21 Nisan 2017 Cuma

DÖNÜŞÜME BAŞLA.


Gücünü bil. Kendine inanmazsan insanlar da sana inanmayacak.
Senin eşin benzerin yok, Allah boş yere hiçbir şey yaratmaz. Değerine inan.
Kimseye zarar vermiyorsan, istediğini yap.
Herkesin, her şeyin, bütünün hayrına olanı yap.
İstemenin şiddetini artır; olumsuz kod’layan kişilerden uzak dur.
Bahaneler seni aşağı çeker, onlardan uzak dur.
Cesur insan hayal kurar ve bir gün bunları yaşar.
Bu dünyaya boş yere gelmedin: Yaşam amacını bul.
Enerjini boşa harcama, daha az konuş, daha çok düşün.
Şans dediğin şey aslında sensin. İçe dön…
Fazla fedakarlık kişinin kendi kul hakkına girmesidir, enerjini kendine kullan.
Kendini sev, sevmiyorsan sana bunu kanıtlamak için, seni sevmeyenler etrafında çoğalır.
Söz veriyorsan tut, tutmadığında olumsuz karma yaratıyorsun.
Şüphe ediyorsan doğru çıkacak sezgilerine güven.
Önce kendini mutlu et, başkaları sonra geliyor…
Sen değiş, değişince senin gibiler sana gelecek, kimseyi değiştirmekle zaman kaybetme, herkesin yolu başka…
Sana haksızlık yapılmasına ne kadar izin verirsen  bu enerji o kadar büyür, yeni haksızlıklar gelir.
Sen hiçbir şeyin mutlak ve tek sahibi değilsin, bu dünyadan gelip geçiyorsun, her şey burası değil,  bunu unutmadığında hafiflersin…
Yokluk içinde olan herkese sen de yardım etmek zorundasın. Dünya’dan, evrenden, insanlardan, hayvanlardan, gördüğün her şeyden sorumlusun.
Tutmak ve sürekli biriktirmek yokluk bilincidir, vermek paylaşmak bereketini de enerjini de büyütür.
Olanı kabule geç; isyan etme. Direnç gösterme.
Daha çok duş al, daha çok toprakta yürü. Enerjini şarj et.
Dışarıda olan bir şey yok, onlar hepsi senin yansıman.
Bilinçaltın daha önceki deneyimlerinden paylar biçti dersler çıkardı, senin korkuların neyse sana hizmet eden bilinçaltı onları yeniden sana sunacak. Bilinçaltın kişiliksiz iyi-kötü ayırdı yok. Bilinçaltın ile yüzleşmelisin…
Pişmanlık hissedersen kaybetmeye de başlarsın; olumsuz enerjiyi bırak.
İnandığını yaşarsın, olmadıysa seninle ilgili. Kimseyi dinleme, devam et yoluna.
Bilinçaltın insanları ve olayları çeker veya hayatından gönderir.
Birkaç enerji çalışması ile hemen değişim olmayacak, devam etmelisin, bunca yıldır yaptığın hatalar ve yanlış inançların birkaç haftada değişmez, yolculuğun devam etmeli.
Evren senin siparişinin büyük ya da küçük olması ile hiç ilgilenmez, her komutu eşit algılar. Küçük bir demet çiçek de isteyebilirsin, milyon dolarlar da…
Çoğu şeyi istediğini sanıyorsun ama gerçek isteklerin onlar değil, gerçek isteklerin oluyor.
Evren, sistem, enerji sana “nasıl olacağını sormaz” sen iste ve bırak, yolu enerjiler dünyası sana açar.
Her gün şükredeceğin şeyler bul. Şikayet etme, şükret, daha çok dua et.
İlk başta inanmasan da “olumlama ve canlandırma” yap, uykudan önce, uyandığın anda. Tekrarla. Bir süre sonra inanacaksın, inandığın için de gerçek olacak.
Geçmişi andığın her an, geçmişteki gibi olayları çağırıyorsun. Bilinçaltı tersten de anlıyor, olumsuzu tekrar edince sen: onu tekrar istiyorsun sanıyor…
Zihin ve bilinçaltı… Sana yüklenmiş programları kontrol edebilirsen bambaşka bir yaşamın olabilir.

Sezgilerin hep doğru, bilinçaltın seninle sezgi yoluyla daima mesajlaşıyor.

