21 Mayıs 2017 Pazar

Hastalıkların Spiritüel ve Duygusal Sebepleri


Hastalık, enerjinin bozulmasıdır. Yaşamın, ruhun, enerjin artık sana bir “mesaj” vermek zorunda kalır tüm o yaşananlardan sonra ve bunu bir hastalık yolu ile yapar. Daha önce olumsuz bir şey olur, bunun sonucu kişide bir hastalık olarak sadece yansır. Şifa içinse kaynağa geri dönülmeli, aslı sebep bulunmalı. Cevap her zaman “geçmiş”le ilgili…

Kendinizi sevmiyorsanız hastalanırsınız…
Kendinizi onaylamamış, sevmemiş, korkular içinde yaşayan, ifade edememiş, yansıtamamış biriyseniz hastalık olarak bu tıkanmış enerji size geri döner. Geçmişi bırakabilmelisiniz, bırakamıyorsanız bu size olumsuz yansır ki toplumdaki çoğu kişinin asıl sorunu da budur.

Olumlama: “Geçmişi sevgiyle serbest bırakıyorum. Geçmiş ve ben tam olarak özgürüz artık. Gerekli yaşam dersini aldım. Teşekkür ederim.”


Birçok hastalık var elbette ama ben bu bölümde yaygın olan ve sebebi daha çok merak edilenlere yer vermeyi seçtim. Kendi yaşamımdan da örnekler verdim. Zaman içinde kendinizi tanıyarak, konuyu geçmişte ve bilinçaltınızda şifalandırarak kendi hastalığınızın sebebini görebilecek ve belki de şifalandırabileceksiniz. Şifa olsun (ve öyle de oldu)

Kendi Özbenliğinle bağlantıda olmalısın, kendini sevmeli, tanımalı ve gerçekten anlamalısın. Çoğu kişi kim olduğunu bilmeden yaşar. Varlığının tüm parçalarına ulaş, evrensel gücü tanı ve işbirliği yap.
Evet tüm sağlık sorunlarının düşünsel, geçmişle ilgili ve duygusal hatta bazen karma’sal sebepleri var. Fiziksel, bilimsel ve klinik iyileşme sürecinize devam ederken işin enerjiler dünyasındaki karşılığını da merak ederseniz bu bölümdeki bilgiler size ışık tutacak. Bu bölümün başında hastalıkların sebeplerini anlatırken size sunduğum “olumlamalar” tabi ki bilinçaltı dönüşümü veya kuvvetli bir şifalandırarak yapılmadan kullanılırsa hafif kalır. Olumlama yapmak sizi o an rahatlatır ama konunun kökte dönüşmesi gerekir.
Hastalık zamanında gelişmiş bir olumsuz enerjinin, bir çöküşün, duygusal darbenin sizin yaşamınızda kendini gösterdiği son halidir. Kaynağı ve oluşması eskiye dayanır. İnsan çok karmaşık, detaylı, çok bilinmeyenli, hatta gücünü küçümseyen bir bilgi-enerji-ruh birleşimidir. Fiziki beden, bilinçaltı denen “bilincimiz dışında” kalan alanın yanında çok küçük bir kısımdır. Bir hastalığın geride bırakılması için, onun “asıl” ortaya çıkma sebebi incelenmelidir. Hastalık önce fiziksel olarak ortaya çıkmaz, “enerjinizde” ortaya çıkar, enerji bedenle yaratılır… Spiritüel şifacılar da o nedenle enerji bedenle çalışır. Evrende her şey titreşim halinde, bedeniniz de öyle. Kişi kendi gücünü küçümsediği ve bazen de katlanmayı, kaybetmeyi seçtiği için hastalanır. Oysa ki birçok kişi kendi kendisinin şifacısı olarak zaman içinde iyileşebilir, yol alır. Ruhunuza yaptığınız haksızlıklar en sonunda fiziksel bedeninizde de izler taşır. Herkesin yükünü taşıyan gereksiz fedakar bir anne kambur olur, kıtlık korkusu olan bir adam yediklerini depolar obez olur, kendini beğenmeyen bir kız gün gelir gerçekten de akne dolu bir cilt yaratır kendine… İnsan bilinçaltı ve düşünce gücü ile enerjileri doğru da kullanmazsa hastalanır. Bloke olan yaşamsal enerji kişiyi hasta eder, yaşamsal enerji akamaz ise bu sizi tıkar. Bedeninizin titreşimini dengeleyebilmeniz gerekir. Buradaki ana husus, aslında hastalığın değil kişinin ve o kök sorunun iyileştiriliyor olmasıdır. Konu ile ilgili enerjisel doğru tespitin yapılması gerekir.
Spiritüel şifa genel bir çalışmadır.
Spiritüel şifa sadece kişiyi değil, konuyu da ele alır.
Enerjisel bedeni iyi tanımak gerekir.
Çakralar da ilgili bölümle ilgili yardımcı olur.
Doğru enerji kullanımı tüm yaşamınızı olumlu etkiler.
Bir hastalık iyileşirken kişinin bereketinden ilişkilerine diğer blokajlar da kalkar.
Önce blokaj saptanır, ardından arınma gelir, konu dengelenir, dönüşüm başlar.

Bir sağlık sorunu deneyimliyorsanız, önce bunun ilk nedenini bulmanız gerekir. Aileden geçen enerji mirası, kötü soy geçmişi, karma borçları, geçmiş uğursuzluklar bu alanda da bazen kendini gösterir. Dünyada iki enerji var; sevgi ve karşıtı korku. Korku bazlı sevgi olmayan enerjiler bizi hasta ediyor. Belki binlerce yıl sonra Dünya’da hastalık olmayacak; insan enerjisini daha çok kullanacak, beyninin sırlarını da çözmüş olacak ve böylece dönüşümü de hızlı olacak. Savaşlar bittiği gün Dünya’da hastalıklar da ya olmayacak ya da hızla iyileşecek. Enerji alanları yolu ile nesilden nesile kodlar, kaygılar, olumsuz karma, negatif enerji mirası geçiş yapar. Bazen bir kadın kanserle ölür, onun hikayesini tekrar tekrar dinleyen torunu da aynı yola sürüklenir. Dedesi felçli olduğu için bundan korkan çocuk yetişkinlik çağında aynı sorunu deneyimleyebilir. Enerji kodları ve sırları keşfedilmeli bu anlamda, genetik kodlar önemli ama bazen kader bilgisi daha önemli..
Bazen kader veya karakter özellikleri (değişmez etkiler) aynı kaldığı sürece hastalık veya olumsuz enerji aşılamaz. Sürekli olumsuz düşünmek, kötü kadere kayıtsız şartsız inanmak, hastalıktan korkmayı asla bırakamamak gibi durumlarda şifa yapılsa da enerji geriye sarabilir. Bu dönüşüm yolculuğunda, hayat ve enerji tümden değişmeli. Kişi inanç sistemini gözden geçirmeli. Bu tarz uygulamalarda bazen uzaktan bile etki olur. Birçok şifacı zaman-mekan sınırı dışında uzaktan da etkili oluyor; inanmak, sonuca bağımlı olmamak, konsantre olmak, doğru imgeleme yapmak, doğru kayırlara ulaşmak, vizyonu alabilmek, şüphesiz olabilmek yardımcı olacaktır. Karmik enerji alanında size dair tüm gerekli bilgiler aslında eksiksiz mevcut. Kader, karakter sağlık durumunuz üzerinde etkilidir, dolayısıyla da geçmişiniz… Bazen talihsizliklerin kökü anne karnındaki zamana, bazen de daha eskisine dayanır. Önce kökten bir değişime açık olmak şarttır, şifacı ile danışan arasında mutlaka güven olmalı ve doğru enerji alışverişi. Öte yandan, bu alandaki araştırmalarda “suçluluk” duygusu ve çokça suçlanmış olmak da hastalıklar üzerinde etkili.
Geçmiş için üzülmek yanlıştır, değersizlik yaşayan kişi bunu yapar. Enerjiyi asla değişmeyecek konular üzerinde tutmayın. Geçmiş sadece gereken yaşam derslerini verdi ve gitti. Geçmiş için sürekli üzülmek hasta edicidir. An’da kalın, gelecek için üzüntü duymak ve peşin kaygı taşımak da son derece enerji çalan bir yanlıştır. Hastalığı önce kabul etmek gerekir, yüzleşmek… Sonra da kesin bir değişim kararı verebilmeyi gerektirir süreç. Hastalık zaten bir alarmdır; artık bir şeyler değişmeli diyen bir enerjidir size. Hastalık yapmış olduğunuz yanlışlar için size son uyarıdır.
Karma detaylı incelenir…
Bireysel karma kadar aile karma’sı da etkilidir.
Aura ve enerji bedenleri konu hakkında önemli yer taşır.
Bu esnada, durugörü yöntemleri de kullanılabilir.
Şifacı bazen hislerini, bazen ellerini kullanır.
El ile bazen manyetik etkiler ortaya çıkar.
Anne ve baba arasında sevgi olmadan Dünya’ya gelen insanlar da bazen enerji yükü taşır.
Sevgi bazlı manevi suçlar işlemiş kişi bunu gelip de bir gün bedelini ödeyebilir.
Geçmiş geleceği yaratır, geçmişi bilmeden arınma olmaz.
Yapılan her hata geleceğe olumsuz yatırımdır, sizi bir gün bir yerde yakalar.
Şifacılar bazen sizin hastalık sebebinizi bilinçdışı olarak da yakalar…

