam, başarı, şartlar size çekilir. Bunun yolu, sorunlara ve geçmişteki olumsuzluklara odaklanmamakla ilgili. Çözümü bilinçaltına bırakın ki bilinçaltı zaten çözümü biliyor ve sizin gibi sorunlara odaklanmıyor! Emir alan ve itaat eden bilinçaltı, tüm yaşamınızı değiştirecek mucizeleri size sunarken, siz da hala sorunlarınızı seviyor ve seçiyor olamazsınız değil mi?.. Hayat sizin en büyük şans ve mucizeniz.
Kalıpları kırmak ve değişmek sizin elinizde.
Gerçek ve tam bir netlik hissi elde edene kadar çalışmaya, imgelemeye devam edin. Korku enerjisi olmadan imgelediklerimiz bizi bulur. Zihin ve onu destekleyen duygular işbirliği içinde olmalı. Kendinize ve başkalarına karşı dürüst olun. Fazla çaba göstermeyin, fazla çaba “olmayacak” inancındakiler içindir. Olacak çünkü elinizde!
Gün içinde olanları eğer olumsuzsa yaşananlar, gece uyku öncesine tekrar taşımayın. Bunları düşünmeyin; canlandırmayın, bırakın akıp gitsin. Hepsi yaşam dersiydi, hepsi bu. Affedin, sevgi ve dualarınızı herkese ve kendinize gönderin. Huzur içinde uyuyun.
Bu gün muhteşem bir gün.
Bu günün tekrarı yok, değişime bu gün başlayın yarın değil. Bir amacı erteleme enerjisine sokarsanız, tekrar tekrar ertelenme riski büyür. Bilinmeyen bir geleceğe taşınır. Hemen an’da başlayın. En iyi zamanlama hep şu an’dır. Bu günü kutsayın, ilahi olanla işbirliği içinde kalın.
Her şey olması gerektiği gibi, her şey mükemmel ve hayrınıza.
Siz bir mucize mıknatısısınız. İçinizdeki güç size hizmet ediyor. Mutluluğu seçen mutlu olur. Düzenli ve sistemli tekrar eden eylem ve düşünceler, “alışkanlıklar” bizi yönetir ama unutmayın: olumsuz olanların tamamı da değiştirilebilir. Yaşamınızı, bugününüzü düşünmüş olduklarınız yönetiyor ve şekillendiriyor. Önünüzde engel ya da sınır yok, onlar zihninizde. Bilgece bir değişim için şimdi hazır olma ve isteklilik gösterme zamanı. Mutluluk seçilir ve herhangi bir şarta bağlı değildir. Fakir ve kanser olan bir kişi çok zengin veya ünlü birinden daha mutlu olabilir. Bir şarta bağlanan mutluluk, o şart sağlandıktan sonra yine kaybolur. Siz tamamen mutlu olabilir, mutlu kalabilirsiniz, mutluluk frekansınıza kendinizi ayarlayın ve tutun bunu. İnsanların size enerjisi geçer, sizin de onlara. Size nasıl davranılmasını isterseniz siz de öyle davranın. Siz nasıl biri olmak isterseniz, bunu başarmış kişilerle zaman geçirin. Önce verin, verin ki alabilin. Düşünceniz yaratıcıdır.

Yaptığınız tüm iyilik ve kötülükler size dönecek. Yaptığınız her şey sadece kendinizedir!
Onu değil kendinizi kandırıyorsunuz çünkü karma borcu yaratıyorsunuz.
Ona yaptığınız haksızlık size ileride kıtlık enerjisini sunacak.
Kendini sevmek isteyen önce başkalarına sevgi sunar.
Suçluluk duygusu ve affedememe, yeni olumsuzluklar yaratır.
Karma kayıt altında “kandırabilme” diye bir şey yok yani…
SENİ KİMSE ÜZEMEZ, sen üzülmeyi seçersin kendini buna layık görürsün.
Sevgi sana fazlası ile geri dönecek, sev.
Empati kur; onları anla. Onlar karşına bir sebepten dolayı çıktı.
Kendinden ödün verdiğin an’da kaybetme enerjisi çalışır.
Senin rızan olmayan hiçbir şey senin yaşamını olumsuz etkileme gücüne sahip değil.
O kötüyse bu onun sorunu, YÜK TAŞIMA onun tekamülünü bloke etme.