Niyetlerin net olmalı ve asla başkalarının özgür iradesine müdahale etmemeli, sen enerjini sevgi ile gönder gerisi zaten Allah’ın takdiri. Niyetinin önündeki engel sadece sen’sin; bir enerji, bir blokaj, bir eski kayıt ya da fark etmediğin bir kod. O dönüşünce ritüellerin de seni daha çok destekler. Her şey sadece enerjidir ve her şey belirli frekansta titreşir. Enerji gücü zaman ve mekandan bağımsız çalışır. O istediğin sana verilmeyecek olsaydı sen de bu kadar çok istemezdin… Evrende ve enerjiler dünyasında sınır yok ve her dilek gerçek olabilir; geçmiş yaşam ve eski kodlar size olmayacağını söyler sadece ve ego engel koyar. Her birey isterse bunları aşabilir. Ana noktadan ve odaktan ayrılmayın. Akışa da güvenin. Yüksek titreşili frekanslarla bağlantıda olmalısın. Enerji alanını temizle, sen bir mıknatıssın ve her şeyi çekebilecek güçtesin. Çakralar açık olmalı ve aura’n da temizlenmeli, ön hazırlığın tam olsun. Tekrar eden sorunun varsa sevin: bu senin elinde sen onu değiştirebilirsin. Karma ile ilgili eski blokaj yüzünden yaşanıyorsa sorun; yine dönüşüme açık olmalısın. Hayatındaki herkes ve her şey sana enerji verir bazen de enerjini çalar; bunları bul ve sapta, yanlış ise gönder. Negatif enerji ve düşünceler bazen seni ele geçirir, korku hızlı ilerler bunları bul yüzleş iptal et. Yaydığın enerji net mi berrak mı bunu bul… Her türlü blokajın en kök noktasına indiğimizde de sadece “sevgi” eksikliği ile karşılaşmış oluruz. Başka korkuları da doğuran ilk korkudur, nerede ilk korkmaya ve kendi blokajını yaratmaya başladın bunu bul. Olmuş gibi davranmayı unutma, bilinçaltın buna inanırsa zaten o sonucu sana çeker. Her olumsuz düşünce, cümle, anını iptal ettikçe yeni kapılar açılacak… isteklerini daha çok yaz yazmak beyan etmiş olmaktır, bu enerjini katlar. Her zaman peşin peşin teşekkür et; korkuyu siler konuyu şimdiki zamanda tutar. İşaretleri doğru takip et; bir niyete girince evren seninle işbirliği yapacak ve sana ilahi mesajlar sunacak.


Bir dilek neden gerçekleşmez…
Gerçekten arınmamış olabilirsiniz.
Gerçek kök sebep bulunmamıştır.
Hala hayrınıza olmayanı istiyor olabilirsiniz.
Sonuca güvenmeme enerjiniz fazladır.
Kuşku katıyorsunuz belki de…
Etraftaki olumsuz etkilere ve yorumlara açık davranıyor olabilirsiniz.
Gereken yaşam dersi alınmamış olabilir.
Ruhsal hafızadaki eski ve olumsuz kayıtlar dönüşmemiştir.
Konu ile ilgili olan karma borcu ödenmemiştir.
Kendinizi layık görmüyor olabilirsiniz…
İnanmıyorsunuzdur…

Bir şeyi istemek değil, ona inanmak sonucu getirecektir.
Siz elbette isteyeceksiniz, Allah isteyin vereyim der. İsterken de şart koyulmaz, dua ediliyorsa muhatabı Allah olduğu için gelen her son ve sonuç zaten beğenilir.
Enerjiyi büyütmek için bazen de başkalarını mutlu etmeniz enerjiyi ve kapıyı açar. Herkes mutlu olursa biz daha çok mutlu oluruz çünkü. Düşüncelerinizi daima ilahi olana, ruhun ihtiyaç duyduğu şekilde yönlendirin. Şükran içinde olun, sevgi enerjisinde kalın. Her yerde her şeyde Allah’ı gören, elindekine de daha çok şükredecektir. Hepsi zaten Allah’tan geliyor. Sınanma evresinde blokajlar çıkarsa bunları bile sevmeyi zamanla öğrenirsiniz. Bir dert büyütülürse kalıcı olur, dikkate alınmazsa çeker gider. Hayat bile geçici, dertler zaten geçicidir.

Tatsızlıklar egzersizdir, sürekli olumlu yaşayıp dönüşüm olmaz.
İyi ki oldu diyebilmek gerekir. Bu neden başıma geldi… Bunu bulmak önemli, yaşam dersini alıp geçmek de önemli, tekrar etmesin diye sorun… Öte alemden bize her gün enerji ve rehberlik gelir, bunları doğru alan kişiler bu dünyadaki yolunda daha güçlü ilerler. Arındıkça meleklere de yaklaşırsın. Doğru frekansa çıktığında rehberliğin de artar. Arınınca adım atman kolaylaşır, sana ait olanı olmayanı görürsün.

Düşünce ya da duygu geldiğinde sana sevinç veriyorsa doğru, hüzün, huzursuzluk, şüphe veriyorsa olumsuzdur. Sezgine güven ilk gelen bilgi doğru. Seninle irtibat kurmak isteyen rehber ruhlar isterse titreşimini düşürüp hızını indirir, nasıl yapacağına çok takılma su yolunu bulur. Yolun elbette açılacak. İçinde olduğun durum herkese hitap ediyor mu onların da hayrına mı bunu bul. Genel amaçların da olsun, sadece kendine yaşama. Başkalarından, ayrıca duyduğundan, gördüğünden sorumlusun. Bir iş ne kadar zor olursa olsun, sana yardım eden Allah ve melekler o nedenle başaracaksın.  Allah bildiği gibi yapar, sen de bu sonuca sevinmelisin. Allah’ın senin için istediği senin belki de şu an istediğinden üstün, fark et. Melekleri evet göremezsin, yaptıkları iyiliği her zaman görebilirsin.