Siz siz olun gerçekten iyileşmek istemeyen birine yardımcı olmaya da kalkmayın. Bazı kişiler hastalığı ya da sorunu sever. Bazen de hastalığı aracılığı ile kişi yeni bir yaşam dersi alır olgunlaşır, onun o darbeyi yaşaması gerekir… Şifa sadece samimi bir kalp ile dönüşümü kabul eden için gerçekleşir. Şifacı kendi karma’sını bir uzman olarak mutlaka dışarıya kapatmalıdır uygulama anında, danışan ondan negatif geçiş almamalıdır. Seans başlangıçlarında özel teknik ve metodlarla arınma şarttır. Konu meditasyon, dua, sevilen şeylerin yapılması, ilahi olandan vazgeçmeme ile desteklenmeli.
Enerji alanları da ortak bir noktaya bağlı olduğu için, yapılan iyi ve kötü her şey size geri döner. Zaman koymayın ama: ektiğinizi biçeceksiniz. Bedeninizde ne varsa o ruhunuzda ilk oluştu… İnsan bir zamanlar yaşadığı gezegene, kardeşine, kendine, doğaya zarar vermeye başladı. Bunun bedelini bir nevi şimdi de hastalıklar ile ödemekte… Topraklama çalışmalarını rutine bindirin. Korku ve endişe çok hızlı ilerler ve korktuğunuz şey hızla sizi bulur. Olumsuzu daha hızlı ve net iptal eder hale gelin. Her çocuk doğarken anne-baba ve geçmiş nesillerden karma kaydı alarak gelir buraya… Eylemler bir kenarda dursun, düşüncede bile kimseye kötülük yapmayın. En büyük tehlike dışarıdan değil içeriden gelir, yani sizden… “sadece kendine kötülük yaparsın yani”
Şifacı sizden aldığı negatifi o haliyle salmamalı, onu dönüştürüp pozitif yapmalı. Yoksa, o yaşayan negatif başka bir yeri bir kişiyi bir olayı bozar. Bunu yapamıyorsa, şifacı aldığı olumsuz etki ile kendi güç kaybı yaşar. Siz hastayken bazen evcil hayvanınız da aynı etkiyi alır. Çok sevdiğim bir dostum meme kanseri olmuştu, kedisi her gece onun göğsünde uyurdu… Sonunda kedi de aynı hastalığı aldı. Hastalık bazen de işte böyle aktarılır sahibini çok seven evcil hayvana. Bu tarz çalışma ve seanslardan önce ağır yemek yenmez, alkol alınmaz, gereksiz sözlerden uzak durulur, kaygı varsa bundan arınılır. Şifacıya güvenmeyen bu tarz çalışmalara inanmayan kişilerse sonuç zor gelişir. Sorunlu veya sevgisiz insanlar şifacı olamaz. Güzel şeyler bir bedel ödendikten sonra elde edildiğine göre, bu yolculuğun da zaman içinde sonuç vereceğine kişi ikna olmuş olmalıdır. Ruh, her şeyin üzerine çıkabilmeli konuya dışarıdan bakabilmelidir. Acıya dayanmak acıdan üstün olabilmekle başlar…
Hastalık da ruhtaki bir sıkıntıyı ortaya koymak için belirir.
Aradığınız ideal şifacı başkaları için de yaşayan, üreten, verici biridir. Bir şifacı ile uzun süre çalıştıysanız ve sonuç yoksa o sizin aradığınız kişi değil. Uyum varsa danışan ve şifacı arasında, bu ilk tanışmada bile görülür. Şifacı sıradan biri değildir, aşırı hırslı biri de olamaz. Şifacı enerjisi tarzı ve aurası ile ilk bakışta bir fark zaten ortaya koyar. Şifacı korkusuz biridir, evrensel enerji yasalarına da hakimdir. Seansta mutlaka yayılan bir enerji vardır, bunu anlarsınız… Bazen ihtiyacı olan/olmayan kişiler bu tarz çalışmalara ilgi duyar fakat kendi enerjileri burada uygulanan enerji ile hiç uyumlu olmadığı için, uyum sağlayamazlar. Fazla gelen enerjiyi anlamaz, değişimden de korkarlar.
Tarihteki birçok karmik bağ ve bağlantı da öte yandan “kadın” üzerinden ilerler, kadın doğurur ve hayat verir. Geçmişte (ortaçağda haksız yere yakılan cadılardan tutun da…) birçok olumsuzluğa maruz kalan kadınlar, bugün bile o olayların kod ve enerjilerinden maalesef nasibini alıyor. Yüzyıllardır biriken enerji hala daha yeni doğan bir kız çocuğuna da aktarılır. Şiddet kayıtları, haksızlık, aşağılanma, ikinci planda kalma. Bu kodlar ve geçişler bile yeri gelir hastalığa zemin sağlar.
Tıbbi olarak ilerlenecek yolda, kişinin kendi başına gerçekleştireceği en etkili şifa yolu duadır. Dua her şeyin mümkün olduğuna olacağına inanmaktır, sınırsız çareleri olan Allah’tan istemektir. Zaten sizi iyileştirecek olan doktoru da vesile kılan Allah. Dua zaman mekan ve tüm sınırların dışına çıkmaktır, tüm isteklerin özgür olduğu yer ve enerjidir. Dünya’daki tüm sınırların üzerine çıkarız dua anında; hissederek ve gerçekten kalple dua edin. Hayat sizi kayıp ve olumsuzluklarla imtihan ediyorsa ve kadersel bir konu ise, bunu aşmak da en yoğun ve belki sadece dua ile olacaktır. Bir umut ışığı olacaksa bu yolu Allah size açar şifa/sonuç için, Melekler de O’nun izni ile size eşlik eder. Başmelek İsrafil şifanın Baş meleğidir, Allah’ın izni ile hemşirelere, şifacılara, doktorlara ışığını verir. Zamanından önce bu boyuttan ayrılma tehlikesi ile karşılaşan insanları da yine Koruyucu Melekler korur, kurtarır. Başmelekler o olayın önünü keser, tekrar şifa sunar. Dünyevi olan her daim ilahi olandan güçsüzdür. Dua ilahidir. Güç nerede ise şifa için de onunla çalışmak en iyi sonucu getirir.
Dua et.
Tövbe et.
Ruhsal olarak arın.
Kabule geç, gerçek sebepleri bul, kaçma-yüzleş.
Hepsine teşekkür et.
İsyan etme, karma’da yol al.
Her hastalık ruhta başlar.
Konu en derinde “bilinçdışı” ile arınmalıdır.
Konu aileden enerji mirası ile geçtiyse köke inilmeli.
Bakış açısı kesin olarak değişmeli.
Fiziksel görünen her şey en derinde ruhsaldır.

İnsanın enerji alanında, kendine ait olan-başkalarına (aileye) ait olan davranış ve inanç türleri de kodludur. Karmik kodlarından dolayı öfkeli, depresif, mutsuz, sürekli olumsuzu yaşayan birçok kişi vardır. Hastalık en son gelinen noktadır; kökünde derininde pek çok başka detay yolculuk açıklama bulunabilir. Yapılan hiçbir kötülüğün enerjisi kaybolmaz; bir gün bir yerde başka bir formda size ulaşır. O nedenle akıllı, mantıklı ve önce kendini seven biri asla kötü olmaz. Enerji kaybolmaz, formlara dönüşür, olan her şey şimdi ve tüm zamanlarda vardır. Sürekli hesap kitap yapan karma da zaten her şeyi kayıt altında tutar. Bilinçaltı seviyesinde görünmeyen negatif kayıtlara bilinçaltı kanalında ulaşılır. Açıklama ve sebepler orada yatar. Duygu frekansının yüksek olduğu zamanlarda, olumsuz yükleri çoğaltırsak hasta oluruz. Bazı olumsuz aile/geçmiş kayıt/programları sona erdirilmezse, karma diğer nesile geçebilir. Bu arınma yani sırf size değil geleceğe de yarar. Birinden arınmak için onu affetmek de yetmez bazen; onu neden çektiğinizi de bulun… O durduk yere size kötülük yapmadı, konu iki kişilik. İkinizle de ilgili, karmik açıdan sizin de o olayı hak etmiş olduğunuz bir detay vardır…
Bazı olumsuzlukların üzerini örtmek, onu tam olarak bilinçaltına indirmek yani kök salmasını sağlamaktır. O anda yakalayıp, onu dönüştürmek daha doğru olacaktır. O nedenle kaçmak daha kötüdür. İçtenlikle pişman olunmalı, konu objektif ele alınmalıdır, kendinizi sevmediğinizde bunu size kanıtlamak için evren harekete geçer; bir dizi olumsuz olay size çekilir. Kürtaj da o dünyaya gelecek bebeği sevmemektir, çok büyük karmik sorumluluk yaratır ki bu sadece anneyi değil tüm soyu da bozar. Bir canı dünyaya gelirken öldürmek en ağır suçlardandır. Bunu bilinç seviyesinde aştım atlattım sanan birçok kadın büyük suçluluk duygusundan dolayı sonra başka acı deneyimler yaşıyor, birçoğu yaşadığı kadın hastalığının kökünün burası kaynaklı olduğunu sonradan anlıyor. Buna yakın karma yaratan bir başka olumsuzluk da evlatlık vermektir. Bir ailede eski nesillerde bu tarz geçişler olduğu zaman, bu gelecek nesillere de yansır.
Geçmiş kesin olarak değişmez ama yükü atılabilir. Af dilemek, spiritüel arınma, dua etmek, karmik temizlik yapmak, içten olarak pişmanlığı deneyimlemek önemlidir. Geçmiş bugünü etkiler, gelecek de bugünü etkiler. Gelecekten iz veya etkileri bugünün içinde saklı olarak görebiliriz.

