3 Nisan 2017 Pazartesi

İLİŞKİ ŞİFALANDIRMASI ve TELEPATİK BAĞ KURMA

İlişki Şifalandırması
Ben her zaman bilinçaltı, spiritüel eğitimler, korkulardan kurtulma yolları ve büyük amaçlar için gelen danışanları daha heyecan verici bulsam da, çoğu kişi aslında mevcut ilişkisini şifalandırmak için danışmaya gelebiliyor. Bir dilekleri gerçekleştirme kitabında bu konuya detaylı yer vermesem sizler adına konu eksik kalmış olacaktı, o nedenle bu bölümü de ekledim. Kalpler de allah’ın elinde olduğuna göre biz arınsak da, enerjileri de aracı etsek, ritüel de yapsak, telepatiyi de kullansak aslında her şey Allah’tan istendiği gibi sevilen de Allah’tan istenir.
Allah katında en önemli konu aşk değil. Tek gerçek AŞK ALLAH AŞKI aslında. Sevdiğini de Allah’ı sevdiğin için seviyorsun zaten O’nu da Allah yarattı. Hayatım boyunca bu meslekte, sevgi görmediği halde birilerinin peşinden umutsuzca, değersizce, kendi kul hakkına girerek zamanını hayatını harcamış yüzlerce kadın ve erkek tanıdım. Aşk sandığınız şey aslında aşk değilse, artık tekamülünüzü tıkamamak için oradan uzaklaşmanız gerekir. Gerçek aşksa, bu da çok zor bulunan bir duygu o zaman bir şans vermeye değer. İlişki şifasında, karşınızdaki kişi sizi kesin olarak istemiyorsa “herkesin bütünün hayrına” olma yasasından uzaklaşmış oluyorsunuz. Buna dikkat edin. Sizin hiç istemediğiniz biri sizin için gece gündüz enerji çalışması yapsa hoşunuza gitmezdi… Özgür iradeye saygı.
Bazı enerji blokajı, karmik sebepler veya bilinçaltı korkuları nedeniyle gittiyse evet şifa gerçekleşince geri gelebilir. Bir yaşam dersi ancak ayrılık sürecinde alınacaksa da yine evet zamanı gelince bir barışma sağlanabilir. Bitmesi kaderde varsa, o kişi ruh eşiniz değilse, hayrınıza asla değilse, bu ilişki artık size zarar veriyorsa: gelse de gidecek…
İlişki şifalandırmasında, en saf en net ve içten enerjinizi ona bir kanal ile sunarsınız, onun da özgür iradesi ile isteği varsa bağlantı kurulur, mesajı aldıktan sonra evet size dönebilir. Bazen de aşıkların aslında barışacağı vardır, bu tarz bir çalışmaolacakları  zamanda erkene alabilir ya da enerjiyi kuvvetlendirebilir. Çok istemekten çok, çok inanmak esastır. “Gelsin de bak napıcam ben ona” hissi ile çalışmayı yaparsanız sonu olmaz. Çünkü hepimiz aslında görünmeyen bağlar ile birbirimize bağlıyız, o aslında sizin ruhunuzu gerçek hislerinizi gayet iyi biliyor. İlişki şifalandırmasında iki kişi arasında özel bir bağ kurulur, enerji kanalı ile aktarım olur, onun alanına-frekansına o da izin verirse girilir. Sonuca kendi karar verir.
İlişki şifalandırması öncesi net karar vermiş olmak, saf sevgi’de kalmak, enerjiyi doğru kullanmak, sonuca itimatlı olmak, astrolojik etkileri de göz önüne almak gerekir. Bu çalışmanın normalde çok uzun zaman geçmeden, ayrılığın heme sonrasında ya da ayrılık yoksa bile sorunların baş gösterdiği evrede uygulanması daha doğru olur. Etik ve enerjide doğru kalmak önemli dedik; zaten başkasına aşık olan, sizi hiç istemeyen, başkasına bağlı olan, yerinde mutlu olan kişiye uygulama yapmanız doğru olmaz. Bazı danışanlar da sağ olsunlar “trip” enerjisinde kaldıkları için, yaptığımız uygulama sonucu karşıdaki kişi onu arasa veya dönse bile yüz vermeyip o an enerjiyi bozar, geleni gönderir. Sonra da beni tekrar ararlar. Dedim ya “saf ve samimi” enerji çok önemli.
28 yaşına kadar dünyada yapılan birçok ilişki şifalandırma yolunu, tekniğini, uygulamasını hem takip ettim hem de kendi aşk yaşamımda uyguladım. Zor ve gidip-gelmeli erkekleri yaşamıma çekiyordum, bu çalışmalar da hep gerekli oluyordu. Aslında zoru seçmek değildi bu, karma ile ilgili olduğunu tabi ki bende sonradan anladım. Eğer o kadar aşk darbesi almasam, bu kadar çok bilgiyi size aktaramazdım. Bereket alanında iyi oluşumu yırtık çorapla gittiğim kolej yıllarıma, anneannemin sobalı tek odalı evinde geçirdiğim zamanlara, ailece yaşadığımız büyük çöküşlere borçluyum. Aşk ve ilişkilerdeki çözüm odaklı danışman olmamı da, bana yıllarca “aslında aynalık ederek” değersiz davranan, ortada bırakan, aldatan, terk eden erkeklere borçluyum. Biliyorsunuz bu tarz tipler çok gidip gelir… Evet onlar hayrıma değil gibi göründüler yıllarca ama bana büyük bir hediye ve miras bıraktılar bu sayede enerjiyi, ritüeli, uygulamayı öğrendim. Sonra kendi enerjim açığa çıktı ve spiritüel eğitimlerle de konuyu destekledim. Öyle olmasaydı bunları size sunamazdım, o aşklar benim başka bir açıdan hayrıma olmuş oldu. Zaten evrende ve enerjiler dünyasında da kötü diye bir şey yok.