Dua ettiğin zaman bir frekans oluşur.
Bir kapı aralanır. Bunun karşılığı sana çevren, enerjiler, ilahi rehberlik veya mistik yollarla mutlaka zamanı gelince sunulur. Yüksek enerji alemi sen saflığını ortaya çıkar diye bekliyor. Gerçekten kalbini açtığında oluyor. Yüksek ve temiz enerjiye sahip olmalısın. Doğru bir yol hüzün vermez sevinç getirir. Ruh geliştikçe üzülmez ama başkalarının üzüntüsünü dönüştürmek için de çalışır. Işık Aleminin varlıkları melekler sen ışığı seç diye hazır bekler, sen ne yaparsan yap seni sever bir gün doğruyu seç diye umar. Sen birine tüm saf sevginle yardım ettiğinde o kişinin de meleği bunu bilir. Geçici olanı artık bırakmalısın, biteceğini bile bile aynı yerde kalarak tekamülünü tıkıyorsun.

Sen, bu dünyaya gelirken diğer alemin elçileri melekler sana eşlik etti. Şimdi de öz’üne dönmek için onların yoluna ihtiyacın var. Melekler kendileri için çalışmaz, onlar kendini Allah’a ve iyiliğe adar. O yola girince, sen de meleksileşebilirsin. Dünyanın daha çok “meleksiye” ihtiyacı var.

Dileğinin olması için arınırken “melek enerjisine” de uyumlanabilirsin bu sana farklı bir ışık ve sevgi yolunu açar… Görevli olan bir melek güçlü bir ışıkla birlikte görülür ya da hissedilir. Onu hissettiğinde dünyan ve bakış açık kesin olarak değişir. Kötülüğün ve diğer olumsuz duyguların anlamsızlığı sende netleşir. Asla kibir ve korku enerjisi taşımayan bu tanışma senin içindeki ihtiyacın olan saf çocuğu da ortaya koyar. Bir melek, unutma ki bir grubun da elçisidir, onun arkasında ve yanında başka melekler de olabilir. Allah’ın izni ile Güneş Sistemi üzerine var etme anlamında emeği olan melekler elbette ki insanlar ile ilgili de etki ve görevlere sahip. Sen bu dünyada yalnız kaldığında, yolun tıkandığında, yardım istediğinde, bir melek seni duyuyor. Bazen de çoğu sonucu onlara borçlu oluyorsun ama onlar saf enerji varlığı olarak seni rahatsız etmemek için bunu sana belli bile etmiyor…

Bilinç uyanınca görünmez diye bir şey kalmaz. Her şey görünür ya da fark edilir, anlaşılır. Sen bir birey olarak, önce arınmalı, kalbini açmalı ve geçmişi bırakmalısın. Allah’ın sana verdiği üstün tüm özellikleri doğru kullanmalısın. Duanı eksik etmemeli, meleklerin enerjisini de hissetmelisin. Hepsi bir bütün ve hepsine ihtiyacın var. Düşük seviyeli enerjilerden ve insanlardan uzak durabilmelisin, mesela saf enerji varlıkları meleklerin aleminde eğlence veya zarar veren herhangi bir şey yok. Gelişen bir ruh da artık zararı yararından çok olan her şeyden bilinçli olarak uzak durur. Zaten dileklerinin gerçek olması için de izlemen gereken yol bu.

İnsan gelişince binlerce yıl sonra, kötülük ortadan kalkacak sadece iyilik olacak. Melekler nasıl minicik bir iyiliği bile kaçırmaz, sürekli iyilik yapar, insan da bir gün bu frekansa yakın olmak isteyecek. Yaptıklarının sana ve herkese ne hayrı var. Bunu bul… Dünya üzerindeki yaşam “kötülük” olmasa evet bozulur. Dünya iyi-kötü dengesi üzerine kurulu. Burası kusursuz cennet değil. Ama yine de inatla gidilen yol iyilik olacaktır bir gün tüm sınanmalar bittiğinde. Yaşamın gelişmesi için kötülüğe ihtiyaç var burada, o nedenle isteklerini engelleyen bir kötü durum var ise: bunu sınanma olarak algıla, yola devam et.

Olumlamalar:
Bugün dileklerim gerçek oluyor.
Saf enerji varlıkları melekler benim ışığım.
Niyetim güzel, her şey hızlı ve olumlu gelişiyor.
Benim koruyucu meleklerim var, her an sevgiyle korunuyorum.
Sevgiyle verir ve alırım.
Dileklerimin gerçekleşmesi benim elimde.
Allah bana ruhundan üfledi, özel ve güçlüyüm.
Çok şükür her şey mükemmel bir dengede.
Yaşadığım her şeyi çok seviyorum.
Ruhani yönden güçlüyüm.
Saf ve temiz bir enerji ile donatıldım.
Yüksek bilince sahibim, yaşamım güzel ilerliyor.
Ben iyi bir öğrenciyim, yaşam her gün bana güzel şeyler öğretir.
Bize ışık ve enerji gönderen yüce melekler ile korunuyorum.
***
Bu olumlamaları sıkça tekrar edebilir, suyun oluşturma gücü nedeniyle suya da okuyup içebilirsiniz. Kodlama gücü için kuvars kristaline okuyup ayrıca taşıyabilirsiniz.