SEVGİLİ BİLİNÇALTIM…
BU GECE UYKU ÖNCESİ BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM VEYA YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM HER OLUMSUZ HAREKET İÇİN SENDEN BANA MESAJLAR VERMENİ İSTİYORUM. Neden yaptım veya bunlar neyin köküydü. Neyi aslında öğrenmem şart arınmak için… Bu gece uykuya dalmadan önce sana “ortaya çıkarma” görevini veriyorum. Bana ışık ol. Bana gerçek beni göster; bilmem gereken sırları, olayların kök sebeplerini… Rüyalarım, gün içinde mesajlar, semboller, kişilerle bana bu bilgiyi en kısa zamanda aktar. Teşekkür ederim.
Biri hakkında bir şey düşündüğünde düşüncenin içindeki enerjiye uygun olan bir bağ kurarsınız o kişi ile. Ayrıca ondan alırsınız da… Ona karşı kullandığınız kelimeler onu/sizi iyi veya kötü edebilir. Kelimeler yazılı veya sözlü olsun hem canlıdır hem de tılsımlıdır. Sık tekrar edilen olumsuz ifadeler de hasta edicidir. Bazı kişiler kelimelerin gücü ile, beden dilleri ile, geçmişleri ile sizin enerjinizi çalarlar. Zaten bu yaşamda enerji alma-verme dengesini koruyamayan kişiler hasta olur. Enerji hırsızlarının çoğu maskeli tiplerdir; başta gayet dost ve sevecenmiş gibi yaparlar. Başta güven vererek sizi ele geçirir, o güven olmazsa çünkü zaten size yaklaşamaz. Güven çok iyi bir bağ kurucudur onlar için. Onlar kendi enerjileri dışında başkalarının enerjisi ile beslendikleri için aslında gizliden gizliye de güçsüzdürler; güç kaybı yaşadığı için sizinle işi bitince başka bir enerji kaynağına gereksinim duyar. Yeniden enerji çalmak zorundadır artık o… Bu tarz kişileri sezgilerinizi kullanırsanız en başta tanırsınız zamanla değil; bir tuhaflık olduğunu sezersiniz. Farkında olmadan siz de enerji çalıyorsanız bunu bir an önce bırakın.
İnsan doğuştan şifacıdır, kendini iyileştirme gücüne sahiptir:
Kürtaj yapma. Sevgiye ihanet etme. İntiharı düşünme bile.
Aile köklerini, enerji geçmişini tanı. Dönüştür.
Nefret etme çünkü bunu yaparak kendini zehirliyorsun, hasta ediyorsun.
Nefsini terbiye et.
İçten ol, birlik bilincinde kal. Bencil olma.
Yediğin içtiğin de bir enerji, yediklerine dikkat et.
Konuştuğun-düşündüğün şeyler arasında seni bloke edenleri iptal et.
Geçmişe ait artık seni olumsuz etkilediğini sezdiğin eşyaları tutma.
Bilinçdışı ve enerji bedeninle çalış, değiştirilebilir kaderini doğru yönet.
Enerji süreçlerini tekrar yapılandır.
Kendi yaydığını evren sana geri sunar.

BAŞMELEK İSRAFİL şifa çalışması
Güzel bir meditasyon müziği açın, dik bir şekilde oturun, derin derin nefesler alıp vermeye başlayın. Önünüzde, bağımlılığından kurtulmak istediğiniz durum, kişi ya da madde duruyormuş gibi imgeleyin/canlandırın. Oradan size kordonlar, ağlar, halatlar geçtiğini hissetmeye çalışın. Bu sağlıksız durumların eterik kordonları genellikle karın kısmı çevresinde olurlar; olayı hazmedemediğimiz için...
Kendinizi hazır hissettiğinizde derin bir nefes alın, niyetinizi net ve kendinizden emin bir şekilde sesli olarak 7 kere söyleyin:

“ Sevgili BaşMelek İsrafil; ben şimdi ve tüm zamanlara doğru bu bağımlılığımı ışığa bırakmaya hazırım. Lütfen Allah’ın izni ile, bu bağımlılığıma ait bütün kökleri, kordon ve ağları kes. Ve onları dönüşüm ve iyileşme için ışığa yükselt. Çok teşekkür ederim.”
Odayı yeşil ışık ile doldurduğunuzu imgeleyin. Başmelek İsrafil’in ışığı yeşildir.

Bir süre daha gözleriniz kapalı olarak oturmaya ve nefesinize yoğunlaşmaya devam edin.
Durugörü-vizyon alma yeteneği olanlar çevrelerinde BaşMelek İsrafil’ in zümrüt yeşili ışığını görebilirler. Hatta o olayla bağının koptuğunu, bu dönüşümün ardından yaşanacak güzel gelişmeleri de hissedebilirler.

Hiçbir şey hissetmeseniz bile bu şifalanma gerçekleşecektir. Çünkü ortaya net bir niyet koyulmuştur; şüphe ve kaygı katmadan çalışın.
İçinizden geldiği, çalışmanın bittiğini hissettiğiniz zaman dikkatinizi bulunduğunuz ortama verebilir ve gözlerinizi açabilirsiniz. Bu çalışmaların ardından uyku ve dinlenme daha iyi gelecektir.

Bu çalışmayı ihtiyaç duydukça tekrar edebilirsiniz. Zamanla artık içinizden yapmak hiç gelmeyecek ve o zaman işte
Konu tam olarak şifalanmış olacak.
Zamanla ve çalışma yaptıkça da bu bağımlılık tamamen ortadan kalkacaktır. Sevgi ve şifa olsun (ve öyle de oldu).

BAŞMELEKLER VE AMETİST ÇALIŞMASI
 Allah’ım, sana layık ve sevgi dolu bir kul olabilmek için, ruhumdaki bütün olumsuzluklardan ve beni aşağıya çeken her türlü negatif duygu ve düşünceden kurtulmaya şimdi niyet ediyorum. Temizlenmeyi ve arınmayı, dönüşmeyi, şifayı seçiyorum. İçimdeki sana ait o muhteşem parçamın farkındayım, ben sevgiyim, senin sevgili kulunum, sevgiyle niyet ettiğim konumu iyileştirmek istiyorum. Lütfen daha fazla şifa için bana izin ver, yardım et. Sevgili BaşMelek Mikail, o nazar boncuğu rengindeki kalkanınla beni ve enerjimi koru lütfen. Enerji alanımdan ve bütün eterik bedenlerimden olumsuz enerjileri vakumlayarak temizlemeni rica ediyorum. Sevgili BaşMelek Jeremiel, ( …) ‘ i şimdi ve tüm zamanlara doğru affetmeme yardım et lütfen. Sevgili BaşMelek İsrafil, lütfen şimdi senden rica ediyorum. ( ….. ) ‘ i bağışlamaya istekliyim ve bugüne kadar biriktirdiğim bütün öfkeyi fiziksel, zihinsel ve duygusal bedenlerimden bırakıyorum, şifaya kapılarımı açıyorum. Bana sevgi gelir ve bizden sevgi çıkar. Yaşamımı şifalandır. "

Gözleriniz kapalı sakince nefesler alıp verin.
Melekler nefesler aracılığıyla bizlere yardımcı olurlar.
Bu esnada; gözyaşı, esneme, titreme gibi belirtiler olabilir, şifayı anlatır.
Birkaç dakika nefes alıp vermeye devam edin.
Zamanı gelince içinizde bir ferahlık, bir hafifleme hissedeceksiniz o an sol elinize önceden üzerine olumlama/enerji çalışmış olduğunuz yeni bir Ametist taşını alın.
7 kere: “ve öyle de oldu” deyin.
Sonra Allah’ a şükredin. Meleklerinize teşekkür edin.
Bu çalışmayı ihtiyaç duyduğunuz bütün kişi ve olaylar için yapabilirsiniz.
O kişiyi tamamen affedemediğinize kanaat getirirseniz, istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.
Taşı sizden başkası ellememeli, her çalışmadan tekrar ederken aynı taş kullanılmalı.