KİMSEYİ SUÇLAMA, KOLAYA KAÇMA, KENDİNİ DEĞİŞTİR!
O SUÇU İŞLEYEN KİŞİ DE SENİN KARŞINA SENİN İMTİHANIN OLARAK ÇIKTI. Onu suçlama hatta ona teşekkür et, o kötülük yaparak kendi imtihanını geçemedi, sen ise ona ortak olamayacak kadar değerlisin. Sen onu affet, affet ki enerjin sana kalsın. Affetmen o haklı olduğu için değil, onu tekrar sevmen için de değil, olayı unutman için de değil. Affetmen; oraya artık enerjini göndermemen için. Affet sen buna değersin. Enerjin sana lazım! Kendini seviyorsan onu affet.
Affetmek özgürleşmektir.

Her şeyi bilerek doğarız, bilgi içimizdedir.
Her şeyle ve herkesle bağlantıda olan bilge bilinçaltımız tüm cevapları bilir, o her şeye sahip. İçe dön daraldıkça, sınırlandıkça, içinden çıkamadıkça, bilinçaltı sana mutlaka ışık tutacak. Herkes gücü dışarıda bir yerlerde arıyor, oysa ki güç senin içinde. Gerçek gücü ve hakimiyeti eline almaktan korkuyorsun sadece. O kadar güçlü olabileceğini bilmiyorsun, bilsen de bu seni korkutuyor. Kendine sınır çizerek daha güvende olduğunu sanıyorsun ve zihnin seni kısıtlamayı seviyor, ego’n sana engel oluyor.
Çözümler sorunların içindedir, uzaklara gitmeyin. Niyet edin, samimi olun, sabredin. Bilinçaltı görevini biliyor, komutu da alır. Yola kesin bir karar ile çıkın. Şüphe durdurucu enerjidedir. Kabul etmek müthiş bir rahatlamadır; kabul eden zaten yolu yarılar. Kaçan ise zaten kurtulamaz. Bağımlı kişi, olumsuz ve yıkıcı fikirleri benimsemiş olandır. Oysa ki dert denilen şey bizi eğitir ve bir şansa bile dönüşebilir. Eski acı dolu yaşam derslerimden ben kendime muhteşem bir yaşam amacı, kariyer ve şifa enerjisi yarattım. Bunu siz de yapabilirsiniz. O acılarım olmasa içe dönemezdim, içe dönmesem bilemezdim, bilmesem bugünkü ben olamazdım. O zaman o acılar kötü müydü iyi miydi?.. Bence çok iyiydi, acılara teşekkür ederiz. ZAFER SENİN OLABİLİR, içeriye daha iyi bak çözüm bir yerlerde… İlk baktığın yerde değilse yeri biraz değiştir ama orada unutma. Çözümsüz sorun yoktur çünkü her sorun çözümü ile gelir zaten. Zihnindeki korku hep orada kalmak ve yaşamak ister. Güya seni korumak için zihnin sana korkmanı söyler. Sen korkundan büyüksün ama… Bilinçaltın telkine açıktır ve telkin ile değişim sağlanabilir, dönüşüm için bilinçaltın seni çağırıyor. Korkundan kaçma, onu çağır, onu tekrar yaşa. Korktuğunu yap, yap ki geçsin.

BİLİNCİNDE OLDUĞUN SEN’İ, BİLİNÇALTINA YERLEŞTİR, İSTEDİĞİN KİŞİ OL.
Sen çok özelsin, her insan eşsizdir, ondan bir tane daha yoktur. Sen bu kadar özelken kendine haksızlık yapma şansın yok! İyi ol ki sen yarın daha bereketli olsun, mutlu olsun. Sen başkalarına iyi oldukça kendi enerjine de yatırım yaparsın. Sev ki sevil, ver ki al. Sen geleceğin bile mirasçısısın. Sınırın yok, iste.