İnsanın enerji alanında, kendine ait olan-başkalarına (aileye) ait olan davranış ve inanç türleri de kodludur. Karmik kodlarından dolayı öfkeli, depresif, mutsuz, sürekli olumsuzu yaşayan birçok kişi vardır. Hastalık en son gelinen noktadır; kökünde derininde pek çok başka detay yolculuk açıklama bulunabilir. Yapılan hiçbir kötülüğün enerjisi kaybolmaz; bir gün bir yerde başka bir formda size ulaşır. O nedenle akıllı, mantıklı ve önce kendini seven biri asla kötü olmaz. Enerji kaybolmaz, formlara dönüşür, olan her şey şimdi ve tüm zamanlarda vardır. Sürekli hesap kitap yapan karma da zaten her şeyi kayıt altında tutar. Bilinçaltı seviyesinde görünmeyen negatif kayıtlara bilinçaltı kanalında ulaşılır. Açıklama ve sebepler orada yatar. Duygu frekansının yüksek olduğu zamanlarda, olumsuz yükleri çoğaltırsak hasta oluruz. Bazı olumsuz aile/geçmiş kayıt/programları sona erdirilmezse, karma diğer nesile geçebilir. Bu arınma yani sırf size değil geleceğe de yarar. Birinden arınmak için onu affetmek de yetmez bazen; onu neden çektiğinizi de bulun… O durduk yere size kötülük yapmadı, konu iki kişilik. İkinizle de ilgili, karmik açıdan sizin de o olayı hak etmiş olduğunuz bir detay vardır…
Bazı olumsuzlukların üzerini örtmek, onu tam olarak bilinçaltına indirmek yani kök salmasını sağlamaktır. O anda yakalayıp, onu dönüştürmek daha doğru olacaktır. O nedenle kaçmak daha kötüdür. İçtenlikle pişman olunmalı, konu objektif ele alınmalıdır, kendinizi sevmediğinizde bunu size kanıtlamak için evren harekete geçer; bir dizi olumsuz olay size çekilir. Kürtaj da o dünyaya gelecek bebeği sevmemektir, çok büyük karmik sorumluluk yaratır ki bu sadece anneyi değil tüm soyu da bozar. Bir canı dünyaya gelirken öldürmek en ağır suçlardandır. Bunu bilinç seviyesinde aştım atlattım sanan birçok kadın büyük suçluluk duygusundan dolayı sonra başka acı deneyimler yaşıyor, birçoğu yaşadığı kadın hastalığının kökünün burası kaynaklı olduğunu sonradan anlıyor. Buna yakın karma yaratan bir başka olumsuzluk da evlatlık vermektir. Bir ailede eski nesillerde bu tarz geçişler olduğu zaman, bu gelecek nesillere de yansır.
Geçmiş kesin olarak değişmez ama yükü atılabilir. Af dilemek, spiritüel arınma, dua etmek, karmik temizlik yapmak, içten olarak pişmanlığı deneyimlemek önemlidir. Geçmiş bugünü etkiler, gelecek de bugünü etkiler. Gelecekten iz veya etkileri bugünün içinde saklı olarak görebiliriz.

SEVGİLİ BİLİNÇALTIM…
BU GECE UYKU ÖNCESİ BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM VEYA YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM HER OLUMSUZ HAREKET İÇİN SENDEN BANA MESAJLAR VERMENİ İSTİYORUM. Neden yaptım veya bunlar neyin köküydü. Neyi aslında öğrenmem şart arınmak için… Bu gece uykuya dalmadan önce sana “ortaya çıkarma” görevini veriyorum. Bana ışık ol. Bana gerçek beni göster; bilmem gereken sırları, olayların kök sebeplerini… Rüyalarım, gün içinde mesajlar, semboller, kişilerle bana bu bilgiyi en kısa zamanda aktar. Teşekkür ederim.
Biri hakkında bir şey düşündüğünde düşüncenin içindeki enerjiye uygun olan bir bağ kurarsınız o kişi ile. Ayrıca ondan alırsınız da… Ona karşı kullandığınız kelimeler onu/sizi iyi veya kötü edebilir. Kelimeler yazılı veya sözlü olsun hem canlıdır hem de tılsımlıdır. Sık tekrar edilen olumsuz ifadeler de hasta edicidir. Bazı kişiler kelimelerin gücü ile, beden dilleri ile, geçmişleri ile sizin enerjinizi çalarlar. Zaten bu yaşamda enerji alma-verme dengesini koruyamayan kişiler hasta olur. Enerji hırsızlarının çoğu maskeli tiplerdir; başta gayet dost ve sevecenmiş gibi yaparlar. Başta güven vererek sizi ele geçirir, o güven olmazsa çünkü zaten size yaklaşamaz. Güven çok iyi bir bağ kurucudur onlar için. Onlar kendi enerjileri dışında başkalarının enerjisi ile beslendikleri için aslında gizliden gizliye de güçsüzdürler; güç kaybı yaşadığı için sizinle işi bitince başka bir enerji kaynağına gereksinim duyar. Yeniden enerji çalmak zorundadır artık o… Bu tarz kişileri sezgilerinizi kullanırsanız en başta tanırsınız zamanla değil; bir tuhaflık olduğunu sezersiniz. Farkında olmadan siz de enerji çalıyorsanız bunu bir an önce bırakın.
İnsan doğuştan şifacıdır, kendini iyileştirme gücüne sahiptir:
Kürtaj yapma. Sevgiye ihanet etme. İntiharı düşünme bile.
Aile köklerini, enerji geçmişini tanı. Dönüştür.
Nefret etme çünkü bunu yaparak kendini zehirliyorsun, hasta ediyorsun.
Nefsini terbiye et.
İçten ol, birlik bilincinde kal. Bencil olma.
Yediğin içtiğin de bir enerji, yediklerine dikkat et.
Konuştuğun-düşündüğün şeyler arasında seni bloke edenleri iptal et.
Geçmişe ait artık seni olumsuz etkilediğini sezdiğin eşyaları tutma.
Bilinçdışı ve enerji bedeninle çalış, değiştirilebilir kaderini doğru yönet.
Enerji süreçlerini tekrar yapılandır.
Kendi yaydığını evren sana geri sunar.