BAŞMELEKLER VE RÜYA ÇALIŞMASI
' Yüce Allah'ım! Beni eşsiz ve tek yarattığın için sana çok teşekkür ederim, bugüne kadar beni getirdin sana binlerce kere şükürler olsun. Bugüne kadar bilerek ya da bilmeyerek işlediğim bütün hata ve günahlarımı affet. Temiz ve samimi bir kalp ile bu gece karşındayım. Yaşadığım olayı kökten şifalandırmaya niyet ediyorum. Beni doğru yoldan ayırma. Sana daha iyi bir kul olabilmem için, daha iyi bir insan olabilmem için bana yardım et ve yolları aç Rabbim. ( Bu bölümde Ya Şafi esmasını çekin, Ayet el Kürsi okuyun, fetih Suresi ile devam edin, 11 kere de İnşirah Suresi’ni okuyun...) Eğer bugüne kadar farkında olarak ya da olmayarak ettiğim beddua varsa hepsini geri alıyorum, iptal ediyorum, siliyorum, boşaltıyorum. Bugüne kadar (….) ile aramda geçen olumsuz olayların sorumluluğunu da üstleniyorum. İkimiz adına da senden özür diliyorum. Onu affediyorum, çünkü biliyorum ki onun da görevi bu, o bana aynalık etmeye geldi o da benim oyun arkadaşım. Beni ne kadar üzseler de, yıpratsalar da iyi ki hayatımda oldular. İyi ki onları tanıdım. Hepsini sevgiyle affediyorum onlar da senin sevgili kulun. Hepsine sevgilerimi ve iyi dileklerimi yolluyorum. Yollarında özgür ve mutlu olsunlar. Şimdi onlar yoluna ben yoluma (onları ve kendinizi beyaz güvercinler olarak imgeleyin ayrı yönlere doğru kuşları serbest bırakın) Sevgili Başmelek Mikail, Sevgili Başmelek İsrafil, Sevgili Başmelek Raziel, Sevgili Başmelek Jeremiel lütfen bu gece rüyamda benimle çalışın ve geçmiş kayıtlarımda bu yaşadığım olayı tetikleyen bütün kayıtları şifalandırın. Allah’ın o saf, sevgi ışığını bu gece ve tüm zamanlara doğru beni yukarıya çeksin, ve öyle de oldu. Teşekkür ederim.’
Bu çalışma uyku öncesi yatağın içinde başlamalı. Abdest almış olmalısınız okuyacağınız dualardan dolayı. Çalışma öncesi odada lavanta yağı ile tütsü de yapabilirsiniz. Çalışma esnasında sözleri söylerken sol avucunuzda bulunduracağınız Kuvars taşı uyurken de yastığınızın altında olabilir.
Dua sadece Allah’a gider, Melekler onun izni ile elçi olabilir. Bu tarz çalışmalarda niyet, netlik, tam olarak istemek çok önemlidir. Gerekirse çalışmayı devam ettirin.

ŞİFA ÇALIŞMALARI esnasında görülen renk ve ışıklar
Bazı renkler; hem Çakraları hem de BaşMeleklerin enerjisini veya Aura renklerini ifade eder.


Kırmızı Renk

Kök Çakra rengidir.Konunun hızlanmasına işaret eder.
Kırmızı, duygularımızı ve tutkularımızı harekete geçirir.
Yaşam enerjisini simgeler.
Dalga boyu yüksek, titreşimi kısadır.
Canlandırıcı ve umut verici bir etkisi vardır. Motivasyonu,girişimi, coşku ve yaşama sevincini,
sıcaklık ve aşk duygularını, kan basıncını ve vücut ısısını harekete geçirir. Olumlu etkiyi anlatır.
Fiziksel enerji, güç, atılganlık, dayanıklılık, cinsel enerji, büyüme konularında çok etkilidir.


Turuncu Renk

Sakral Çakranın rengidir.
Neşenin ve yapıcılığın rengidir. Bu rengin vücut içinde en çok etkin olduğu yer, adale sistemimizdir.
Turuncu enerjik aktiviteyi de arttırır.Coşkuyu geri getirir.
Turuncu bilge ve derinlikli bir renk olup şifa seanslarında güçlü akımları da anlatır.
İsteklilik ve ilham verir.
Konuları olumlu platforma taşır.
Neşe verici bir renktir. Canlılık ve heyecan verir, cinsellik duyguları harekete geçirir. 


Sarı Renk

Solar Pleksus Çakra rengidir.
Sarı, Başmelek Jophiel'in rengidir; aydınlanma ve bilgeliği ifade eder.
BaşMelek Uriel' in enerjisi ise mumun alevi gibi sapsarıdır, altın rengidir; huzuru temsil eder.
Sarının altın, bal, bakır tonları akış istenen konularda yaşam enerjisi yükleme gücüne sahiptir. Akıl ve zeka rengidir.
Umut, ilham ve yöneticilik, başlama inancı duygularını tekrar ortaya koyar.
Bu renk kişinin zihinsel faaliyetlerini her yönüyle etkiler. Moral bozukluğunu ortadan kaldırıp kişiye yeni yaşama sevinci gücü verir. İyimserlik duygularını artırır. Sarı renk mide, bağırsak ve mesane rahatsızlığının tedavisinde önemli rol oynar. Sarı vücut fonksiyonları, zihin ve zeka üzerinde çok olumlu etkisi vardır.
Güneş ışığının, gençliğin, memnuniyetin ve büyük düşünmenin altyapısıdır.
İyimserlik sağlar, dikkat çekmek istenen konularda enerji sağlar, ticarette başarı, maddi ve manevi gelişim etkisi vardır.
Ruhsal olarak gelişimi etkilediği gibi, bereket konusunu da destekler.


Yeşil Renk

Kalp Çakranın rengidir.
BaşMelek İsrafil' in şifa veren rengi zümrüt yeşilidir; şifayı ve gerçeği ifade eder.
Yeşil renk, enerjimizi arttırır. Pozitif akımıyla yeşil; yatıştırıcı, iyileştirici, huzurlu ve etkilidir.
Yeşilin iyileştirici gücü büyüktür. Yeşil yaratıcılığın; yaşamın, sakinliğin, gücün, huzurun, yeniliğin ve ahengin rengidir. Baharın gelmesiyle doğa uyanır ve canlanır. Güvenin rengi yeşil bize doğanın gücünü de hatırlatır. Paylaşma, cömertlik, huzur, istikrar, sakinlik, zihinsel ve duygusal benlikte etkindir. Sağlık, para, istikrar, güven ve alıcı enerjinin rengidir. Enerjisi hayatınıza bereket, istikrar, denge ve güven getirir, yeni kapıları açmaya teşvik eder.


Mavi Renk

BaşMelek Raguel' in aura rengi açık mavidir.Başmelek Mikail’inki de çivit mavisidir.
BaşMelek Sandalphon' un aura rengi türkuvazdır.
Mavi renk; huzuru, sonsuzluğu, sessizliği, dinginliği, serinliği, başlamayı ve suyu ifade eder.
Umudun rengidir. İç dinginliği, sevgi, huzur, sakinlik ve barış duygularını pekiştirir.
Mavi, enerji sistemimizi serinletip dinlendirir.yeniler, yapılandırır.
Yüksek tansiyonun düşürülmesi ve çeşitli boğaz sorunları giderilmesinde etkilidir.
Söylenmemiş sözler ve ifade edememe konularında şifa etkisi taşır.
Mavi, birliğin, gerçeğin, uyumun, sakinliğin ve bilgeliğin rengidir.
Uyum, sakinlik, iletişimde başarı, mutluluğun, adalet ve psikolojik rahatlığın rengidir.
Enerjisi hayatınıza uyum, başarı, rahatlama ve iletişim yeteneği getirir.


Mor Renk

Tepe Çakranın rengidir.
BaşMelek Zadkiel'in rengidir; özgürlüğü temsil eder.
BaşMelek Jeremiel' in aura rengi patlican morudur.
En hızlı titreşime ve en kısa dalga boyuna sahiptir. Mor iyi niyeti ve gücü temsil eder.
Vücudun iskelet yapısını etkiler, fiziksel ve ruhsal dünyamız arasında sağlıklı bir denge kurmamızı sağlar.
Ayrıca mor insanların rüya aktivasyonunu geliştiren meditasyon rengidir.Birçok şifa seansında kullanılır.
Ruhsal dünyanın rengi. Asilliği, dengeyi, kendine güveni, sakinleştirici ve dinlendirici duyguları pekiştirir.
Manevi büyüme, ruhsal gelişim, kendini ve başkalarını affetme, derinlik ve ruhsal güç veren bir etkisi vardır.
Psişik yeteneklerin, yükselişin, metafiziğin rengidir.