Karma Borcu
Birini kırdığınızda, bilerek ve isteyerek insanları yanılttığınızda, borç alıp ödemediğinizde, aşkta birini haksız yere bıraktığınızda, iftira ettiğinizde, çaldığınızda ve benzer her türlü konuda kendinize “olumsuz karma” yaratırsınız. Karma yaratmak kader konusu ele almayı sevenlerin inandığı ve çekindiği de bir konudur aslında. Başkalarını kandırmakla kendinizi kandırmak arasında aslında karma söz konusu olduğunda hiçbir fark yoktur. Hepimiz bir’iz; birimize olan her birimize oluyor aslında… Başkalarına yaptığınız her kötü şeyi gün ve an gelecek deneyim edeceksiniz. Kötülükten kaçının, kaçındıkça zaten daha olumlu ve akışa uygun konular, kişiler, olaylar sizi çevreleyecek…
Yüksek Benliğiniz ve karma planınız geçmişte yapmış olduğunuz tüm hataları ödemeniz için size fırsatlar sunacaktır; bunları görebilmek önemlidir… Yaşamın tek gerçek ve ilahi amacı “tekamül”e gitmek olduğu için bu gerçekleri göz ardı etmeden yaşayın. Karma Borçlarınızı öderken her zaman Meleklerden enerji desteği alabilirsiniz… Çok saf ve güzel bir niyet olduğu için, bu yolda size Işık tutacaklar. Yardım isteyin; geçmişteki hatanızı biliyorsanız şimdi onunla yüzleşin ve Allah’ın izni Başmeleğin yardımı ile yaşamınıza bu borcu doğru şekilde ödeyebilmek için hem sizinle olmasını hem de ilgili konuda şanslar sunmasını, doğru mekan-kişi-durum-detayları sizin karşınıza çıkarmasını rica edin. Melekler bu tarz içtenlikli ve sevgi dolu istekleri geri çevirmiyor…
Bu yaşamınızda elde ettiğiniz karma’larınız olduğu gibi, geçmiş yaşam karma’larınız ve ailenizdeki eski nesillerden de gelen yine karma’larınız var. Hepsini detaylı incelemeniz şarttır. Dünyaya yeni gelen bir bebek için Melekler karma ile ilgili notlarını tutmaya başlıyorlar. Aynı bebek nesiller öncesinin karma’sını zaten sırtlayarak geliyor. Neden bazılarımız fakir bazılarımız doğuştan zengin? Neden bazılarımızın elini attığı her şey tılsımlı bir şekilde şansa dönüşüyor ve bazılarımız hep kaybediyor? Neden bazılarımız güzel, bazılarımız hiç değil?.. Cevaplar karma’da ve geçmiş yaşamlarda gizli.
Karma şifalanması için affetmek çok önemli. Affederken en saf enerjiler sizinle olmalı; yani melekler… Allah bizi koşulsuzca sever, biz O’nun zerreleriyiz, O bizi bağışlar. Tevbe etme hakkını bizlere verir. Melekler de Allah’a itaat eder. Meleklerin saf enerjileri ile çalışarak, geçmişi ve geçmişte kalması gerekenleri serbest bırakın. Bunu yaptığınızda “tekrar eden yanlış, sizi üzen, mutsuzluk veren olaylar” gider ve bir daha da geri gelmez…
Yeni bir karma ve Meleklerin de şifa ile eşlik edeceği mutlu bir yaşam için “doğru” olun, cesur olun, sevin-sevilin,  hayal kurun, şifa verin, yardım edin, olumlu düşünün, meditasyon yapın, şükredin. Her durumun içinde, sizin için gizli mesajlar ve iyilikler vardır. Bunları görebildikçe zaten artık hep iyi şeyler olmaya başlar…  Neye direnirseniz o akıp gider ve değişmez. Serbest olun. İstenmeyen durumlar ile savaşmayın; onları serbest bırakın. “İlgilenmediğiniz hiçbir şey, sizi üzemeye de devam edemez…”
Meleklere yakın olmak her zaman olgunluk gerektirir. Bu sistem sevgi yanı ile herkes için ama herkes bu çalışmanın değerini bilemiyor ne yazık ki… Şikayet etmeyin, neden şikayet ettiğinizi bulun. Şikayeti bırakıp yerine mutlu bir hayal bulun. Çok daha verimli olacaktır. Mutlu kişiler meleklere çok daha yakındır. Meleklere siparişi verin, olacağına inanın, sonuca güvenin. Odağınız neyse sonucunuz da odur!
Gerçekten istiyor musunuz?
Bunu hak ettiğinize emin misiniz?
Bu gerçekleşince tam olarak nasıl bir sonucu öngörüyorsunuz?
İsteğiniz herkesin hayrına mı?
Gerçekleşirse sizin karmanıza etkileri olumlu mu?
Bu bir hırs mı, gerçek bir istek mi?
Bu konuya olan tavrınız samimi mi?
Bu sorulara cevap verin ve durum ile yüzleşin…


“YANLIŞ ASLA ANLAŞILMADIN… KALBİNDEN GEÇENİ ALLAH ZATEN BİLİYORDU”


                                         TUĞÇE IŞINSU ile Bireysel
                                    "GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI-REGRESYON, 
                          AŞK KOÇLUĞU, BEREKET ENERJİSİ, İLİŞKİ ŞİFALANDIRMASI
                               TAROT, KİŞİYE ÖZEL AŞK-BEREKET-ŞANS TILSIMI"  
                                          randevusu için: 0535 307 95 28
                 facebook.com/tugceisinsuOFFICIAL, twitter.com/tugce_isinsu 
                                          instagram: tugceisinsu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.