İnsanın enerji alanında, kendine ait olan-başkalarına (aileye) ait olan davranış ve inanç türleri de kodludur. Karmik kodlarından dolayı öfkeli, depresif, mutsuz, sürekli olumsuzu yaşayan birçok kişi vardır. Hastalık en son gelinen noktadır; kökünde derininde pek çok başka detay yolculuk açıklama bulunabilir. Yapılan hiçbir kötülüğün enerjisi kaybolmaz; bir gün bir yerde başka bir formda size ulaşır. O nedenle akıllı, mantıklı ve önce kendini seven biri asla kötü olmaz. Enerji kaybolmaz, formlara dönüşür, olan her şey şimdi ve tüm zamanlarda vardır. Sürekli hesap kitap yapan karma da zaten her şeyi kayıt altında tutar. Bilinçaltı seviyesinde görünmeyen negatif kayıtlara bilinçaltı kanalında ulaşılır. Açıklama ve sebepler orada yatar. Duygu frekansının yüksek olduğu zamanlarda, olumsuz yükleri çoğaltırsak hasta oluruz. Bazı olumsuz aile/geçmiş kayıt/programları sona erdirilmezse, karma diğer nesile geçebilir. Bu arınma yani sırf size değil geleceğe de yarar. Birinden arınmak için onu affetmek de yetmez bazen; onu neden çektiğinizi de bulun… O durduk yere size kötülük yapmadı, konu iki kişilik. İkinizle de ilgili, karmik açıdan sizin de o olayı hak etmiş olduğunuz bir detay vardır…
Bazı olumsuzlukların üzerini örtmek, onu tam olarak bilinçaltına indirmek yani kök salmasını sağlamaktır. O anda yakalayıp, onu dönüştürmek daha doğru olacaktır. O nedenle kaçmak daha kötüdür. İçtenlikle pişman olunmalı, konu objektif ele alınmalıdır, kendinizi sevmediğinizde bunu size kanıtlamak için evren harekete geçer; bir dizi olumsuz olay size çekilir. Kürtaj da o dünyaya gelecek bebeği sevmemektir, çok büyük karmik sorumluluk yaratır ki bu sadece anneyi değil tüm soyu da bozar. Bir canı dünyaya gelirken öldürmek en ağır suçlardandır. Bunu bilinç seviyesinde aştım atlattım sanan birçok kadın büyük suçluluk duygusundan dolayı sonra başka acı deneyimler yaşıyor, birçoğu yaşadığı kadın hastalığının kökünün burası kaynaklı olduğunu sonradan anlıyor. Buna yakın karma yaratan bir başka olumsuzluk da evlatlık vermektir. Bir ailede eski nesillerde bu tarz geçişler olduğu zaman, bu gelecek nesillere de yansır.
Geçmiş kesin olarak değişmez ama yükü atılabilir. Af dilemek, spiritüel arınma, dua etmek, karmik temizlik yapmak, içten olarak pişmanlığı deneyimlemek önemlidir. Geçmiş bugünü etkiler, gelecek de bugünü etkiler. Gelecekten iz veya etkileri bugünün içinde saklı olarak görebiliriz.