Beyaz Renk

Genel şifa, masumiyet ve korunmayı temsil eden ışığın, yeniliğin rengidir.
BaşMelek Cebrail' in rengidir; uyum ve saflığı ifade eder.
BaşMelek Haniel' in aura rengi mavimsi beyazdır.
Saflık, korunma, yenilik, arınma, ruhsal temizlik anlamına gelir..
Enerjisi hayatınıza güven, dönüşüm gücü, yeniye yer açma, içsel olarak arınma gibi etkiler getirir.
Gümüş; sezgileri simgeler, psişik yetenekleri güçlendirir, astral seyahat-durugörü-şifacılık için kapı açar.
Aynı zamanda koşulsuz merhameti, manevi yükselmeyi, melek enerjilerine de uyumlanmış olmayı anlatır.


Pembe Renk

Kalp Çakranın renklerinden biridir.
BaşMelek Chamuel'in rengidir; sevgiyi ve saflığı ifade eder.
BaşMelek Ariel'in aura rengi toz pembedir.
BaşMelek Jophiel'in aurası gül pembedir.
Sevgi, şefkat, ilişkilerde uyum, dengeli olma, romantizm ve istemenin rengidir.
Enerjisi hayatınıza olumlu bakma, kabule geçme enerjisi ve ferahlık getirir.


Renklerin fiziksel ve eterik bedenlerimizde önemli görev ve işlevleri vardır.Gelen renge göre aldığınız yolu tahlil edebilirsiniz.
Bir şifa seansında hiçbir renk göremeyeceğimiz gibi, birden çok renk görmemiz de mümkündür.Her seferinde gelişime göre renk değişebilir.
Bu tamamen tekamül, algı ve duru görü düzeyimizdeki hassasiyet ile ilgilidir, zamanla da değişim gösterir.
Bir şifa seansında en çok hangi organ, rahatsızlık ya da durumumuzun şifalanması öncelikli ise,
o konuda çalışan enerjiler devreye girer ve biz de o renkleri görürüz.Yaşanılan acı, tıkanıklık, bağımlılık, blokaj seans esnasında vücutta belirli noktalarda uyuşma, titreme, yoğunlaşma, karıncalanma ile kendini belli ederken, enerji geçişlerinde de konu ve akış renklerle desteklenir.
Gelen rengi al ve sevgi ile kalbine koy… Ne zaman hasta veya enerjisi düşmüş birini görsen, unutma ki ondan sorumlusun. Kalbinden yeşil ışık çıkar onu sarmala ve onu sen de şifalandır. Tüm zamanlara doğru herkes ve bütün için şifa olsun. Ve öyle de oldu…


DUALARLA ŞİFA ÇALIŞMASI – ALTIN IŞIK FREKANSI
* HAZIRLIK *

Çalışma öncesi duş ya da namaz abdesti alınmalıdır.
Kötü ve olumsuz tüm düşünceler dışarıda bırakılmış olmalıdır.
Allah’ın huzuruna çıkılacağı için bayanlar başlarını örtsünler, durumun anlam ve önemine göre kıyafetler giyilsin. Odada rahatlatıcı tütsüler yakılabilir.
Çalışma süresince rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda bulunun.
Enerji açısından en doğru yer uyuduğunuz yatak odasıdır.
Cep telefonlarınızı kapatın ya da sessize alın.
Üzerinizdeki takıları ve metal aksesuarları çıkarın.
Daha önceden enerjisi çalışılmış KUVARS taşı da çalışma esnasında eşlik edebilir.
Önümüze bir kristal kasede su, şeker, un ve tuz alalım.


* BAŞLANGIÇ *

Burnumuzdan nefes alıp ağzımızdan veriyoruz…
Nefesimize odaklanıp, sakinleşiyoruz.
Ağzımızdan yavaşça verirken nefesi tüm kalbinle dile: " Bildiğim ya da bilmediğim beni bloke eden her şeyden kurtulmaya Allah’ın izni ile şimdi ve tüm zamanlara doğru niyet ettim"
şeklinde niyet edip; nefesimiz bitene kadar yavaşça uzatarak " Estağfurullah " diyoruz.
Bu işlemi 19 kere tekrar ediyoruz.
Her nefes verişimizde ruhumuzdaki bütün blokajlardan;
kin, nefret, öfke, olumsuz düşünme, korku gibi duygulardan arındığımızı imgeliyoruz.
Sonra başlıyoruz.

Sevgili BaşMelek Mikail, lütfen Allah’ın izniyle şifa enerjini bana, aileme ve şifa çemberindeki kardeşlerime akıt. Teşekkür ederim. Rabbim şifanın sahibi sensin. Senin kulun olmayı çok seviyorum. Şükürler Olsun, Hamd Olsun.

İlk önce Yüce Allah' a Hamd ve Peygamber Efendimize Salavat ile başlıyoruz.

" Elhamdülillah, Elhamdülillah, Elhamdülillahi Rabbil' âlemîn. Essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve Âlihî ve Sahbihî ecma'în."

 Estağfirullâhe ve etûbü ileyh.
 “ Sübhânallâhi ve-bihamdihî, Sübhânallâhil-azıym.
 “ Allâhümmeğfirlî mâ kaddemtü ve mâ ahhartü ve mâ esrartü ve mâ a’lentü ve mâ esraftü ve ente a’lemü bihî minnî entel-Mukaddemü ve en tel-Muahharu la ilâhe illâ ente.
 “ Allâhümme mağfiretüke evseu min zünûbî ve rahmetüke ercâ indî min amelî.
 “ Allâhümme ente Rabbî lâ ilâhe illâ ente halaktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve vâ’dike mes’tetâtü eûzü bike min şerri mâ sanâtü ebû’ü leke bi-nîmetike aleyye ve ebû’ü bizenbî fağfirlî zünûbî feinnehû lâ yağfiruzzünûbe illâ ente bi-rahmetike yâ erhamer-râhimîn.
 “ Allâhümme inneke afüvvün Kerîmün tühibbül-afve fâ-fü annî.
 “Allâhümmeğfirlî verhamnî ve elhıknî bir refîkıl-a’lâ.

Bu bölümün ardından
7 İhlas Suresi
7 Fatiha Suresi
7 Ayet el Kürsi
7 Yasin
7 Kafirun Suresi
11 İnşirah
Ve YA ŞAFİ esmasını çekerek devam edin…

Okumalarınız bittiği zaman odanızı altın rengi bir ışık ile sarın. Işık önce göğün bilinmeyen bir noktasından gelip kalbinize dolacak, kalbinizden çıkararak odanıza ışığı her yana aktaracaksınız. Işık dolunca en az 15 dk kadar okyanus sesi ile meditasyon yapın. Nefes alıp verin; sadece şifaya, olumlu sona, sevgi bazlı konulara odaklanın. Olmuş bilin…

Kristal kasedeki suyu en kısa zamanda 21 Besmele çekerek içelim ve sevdiklerimize, şifa isteyenlere içirelim.
Tuzu ve şekeri de ayrıca tüketelim. Şifa olsun “ve öyle de oldu”

Bu çalışmayı 21 günde 1 tekrar da edebilirsiniz.
Her geçen gün, önce Allah’a sonra kendinize birliğe yaklaşmanız için yaşam ve AN size binlerce fırsat sunar. Bunları doğru değerlendirin.

Yüce Allah’ım hepimizi, ailelerimizi ve sevdiklerimizi koru...
Hayırlısını nasip et. Amin.

Hep Birlikte Sevgi ve Işıkla Tüm Zamanlara Doğru...

EVİ ŞİFAYA AÇMAK…
Bir şifa yolculuğuna çıktığınız zaman evinizde ya da yaşam alanınızdaki olumsuz enerjileri de mutlaka geride bırakmış olmanız gerekir. Eşyaların, mekanların, objelerin de enerji ve etkileri vardır yaşamlarımıza. Evde mümkünse her odada Kuran bulundurun. Dua cd’leri her gün odalarda çalsın. Dualı sularla arındırma ve temizlik yapın. Sevmediğiniz kişilerden gelen eşya/hediyeleri de tutmak zorunda değilsiniz. Kırık ve bozuk eşyalar geçmişte tutar ve blokaj da yaratır. Büyük acı veya tartışmalardan sonra, ölüm veya beklenmedik şoklardan sonra evde eşyaların yeri değişir, perdeler yıkanır, şiltelere vurulur, silkeleme yapılır. Bol bol havalandırma yapılır. Elma sirkesi ile köşeler silinir, odada Himalaya ya da kaya tuzu bulundurulur. Ondanın enerjisini yükseltecek şifalı taşlardan destek alınır. Adaçayı tütsüsü, çörek otu bulundurmak, olumlu resimler asmak da destek olur. Dualı suları her gün içebileceğiniz gibi, evinizde de kullanabilirsiniz. Suyun oluşturma gücü vardır. Gece arındırma çalışması yapacaksanız Kaplangözü, yeşim ya da Lal da iyileştirici etki taşır.