SEVGİLİ BİLİNÇALTIM…
BU GECE UYKU ÖNCESİ BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM VEYA YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM HER OLUMSUZ HAREKET İÇİN SENDEN BANA MESAJLAR VERMENİ İSTİYORUM. Neden yaptım veya bunlar neyin köküydü. Neyi aslında öğrenmem şart arınmak için… Bu gece uykuya dalmadan önce sana “ortaya çıkarma” görevini veriyorum. Bana ışık ol. Bana gerçek beni göster; bilmem gereken sırları, olayların kök sebeplerini… Rüyalarım, gün içinde mesajlar, semboller, kişilerle bana bu bilgiyi en kısa zamanda aktar. Teşekkür ederim.
Biri hakkında bir şey düşündüğünde düşüncenin içindeki enerjiye uygun olan bir bağ kurarsınız o kişi ile. Ayrıca ondan alırsınız da… Ona karşı kullandığınız kelimeler onu/sizi iyi veya kötü edebilir. Kelimeler yazılı veya sözlü olsun hem canlıdır hem de tılsımlıdır. Sık tekrar edilen olumsuz ifadeler de hasta edicidir. Bazı kişiler kelimelerin gücü ile, beden dilleri ile, geçmişleri ile sizin enerjinizi çalarlar. Zaten bu yaşamda enerji alma-verme dengesini koruyamayan kişiler hasta olur. Enerji hırsızlarının çoğu maskeli tiplerdir; başta gayet dost ve sevecenmiş gibi yaparlar. Başta güven vererek sizi ele geçirir, o güven olmazsa çünkü zaten size yaklaşamaz. Güven çok iyi bir bağ kurucudur onlar için. Onlar kendi enerjileri dışında başkalarının enerjisi ile beslendikleri için aslında gizliden gizliye de güçsüzdürler; güç kaybı yaşadığı için sizinle işi bitince başka bir enerji kaynağına gereksinim duyar. Yeniden enerji çalmak zorundadır artık o… Bu tarz kişileri sezgilerinizi kullanırsanız en başta tanırsınız zamanla değil; bir tuhaflık olduğunu sezersiniz. Farkında olmadan siz de enerji çalıyorsanız bunu bir an önce bırakın.
İnsan doğuştan şifacıdır, kendini iyileştirme gücüne sahiptir:
Kürtaj yapma. Sevgiye ihanet etme. İntiharı düşünme bile.
Aile köklerini, enerji geçmişini tanı. Dönüştür.
Nefret etme çünkü bunu yaparak kendini zehirliyorsun, hasta ediyorsun.
Nefsini terbiye et.
İçten ol, birlik bilincinde kal. Bencil olma.
Yediğin içtiğin de bir enerji, yediklerine dikkat et.
Konuştuğun-düşündüğün şeyler arasında seni bloke edenleri iptal et.
Geçmişe ait artık seni olumsuz etkilediğini sezdiğin eşyaları tutma.
Bilinçdışı ve enerji bedeninle çalış, değiştirilebilir kaderini doğru yönet.
Enerji süreçlerini tekrar yapılandır.
Kendi yaydığını evren sana geri sunar.

Herkes bu boyutta aslında çok fazla bilmediği, kendine kondurmadığı, henüz keşfetmediği bir şifa gücüne sahip. İnsan bırakın melekleri daha kendi bireysel sınırlarını ve sırlarını bile keşfedemedi. İnsanın bedeni, ruhu, zekası, özgür iradesi mükemmel bir düzenin ve ilahi gücün yansıması… İnsan şifayı aslında dışarıda arar, kendi gücünü küçümser. Her birimiz Allah’ın zerreleriyiz, bu anlamda sandığımızdan çok şeye sahibiz. Günlük yaşamdaki yanlış kodlar ve inanç sistemleri bizi hem hasta ediyor hem de şifanın çok uzaklarda olduğuna inandırıyor.
Şifa içimizde ve aslında yanı başımızda. Güç içimizde. Doğuştan hepimiz sonradan kapanan güçlere ve yeteneklere sahibiz, bunu ister tek başınıza kullanın, ister bu alanda Başmeleklerle ve Kişisel Koruyucu Meleğiniz ile yapın. Bugün dünyada binlerce kişi kanser ve benzer zor hastalıklarda melek enerjisi ile çalışıyor. En kötü olanı, en saf olan bir enerji ile yenebilirsiniz. Kanser, obezite, şeker hastalığı, damar rahatsızlıkları ve daha onlarca hastalığın kaynağı “sevgi eksikliği ve güvende hissedememe”dir.
Yaşamınıza sevgi girdikçe ve artık güvende olduğunuzu kabul ettikçe, hastalığı da yaşamınızdan çıkarırsınız. Tüm yaşanan ve potansiyel rahatsızlıkların düşünsel, inanca ait ve duygusal açıklama ve kök nedenleri vardır. Günlük yaşamınızda yalnız ve ailesinden sevgi göremeyen biriyseniz melek enerjisi sevgi ve güven ile kuşatabilir. Ciddi rahatsızlıklar ile yaşamında boğuşan çoğu kişi üzerinde yapılan enerji çalışmaları ve regresyon çalışmaları belirli dönüm noktalarında, yaşamlarında mutlaka sevilmediklerine inandıklarını ortaya koyuyor.
Yaşamda ilerleme korkusu olan biri ilerlemeyi simgeleyen ayaklarıyla ilgili sorunu deneyimleyebilir…
İnsanların yanlış konuşmalarını hazmedemeyen biri, midesinde sorunlar yaşayabilir…
Çocukluğunda çok azar işiten bir birey, yaşlılığında işitsel sorunlar yaşayabilir…
Artık yaşamında uzağı, ileriyi göremeyen, gelecek kaygısı olan biri, miyop rahatsızlığını yaşamına çekebilir.
Eşi tarafından aldatılan ya da terk edilen bir kadın, kadın hastalıkları ve rahim ile ilgili sorunları çekebilir…
Bu örnekler çoğaltılabilir… Köken de görüldüğü gibi güven eksikliği ya da sevgi açlığı var. Bu durumla önce yüzleşmek, kabule geçmek ardından çözüme yönelmek önemli. Sevgi kapılarınız kapalı ise açılmanız gerekir. Saf sevgi için hayvanlarla ve bebeklerle daha çok bağ kurabilirsiniz. Melek enerjisini her türlü sağlık sorunu veya başka şifa gerektiren alanlarda kullanabilirsiniz. Yüreğinizi açın, yaşamınızda ne gibi zorluklar olduğu önemli değil. Meleklerle mutluluk ve şifalanma bir seçimdir, seçen herkes için gerçek olacaktır. Bu çalışmaları uygularken, ışıklar, renkler, zikir, telkin, inanç sizin çok önemli olacak.
“Sevgili Meleğim, şifa gücünü, sevgini, ışığını üzerime, dünyama, kalbime gönder. Seni seviyorum, teşekkür ederim…”
Şifa Meleği Rafael( İsrafil) ile çalışabileceğiniz gibi (yeşil parlak şifa ışığı) diğer melekleri de bu alanda çağırabilirsiniz. Rafael tüm dünyaya bitkiler ve hayvanlar da dahil olmak üzere sınırsızca şifa verebilir. Ayı anda dünyadaki tüm insanlara kadar ulaşabilir. Tüm benliğiniz ve gücünüzle isteyin, teslim olun. Bu arada fiziksel dünyaya dair atmanız gereken adımlar da olursa bunları yapın.
Çalışmalarınıza tütsü ve taşları da ek destek olarak koyabilirsiniz. Kristaller bu alanda çok güçlü destekleyicidirler. Pek çok hikayede, ölüm döşeğindeki savaşta yara almış askerlere, hastanede ümitsizce ölümü bekleyen hastalara yardım eden, onları ziyaret eden meleklerden bahsedilmiştir. Melekler bazen de toplu halde gerekli görülürse insanları iyileştirir. İyilik yolundan sapmayın, inanın ve şükredin – hasta bile olsanız şükredin- doğru yolun sonu aydınlıktır, buna inanın. Gelişmeleri yazın yazdıkça gelişmeleri daha net izleyeceksiniz.
Dua da şifadır. Dua da şifayı çağırır ve size güç verir. Allah sevgisi, iman hepimizin içinde, bu ÖZ ile alacağımız güç; bizi şifalanacağımıza, iyileşeceğimize dair de ikna etmeli. Yaşamlarımızı bizler inşa ediyoruz, hastalıkları da biz yine yaşamımıza çağırıyoruz. Kaynağı bulmak ve doğru şifa etkisi ile çalışmak sizin için çok önemli olacak. Var olan rahatsızlığınız yaşamınızın içinde bir dersi vermek, mesaj göndermek, tekamül için girmiştir. Bu anlamda, isyan değil kabule geçmek çok önemli.
Melek enerjisi ile çalıştıkça, zaten daha saf ve arınmış bir enerjiye geçeceksiniz. İstemeyi ve inanmayı da başarabilirseniz ve “ya olmazsa, bu kadarı da yeter mi” gibi şüpheleri odağa koymazsanız süreç daha güzel olur. Sağlıklı, arınmış, zekice ve her daim olumlu düşünceler üretin, koşullar nasıl olursa olsun. Yaşamınızın sağlık ve şifa konuları tamamen sizin şahsi sorumluluğunuzda, iyileşmek ise elinizde. Bir şifa sürecini deneyimleyecekseniz, mutlaka netleşin-odaklanın-değişime açılın. Sizi sevmeyen, sevemediğiniz, kötülüğü çağrıştıran ne varsa uzak durun. Olumlu olan ne varsa hele de özlediğiniz şeylerse bunlar tekrar yaşamınıza çağırın.
Düşüncelerinizi ve nefesinizi kontrol edin; sonuca inanamayacaksınız… İnsan yaşamında her şey bir düşünce, bir duygu, bir inanç ile başlar.
Bizi bugün engelleyen geçmişe dair yıkıcı duygular…
Sevgisizlik…
Öfke…
Kin…
Affedememe…
İlgi görememiş olma…
Aileden kaynaklı ihmal edilmişlik…
Anne veya babanın eksikliği…
Cinsel istismar…
Suçlanma…
Aşağılanma…
Kızgınlık…
Kırgınlık…
Yalnızlık…
İfade edememe…
Hayal kırıklığı…
Sorununuz kökenini yukarıdaki listeden de alıyor olabilir. O duygusal sorun ve kök bugün fiziksel bir sonuç ile kendini gösteriyor da olabilir. Duygu dünyası ve fiziksel beden birbirleri ile iletişimde. Meleğinizle bağlantıda olduğunuz anda bu soruları sorun ve cevapları not alın. Meleğinizin yardımı ile üst benliğinize de ulaşabilirsiniz. Bu şekilde de sonuca yönelik bilgi alabilirsiniz. Başmeleklerin şifa enerjilerini vücudunuzda dolaştırın gerekli noktalara yoğunlaşarak ayrıca geçmişe yönelik tüm kötü anı ve olaylara ulaşıp tek tek bağları çözün.

Regresyonun şifada önemi…
Sizi sadece bugünkü siz değilsiniz. Sizin biriktirmiş olduğunuz bir enerji var: geçmişiniz…
Geçmişte mutlaka yanlış, yıkıcı, olumsuz ve unutulmayan konularınız var. Hem bu yaşamdaki geçmiş, (inananlar için) geçmiş yaşamlar ve kolektif bilinç/altı sizi bugün etkiliyor. Regresyon ile geriye giderek sorunun kökünü bulun ve şifa verin, zaten o noktaya ulaştığınız anda çözüm sürecine de aslında girmiş oluyorsunuz.
Kökende mutlaka “korku” gerçeği ile karşılaşacaksınız. Korku sevginin olmadığı yerde var olur; sevgi korkuyu yener siler… Farklı kişilerle aynı tip sorunları tekrar tekrar aşkta veya iş alanında yaşıyorsanız, aynı tip kaybetme senaryoları peşinizi bırakmıyorsa, bazı konular tam istediğiniz noktaya gelecekken ters dönüyorsa regresyona ihtiyacınız var demektir. Tekrarlanan sorunlar sizin artık duygusal anlamda şifalanmaya ihtiyacınız var demektir.