KRİSTAL MELEK MEDİTASYONU
1.       BEYAZ VE DAHA ÖNCE BAŞKA AMAÇ İÇİN KULLANILMAMIŞ TEMİZ bir kristali önünüze koyun ve lotus pozisyonunu alın.
2.       Melek enerjisine merkezlenin.
3.       Teslim olun ve düşüncelerin gelip gitmesine izin verin; en doğru “an” bir his olarak içinize gelecek. Doğru anda başlayın.
4.       Dış etkilere kapalı hale gelin.
5.       Akış ile bir olduğunuzu hissedin.
6.       Sesler uzaklaştığı ve boyut geçişine yakın olduğunuz zaman sevdiğiniz melekleri isimleri ile çağırın; sizin için gerekli mesaj ve enerjileri önünüzdeki kristale taşımalarını rica edin.
7.       “melek” sözcüğü ve onların isimlerini tekrar edin. Her bir melek ismi size enerji ve yanlı olarak geri dönecektir.
8.       Mavi bir çember imgeleyin. Başmelek Mikail’in mavi güç enerjisi şimdi sizi sarsın; artık hiçbir şeyden korkmuyorsunuz. “Allah’ın izni ve meleklerin yardımı ile güvendeyim” diyebilirsiniz.
9.       Meleklerin ilham verici bilge ışığı şimdi tüm odayı (veya her nerede iseniz orayı) sardı.
1Evrenin en saf enerjisi ile çalışabildiğiniz için çok şanslısınız.
1Gevşeyin, artık çok mutlusunuz.
1Deneyimiz ve meditasyon anında olanları mutlaka “melek defterinize” not alın.

Meditasyon sonunda beyaz bir mum yakın, şükredin. Kalbinizden çıkan parlak sevgi ışığını şimdi sevdiğiniz herkese tek tek gönderin. Sevgi veren sevgi alır…

MELEKLERLE ESKİ VE KÖTÜ DENEYİMLERDEN ARINMA
Geceyi bekleyin. Beyaz bir mum yakın. Leylak tütsüsü kullanın.
Fikren, bu gece arınacağınıza inanın ve odağınız bu olsun, diğer düşüncelerden uzaklaşın.
Duş alın. Son 3 saattir yemek yememiş olmanız gerekir.
Sağınızda Mikail, solunuzda Cebrail'in enerjileri ile odanızda, yanınızda, sizinle olduklarına inanın.
Melek Enerjisinde "şüphe" asla olmaz. Onlar bizi asla geri çevirmez. İnanın.

Şimdi ışıkları kapatın. Dilerseniz çok hafif bir meditasyon müziği çalın.
Yatağınıza uzanın, gözlerinizi kapatın, hazır olduğunuz an: başlayın.
İmgeleyin ya da gerçekten çağırın "ışığı"... Gözünüzün önüne bir ışık gelecek.
Işığın içine girin Melek Işığı Shekinah sizi sarsın. An'ı yaşayın, çalışmaya hazır olun.

Işığın içinden bir kova çıkacak: şimdi eski, size acı vermiş olan aşkınıza dair acıları, kötü anıları, size
olan hatalarını, O'nu, haksızlıklarını bu kovaya atın. Birden fazla kişi için de yapabilirsiniz. Hazır olduğunuz anda ışığı çağırın ışık ile bu kovayı gönderin. Şu anda, geçmiş acıların bittiğine inanın. Geriye dönmeyin.
Şimdi de temizlenme zamanı. Tekrar ışığın içine girin. İmgeleyin ya da zaten göreceksiniz onu:
Koruyucu Meleğiniz gelsin ışığın içinden. Onu ilk defa bir silüet, tanıdığınız biri, bilinmeyen bir şekil olarak da görebilirsiniz. Şimdi Koruyucu Meleğiniz size "elmastan bir makas" uzatıyor. Alın bu makası...
Sizden uzanan eterik kordonlar var... Bunlarla geçmişle olan ve artık kurtulmanız gereken bağlardır, aslında yanlış bağımlılıkları simgelerler... Hangi eski aşklarla, hangi acılarla, istenmeyen ve geçmişte kaldı diyeceğiniz eterik kordonlarınızı keseceğinizi düşünün. Makası aldınız, makas ile tek tek bağımlılıklarınızı kesin.
Makası hareket ettirip her birini kesin, rahatlayın. “Allah’ım hakkımda hayırlı olana niyet ettim, Sen en doğrusunu bilirsin. Şifam için elçilerin olan Meleklerini yanıma gönder. Amin” diyebilirsiniz.
Artık özgür ve şifaya açıksınız. Gece huzurla uyuyun, yarın sebep aramadan birilerine iyilik yapın. Şükredin.

MELEKLERLE DÜNYAYI ŞİFALANDIRMA…
Başmelekleri çağırın, hazır olduğunuz anda başlayın.
Dünyayı imgeleyin ve dünyayı masmavi ve içinde yeşil ışık parçaları da olan bir ışık ile sarın…
Tüm gezegenimizdeki kıtaları görün her bir kıtada derin bir nefes alın ve odaklanın.
Birçok farklı ırktan insan yüzleri görün, her yere ışık ve nefes gönderin. Sevgi gönderin.
Tüm dünyayı imgeleme gücünüz ile dolaşın. Hayvanları ve güzel ağaçları, çiçekleri, bitkileri görün.
Su alanlarından güç alın. Şimdi bir rüzgar esiyor; bu bir şifa rüzgarı ve tüm dünyayı dolaşıyor; şifalandırıyor…
Meleklerden tüm bunları gerçek kılmalarını rica edin. Buna inanın. Arkadaşlarınızla ve gruplarla da çalışmayı yapın.