Melekli Sevgi Olumlamaları:
Melekler beni seviyor.
Meleklerle her daim sevgi enerjisi benimle.
Sevginin en saf olanını melekler ile yaşamıma davet ediyorum.
Meleklerin isimleri bile bana sevgiyi çağırıyor.
Melekler Allah’ın sevgi dolu elçileri…
Meleklerim beni sever ve kollar, onlarla güvendeyim.
Sevgiyi yoğun hissettiğim anlarda meleklerim beni daha çok onaylar.
Allah sevgim beni meleklere daha da yakınlaştırıyor.
Sevgi ve melek enerjisi geri kalan yaşamımın en güzel parçası.
Zor anlarda meleklerin sevgisi benim güç kaynağım.
Meleklerimi seviyorum, sorunlarımı onlarla aşıyorum.
Gerçek sevgiyi meleklerle keşfediyorum.
Sevgiyi yaşamıma meleklerle taşıyorum, benden sevgi çıkar bana artık hep sevgi gelir.
Korkularımı geride bıraktım, seviliyorum, meleklerim benimle.
Koruyucu meleğim bana sevgiyi öğretiyor.
Aşkta sevgi enerjisini meleklerim ile yönlendiriyorum.
Evrenin en yoğun sevgi enerjisi meleklerim ile bana rehberlik ediyor.
Sevgi tüm yaşamımı melekler ile değiştiriyor.
Yaşamımı sadece sevgi yönetiyor, meleklerin rehberliği ile sevgi dolu olanı kabul ediyorum.
Sevgiyle ve meleklerle dönüşümümü sağlıyorum.
Meleklerle seviyorum, bağışlıyorum, arınıyorum.
Sevgi enerjimi yükseltiyor, meleklerime şükrediyorum.
Allah’ın sevgisi, meleklerin ışığı içimde. Ben güçlüyüm.
Ben sevgiyim, yaşam sevgi dolu, meleklerle her şey daha güzel ve doğru.
Sevildiğimi her gün melek mesajları ile görebiliyorum.
Sevgi meleklerdir.
Sevgi yolu ve meleklerle evrensel algım derinleşiyor.
Beni sevenleri ve sevecekleri melek enerjisi ile daha net görüyorum.
Ben sevgiyi ve sevilmeyi seçiyorum. Meleklerim bana rehber oluyor.
Gerçek sevgi içimde, bunu melek enerjisi ile görebiliyorum.
Meleklerin sevgisi beni yaşama bağlıyor.
Allah’ın elçileri benim saf sevgi kaynağım.
En saf ve gerçek sevgiyi keşfettim, yaşamım artık daha doğru.
Benim gibi sevgiyi seçenleri çağırıyorum. Meleklerim bana yol gösteriyor.
Benim olan her şeye şükrediyorum, Allah ve meleklerine binlerce şükür…
Hayrıma olan benim olsun; melekler rehberim olsun.
Şimdinin gücünü melekler ile keşfediyorum.
An’ın değerini meleklerim ile görüyorum.
Aşkımı meleklerimle seçiyorum.
Aşık olduğum kişinin melekleri ile de irtibat kurabilirim.
Melekler beni her an ve her konuda destekler.
Ben güzelim; sevgi beni güzel yapar.
Güvendeyim; meleklerin sevgi ışığı beni her gün sarıyor.
Sevgi kusursuzdur, severken yaşamım meleklerimle kusursuzlaşıyor.
Sevgi veriyorum ve sevgi alıyorum. Sevgi benim meleklerle enerji kaynağım.
Sevgi için yaşıyorum, meleklerle tüm yollar sevgiye çıkıyor.
Ben Allah’ın zerresiyim, sevgi içinde yaşıyorum.
Melekler bana rehberlik ediyor; yaşamım sevgi ve şükran ile dolu.
Sevgi ışığımı sevdiklerime melekler ile yollarım.
Sevilmek güzeldir, melekler beni sever.
Her güne sevgi ile başlarım, melekleri selamlarım.
En sevdiklerimi meleklerin ışığı kuşatsın.
Sevgilime en saf yanımı melekler yardımı ile sunuyorum.
Aşık olduğum zaman enerjim yükselir, meleklerle aşkı çağırabilirim.
Melek enerjisi yaşamımı sevgi ile donatır.
Sonsuz ve sınırsız sevgi, geri kalan yaşamımın en güzel değeri.
Meleklerim beni seviyor, mesajları ile beni mutlu ediyor.
Umudum sevgi meleklerim…


                                      TUĞÇE IŞINSU ile Bireysel
                                    "GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI-REGRESYON, 
                          AŞK KOÇLUĞU, BEREKET ENERJİSİ, İLİŞKİ ŞİFALANDIRMASI
                               TAROT, KİŞİYE ÖZEL AŞK-BEREKET-ŞANS TILSIMI"  
                                          randevusu için: 0535 307 95 28
                 facebook.com/tugceisinsuOFFICIAL, twitter.com/tugce_isinsu 
                                          instagram: tugceisinsu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.