Şifa Gücü ve Melekler
Herkes bu boyutta aslında çok fazla bilmediği, kendine kondurmadığı, henüz keşfetmediği bir şifa gücüne sahip. İnsan bırakın melekleri daha kendi bireysel sınırlarını ve sırlarını bile keşfedemedi. İnsanın bedeni, ruhu, zekası, özgür iradesi mükemmel bir düzenin ve ilahi gücün yansıması… İnsan şifayı aslında dışarıda arar, kendi gücünü küçümser. Her birimiz Allah’ın zerreleriyiz, bu anlamda sandığımızdan çok şeye sahibiz. Günlük yaşamdaki yanlış kodlar ve inanç sistemleri bizi hem hasta ediyor hem de şifanın çok uzaklarda olduğuna inandırıyor.
Şifa içimizde ve aslında yanı başımızda. Güç içimizde. Doğuştan hepimiz sonradan kapanan güçlere ve yeteneklere sahibiz, bunu ister tek başınıza kullanın, ister bu alanda Başmeleklerle ve Kişisel Koruyucu Meleğiniz ile yapın. Bugün dünyada binlerce kişi kanser ve benzer zor hastalıklarda melek enerjisi ile çalışıyor. En kötü olanı, en saf olan bir enerji ile yenebilirsiniz. Kanser, obezite, şeker hastalığı, damar rahatsızlıkları ve daha onlarca hastalığın kaynağı “sevgi eksikliği ve güvende hissedememe”dir.
Yaşamınıza sevgi girdikçe ve artık güvende olduğunuzu kabul ettikçe, hastalığı da yaşamınızdan çıkarırsınız. Tüm yaşanan ve potansiyel rahatsızlıkların düşünsel, inanca ait ve duygusal açıklama ve kök nedenleri vardır. Günlük yaşamınızda yalnız ve ailesinden sevgi göremeyen biriyseniz melek enerjisi sevgi ve güven ile kuşatabilir. Ciddi rahatsızlıklar ile yaşamında boğuşan çoğu kişi üzerinde yapılan enerji çalışmaları ve regresyon çalışmaları belirli dönüm noktalarında, yaşamlarında mutlaka sevilmediklerine inandıklarını ortaya koyuyor.
Yaşamda ilerleme korkusu olan biri ilerlemeyi simgeleyen ayaklarıyla ilgili sorunu deneyimleyebilir…
İnsanların yanlış konuşmalarını hazmedemeyen biri, midesinde sorunlar yaşayabilir…
Çocukluğunda çok azar işiten bir birey, yaşlılığında işitsel sorunlar yaşayabilir…
Artık yaşamında uzağı, ileriyi göremeyen, gelecek kaygısı olan biri, miyop rahatsızlığını yaşamına çekebilir.
Eşi tarafından aldatılan ya da terk edilen bir kadın, kadın hastalıkları ve rahim ile ilgili sorunları çekebilir…
Bu örnekler çoğaltılabilir… Köken de görüldüğü gibi güven eksikliği ya da sevgi açlığı var. Bu durumla önce yüzleşmek, kabule geçmek ardından çözüme yönelmek önemli. Sevgi kapılarınız kapalı ise açılmanız gerekir. Saf sevgi için hayvanlarla ve bebeklerle daha çok bağ kurabilirsiniz. Melek enerjisini her türlü sağlık sorunu veya başka şifa gerektiren alanlarda kullanabilirsiniz. Yüreğinizi açın, yaşamınızda ne gibi zorluklar olduğu önemli değil. Meleklerle mutluluk ve şifalanma bir seçimdir, seçen herkes için gerçek olacaktır. Bu çalışmaları uygularken, ışıklar, renkler, zikir, telkin, inanç sizin çok önemli olacak.
“Sevgili Meleğim, şifa gücünü, sevgini, ışığını üzerime, dünyama, kalbime gönder. Seni seviyorum, teşekkür ederim…”
Şifa Meleği Rafael( İsrafil) ile çalışabileceğiniz gibi (yeşil parlak şifa ışığı) diğer melekleri de bu alanda çağırabilirsiniz. Rafael tüm dünyaya bitkiler ve hayvanlar da dahil olmak üzere sınırsızca şifa verebilir. Ayı anda dünyadaki tüm insanlara kadar ulaşabilir. Tüm benliğiniz ve gücünüzle isteyin, teslim olun. Bu arada fiziksel dünyaya dair atmanız gereken adımlar da olursa bunları yapın.
Çalışmalarınıza tütsü ve taşları da ek destek olarak koyabilirsiniz. Kristaller bu alanda çok güçlü destekleyicidirler. Pek çok hikayede, ölüm döşeğindeki savaşta yara almış askerlere, hastanede ümitsizce ölümü bekleyen hastalara yardım eden, onları ziyaret eden meleklerden bahsedilmiştir. Melekler bazen de toplu halde gerekli görülürse insanları iyileştirir. İyilik yolundan sapmayın, inanın ve şükredin – hasta bile olsanız şükredin- doğru yolun sonu aydınlıktır, buna inanın. Gelişmeleri yazın yazdıkça gelişmeleri daha net izleyeceksiniz.
Dua da şifadır. Dua da şifayı çağırır ve size güç verir. Allah sevgisi, iman hepimizin içinde, bu ÖZ ile alacağımız güç; bizi şifalanacağımıza, iyileşeceğimize dair de ikna etmeli. Yaşamlarımızı bizler inşa ediyoruz, hastalıkları da biz yine yaşamımıza çağırıyoruz. Kaynağı bulmak ve doğru şifa etkisi ile çalışmak sizin için çok önemli olacak. Var olan rahatsızlığınız yaşamınızın içinde bir dersi vermek, mesaj göndermek, tekamül için girmiştir. Bu anlamda, isyan değil kabule geçmek çok önemli.
Melek enerjisi ile çalıştıkça, zaten daha saf ve arınmış bir enerjiye geçeceksiniz. İstemeyi ve inanmayı da başarabilirseniz ve “ya olmazsa, bu kadarı da yeter mi” gibi şüpheleri odağa koymazsanız süreç daha güzel olur. Sağlıklı, arınmış, zekice ve her daim olumlu düşünceler üretin, koşullar nasıl olursa olsun. Yaşamınızın sağlık ve şifa konuları tamamen sizin şahsi sorumluluğunuzda, iyileşmek ise elinizde. Bir şifa sürecini deneyimleyecekseniz, mutlaka netleşin-odaklanın-değişime açılın. Sizi sevmeyen, sevemediğiniz, kötülüğü çağrıştıran ne varsa uzak durun. Olumlu olan ne varsa hele de özlediğiniz şeylerse bunlar tekrar yaşamınıza çağırın.
Düşüncelerinizi ve nefesinizi kontrol edin; sonuca inanamayacaksınız… İnsan yaşamında her şey bir düşünce, bir duygu, bir inanç ile başlar.
Bizi bugün engelleyen geçmişe dair yıkıcı duygular…
Sevgisizlik…
Öfke…
Kin…
Affedememe…
İlgi görememiş olma…
Aileden kaynaklı ihmal edilmişlik…
Anne veya babanın eksikliği…
Cinsel istismar…
Suçlanma…
Aşağılanma…
Kızgınlık…
Kırgınlık…
Yalnızlık…
İfade edememe…
Hayal kırıklığı…
Sorununuz kökenini yukarıdaki listeden de alıyor olabilir. O duygusal sorun ve kök bugün fiziksel bir sonuç ile kendini gösteriyor da olabilir. Duygu dünyası ve fiziksel beden birbirleri ile iletişimde. Meleğinizle bağlantıda olduğunuz anda bu soruları sorun ve cevapları not alın. Meleğinizin yardımı ile üst benliğinize de ulaşabilirsiniz. Bu şekilde de sonuca yönelik bilgi alabilirsiniz. Başmeleklerin şifa enerjilerini vücudunuzda dolaştırın gerekli noktalara yoğunlaşarak ayrıca geçmişe yönelik tüm kötü anı ve olaylara ulaşıp tek tek bağları çözün.

Regresyonun şifada önemi…
Sizi sadece bugünkü siz değilsiniz. Sizin biriktirmiş olduğunuz bir enerji var: geçmişiniz…
Geçmişte mutlaka yanlış, yıkıcı, olumsuz ve unutulmayan konularınız var. Hem bu yaşamdaki geçmiş, (inananlar için) geçmiş yaşamlar ve kolektif bilinç/altı sizi bugün etkiliyor. Regresyon ile geriye giderek sorunun kökünü bulun ve şifa verin, zaten o noktaya ulaştığınız anda çözüm sürecine de aslında girmiş oluyorsunuz.
Kökende mutlaka “korku” gerçeği ile karşılaşacaksınız. Korku sevginin olmadığı yerde var olur; sevgi korkuyu yener siler… Farklı kişilerle aynı tip sorunları tekrar tekrar aşkta veya iş alanında yaşıyorsanız, aynı tip kaybetme senaryoları peşinizi bırakmıyorsa, bazı konular tam istediğiniz noktaya gelecekken ters dönüyorsa regresyona ihtiyacınız var demektir. Tekrarlanan sorunlar sizin artık duygusal anlamda şifalanmaya ihtiyacınız var demektir.

MELEKLERLE IŞIK ÇALIŞMASI VE SEVGİYE AÇILMA
Geceyi bekleyin. Yenilikleri çağırmak için Yeniay dönemi çok daha uygundur.
Olumsuz düşüncelerden arının, eski düşüncelerden uzaklaşın, Meleklerin enerjisini çağırın.
Duş almış olun. Açık renkler giyin, Son 3 saattir yemek yememiş ve son 9 gündür hayvansal gıdalardan uzak kalmış olmanız daha verimli sonuç için gereklidir.
Odanızda Yasemin ya da Vanilya tütsüsü yakın.
Allah’ın izni ile Sağınızda Mikail, solunuzda Cebrail'in, önünüzde Uriel ve arkanızda Rafael’in enerjisini hissedin. Sevgi enerjileri ile odanızda, yanınızda, sizinle olduklarına inanın. Sağ avucunuza Beyaz Kuvars Kristali alın ve odaklanın.
Şimdi ışıkları kapatın. Size saflığı ya da bebekliğinizi hatırlatan bir müzik çalın.
Yatağınıza ya da rahat ettiğiniz yere uzanın, gözlerinizi kapatın, hazır olduğunuz an iç sesiniz size sinyal verecek: başlayın.
İmgeleyin ya da gerçekten çağırın "ışığı-sevgiyi-enerjiyi"... Gözünüzün önüne bir ışık gelecek.
Bu ışığın içine girin, vücut ısınız yükselecek.

Işığın içinden bir Gümüş Kese çıkacak: şimdi eski aşkınıza dair acıları, darbeleri, size olan acımasızlıklarını bu keseye atın. Birden fazla kişi için de, tüm eski aşklar için de yapabilirsiniz atma işlemini. Hazır olduğunuz anda ışığı çağırın ışık ile bu kesenin ağzını bağlayın ve “kin ile değil sevgi ile” keseyi bir daha görmemek üzere yaşamınızdan uzağa gönderin. Şu anda, geçmişe dair aşkla ilgili ne varsa kurtulduğunuza inanın “bitti” deyin.
Şimdi de temizlenmek ve yeniden başlamak için tekrar ışığın içine girin. Koruyucu Meleğiniz gelsin ışığın içinden, onunla el ele tutuşun. Şimdi Koruyucu Meleğiniz size "Işıktan Elini" uzatıyor. Tutun ve gücü hissedin, siz “sevgisiniz” artık…

MELEKLER VE ETERİK ARINMA
Sizden uzanan eterik kordonlar vardır, sizi bloke eden korku ve bağımlılıklarınızı simgeleyen... Bunları bu boyutta göremeyiz ama bizi aslında kurtulmak istediğimiz ya da sadece negatif hissettiğimiz konu ve kişilere bağlarlar. Geçmişle olan ve artık kurtulmanız gereken bağlar kesilmedikçe veya şifa bulmadıkça, sorunlar tekrar eder. Aslında yanlış bağımlılıkları simgelerler, bu bağımlılıklar kesilince ruh özgürleşir ve aynı hatalar ve darbeler biter... Hangi eski kötü hikayelerinizle, hangi mutsuzluklarla, istenmeyen ve “bitsin artık” diyeceğiniz detaylarla eterik kordonlarınızı keseceğinizi bulun ve fikren, ruhen hazır olun bu çalışmaya. Şifalandırmayı bu anlara ait kişilerin resimleri varsa onlar üzerinden de yapabilirsiniz. Başmelek Mikail’i çağırın, Işığı ile sizi aydınlatmaya geldiğinde, onun gücünün simgesi olan Mavi Işığı bir kılıç gibi düşünün, kılıç ile tek tek istenmeyen eterik kordonlarınızı kesin.
Bu çalışmayı kötü anılardaki kişinin resimleri üzerinden yaparsanız bu resimleri (eğer isterseniz atın veya yakın). Enerjiyi yani ışığı bu resimlerin üzerinde de kullanın, kötü anılardan arındığınıza inanın.
Artık özgür ve yeni aşk yaşamınıza açıksınız. Gece huzurla uyuyun, uyumadan önce son kez Başmelek Mikail’in mavi ve güçlü ışığının içine girin. Yarın kuşlara yem verin, çocukları mutlu edin, dua edin. Şükredin.

MELEKLERLE "MOR  IŞIK SELİ" ÇALIŞMASI
Daha yüce enerjilere açılmak için bu çalışma uygundur. Mor renk bilgeliği temsil eder.
Her zaman uygundur aslında ama yoğun enerjiler için Dolunay zamanı da tercih edilebilir.
Geceyi bekleyin, yeni aldığınız ve hiç giymediğiniz mor bir kıyafeti giyin. Nane ile tütsü yapın.
Son 2 saattir olumsuz hiçbir şey düşünmemiş olun (zor olsa da deneyin) ve olumlu bir enerji yakalayın.
Yaşamınıza çekmek istediğiniz bir sonuç varsa, o sonucun resmini edinin ve 10 dakika kadar resmine odaklanın. Yoksa imgeleyin.
Şimdi Koruyucu Meleğinizi çağırın. Melekler ile iletişimimiz kişisel olduğu için ister içinizden çağırın, ister kendi özel ritüelinizle varlığını hissetmeye çalışın, ister kapınızı açın geldiğini hissedin veya imgeleyin... Melek enerjisinde geliştikçe “sadece çağırmak yeterli olacak” ve bu çalışmalarda herkesin kendi tarzı vardır.
Hissinizle başlamanız gereken anı bileceksiniz. İç sesiniz “şimdi” diyecek o an başlayın.
2 dakika kadar Mor renkte bir kart veya eşyaya bakın. Evrensel enerjinin ve bilgeliğin rengi Mor sizi enerji olarak yükseltecek.
Yatağınıza uzanın. Kollar iki yanda eller tavana bakıyor. Avuç içinize, Meleğinizden sevgi ışığı koymasını isteyin. Her yer mor her yer Işık, siz evrenle 1’siniz, anın içindesiniz, Meleklerin sınırsız sevgisi sizinle.
Mor sevgi ışığı avucunuzda. Size aşkta rehberlik sunuyor ve sizi koruyor. Yatarken iki kolunuzu biraz kaldırıp iki avucunuzdan (15 cm aralık)  birbirine karşılıklı enerji geçirin. Ara ara elleri yaklaştırıp uzaklaştırın.
Mor ışığı Meleğinizin yardımı ile büyütün iki avucunuzun arasında; çok parlak güçlü ve değişik bir pembe ışık bu... Şimdi ışığın içine girme zamanı Meleğinize sorularınızı sorun net ve açıklıkla; sizi duyuyor. İçbiliş yöntemi ile cevapları bileceksiniz.
Işığı kalbinize koyun, şifaya açılın.
Meleğinize teşekkür edin.

MELEKLER VE KRİSTALLER
4 adet kristal alın. 1 gece boyunca bu taşları Dolunay ışığı altında bekletin.
Kristaller sıradan taşlar değildir, isteklerinizi kodlar ve sizinle birlikte çalışırlar.
4 kristali bir sonraki gece odanızda yerde 1 daire yapacak şekilde yerleştirin ve tam ortasına oturun.
Başmelekleri çağırın ve Işığı hissettiğiniz zaman söylemeye başlayın:
“ Yüce Rabbim, Sana ve Meleklerine şükürler olsun. Evren benimle ben inanıyorum ki güzel ve hayırlı olan gerçekleşecek. Ben, hayrımıza olanı istiyorum artık yaşamımıza. Senin yarattığın kristallerin, Meleklerin gücüne ve sadece sana sığınıyorum. Şifayı hak ediyorum. Tüm yollar ona çıksın istiyorum, saf ve gerçek olanı kabul ediyorum. Ben ışığı gördükçe dönüşüme de niyet ediyorum. Allah’ım hayırlı olanı nasip et….”
Bu çalışma esnasında kullanılan kristalleri dönüşümlü dilekleriniz olana dek taşıyın. Gün içinde gelecek mesajları not alın.

Melekli Sevgi Olumlamaları:
Melekler beni seviyor.
Meleklerle her daim sevgi enerjisi benimle.
Sevginin en saf olanını melekler ile yaşamıma davet ediyorum.
Meleklerin isimleri bile bana sevgiyi çağırıyor.
Melekler Allah’ın sevgi dolu elçileri…
Meleklerim beni sever ve kollar, onlarla güvendeyim.
Sevgiyi yoğun hissettiğim anlarda meleklerim beni daha çok onaylar.
Allah sevgim beni meleklere daha da yakınlaştırıyor.
Sevgi ve melek enerjisi geri kalan yaşamımın en güzel parçası.
Zor anlarda meleklerin sevgisi benim güç kaynağım.
Meleklerimi seviyorum, sorunlarımı onlarla aşıyorum.
Gerçek sevgiyi meleklerle keşfediyorum.
Sevgiyi yaşamıma meleklerle taşıyorum, benden sevgi çıkar bana artık hep sevgi gelir.
Korkularımı geride bıraktım, seviliyorum, meleklerim benimle.
Koruyucu meleğim bana sevgiyi öğretiyor.
Aşkta sevgi enerjisini meleklerim ile yönlendiriyorum.
Evrenin en yoğun sevgi enerjisi meleklerim ile bana rehberlik ediyor.
Sevgi tüm yaşamımı melekler ile değiştiriyor.
Yaşamımı sadece sevgi yönetiyor, meleklerin rehberliği ile sevgi dolu olanı kabul ediyorum.
Sevgiyle ve meleklerle dönüşümümü sağlıyorum.
Meleklerle seviyorum, bağışlıyorum, arınıyorum.
Sevgi enerjimi yükseltiyor, meleklerime şükrediyorum.
Allah’ın sevgisi, meleklerin ışığı içimde. Ben güçlüyüm.
Ben sevgiyim, yaşam sevgi dolu, meleklerle her şey daha güzel ve doğru.
Sevildiğimi her gün melek mesajları ile görebiliyorum.
Sevgi meleklerdir.
Sevgi yolu ve meleklerle evrensel algım derinleşiyor.
Beni sevenleri ve sevecekleri melek enerjisi ile daha net görüyorum.
Ben sevgiyi ve sevilmeyi seçiyorum. Meleklerim bana rehber oluyor.
Gerçek sevgi içimde, bunu melek enerjisi ile görebiliyorum.
Meleklerin sevgisi beni yaşama bağlıyor.
Allah’ın elçileri benim saf sevgi kaynağım.
En saf ve gerçek sevgiyi keşfettim, yaşamım artık daha doğru.
Benim gibi sevgiyi seçenleri çağırıyorum. Meleklerim bana yol gösteriyor.
Benim olan her şeye şükrediyorum, Allah ve meleklerine binlerce şükür…
Hayrıma olan benim olsun; melekler rehberim olsun.
Şimdinin gücünü melekler ile keşfediyorum.
An’ın değerini meleklerim ile görüyorum.
Aşkımı meleklerimle seçiyorum.
Aşık olduğum kişinin melekleri ile de irtibat kurabilirim.
Melekler beni her an ve her konuda destekler.
Ben güzelim; sevgi beni güzel yapar.
Güvendeyim; meleklerin sevgi ışığı beni her gün sarıyor.
Sevgi kusursuzdur, severken yaşamım meleklerimle kusursuzlaşıyor.
Sevgi veriyorum ve sevgi alıyorum. Sevgi benim meleklerle enerji kaynağım.
Sevgi için yaşıyorum, meleklerle tüm yollar sevgiye çıkıyor.
Ben Allah’ın zerresiyim, sevgi içinde yaşıyorum.
Melekler bana rehberlik ediyor; yaşamım sevgi ve şükran ile dolu.
Sevgi ışığımı sevdiklerime melekler ile yollarım.
Sevilmek güzeldir, melekler beni sever.
Her güne sevgi ile başlarım, melekleri selamlarım.
En sevdiklerimi meleklerin ışığı kuşatsın.
Sevgilime en saf yanımı melekler yardımı ile sunuyorum.
Aşık olduğum zaman enerjim yükselir, meleklerle aşkı çağırabilirim.
Melek enerjisi yaşamımı sevgi ile donatır.
Sonsuz ve sınırsız sevgi, geri kalan yaşamımın en güzel değeri.
Meleklerim beni seviyor, mesajları ile beni mutlu ediyor.
Umudum sevgi meleklerim…


                                         TUĞÇE IŞINSU ile Bireysel
                                    "GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI-REGRESYON, 
                          AŞK KOÇLUĞU, BEREKET ENERJİSİ, İLİŞKİ ŞİFALANDIRMASI
                               TAROT, KİŞİYE ÖZEL AŞK-BEREKET-ŞANS TILSIMI"  
                                          randevusu için: 0535 307 95 28
                 facebook.com/tugceisinsuOFFICIAL, twitter.com/tugce_isinsu 
                                          instagram: tugceisinsu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.