İlişki Şifalandırması Seansı nasıl gerçekleşiyor:
Ruhsal hafıza kayılarında bu ilişkinin önündeki kayıtlar bulunuyor dönüştürülüyor.
Işık ve imgeleme çalışmaları yer alıyor…
Eterik yanlış bağlar kesiliyor…
Kanal açılıyor…
Enerji alanına giriliyor…
Telepatik bağ kuruluyor…
Saf sevgi akışı gerçekleşiyor…
Bitiminde verilen çalışma programı ile konu destekleniyor…

İLİŞKİ ŞİFALANDIRMASI tekniği belirli bir ilişkiye yönelik olabileceği gibi, yaşamında yeni sayfa açmak isteyip genel olarak ilişkilerini şifalandırmak isteyen kişiler için de biraz değişik şekilde olarak yine uygulanır.

İlişkiniz arınsın isterseniz:
Biliyorsunuz ben hem kitaplarım hem de çıktığım tv programlarında, konulara asla ticari yaklaşmadığım için kendi kendinize evde yapacağınız birçok çalışmayı sizlerle paylaşırım. Maddi durumu iyi olmayan kişiler seansa katılamıyorsa bile onlar için de önerilerde bulunurum onların da duasını alırım ve bu dualar beni yükseltir hem de korur.
Geçmişle bağı şifalandırın.
Yapmak istediklerinizden emin olun.
Önceden yapabileceğiniz “istihare” çalışması ile konuya dair ilahi rehberlik alın.
Arının size iyi gelmeyen enerjilerden uzak durmaya başlayın.
Siz değişince o değişir.
Siz hiç değişmeden ondan birşeyler istemek yanlış “ego”dur.
Onu tüm kalbinizle isteyin.
Melek mesajlarını ilişkinizin içinde de takip edin.
Mesaj atmak veya aramak zor geliyorsa veya doğru değilse; telepatik yolları deneyin.
Korku enerjisinden çıkın.
Geçmişte size hataları olduysa bunları önce kabule geçin, bunları siz neden yaşamınıza çektiniz bunu bulun, affedin. Yeniye yer açın.
Sizin ona karşı hatalarınız olduysa önce kendinizi affedin, bu hataların altında ne var bunu bulun.
Bu ilişkide en çok neyin olması sizi korkutuyorsa, korkudan kaçmadan canlandırma tekniği ile bunu kendinize yaşatın korku kotanız dolsun. Kaçarsanız daha çok yakalanırsınız.
Onu olduğu gibi kabul edin.
İlişkideki mutlu anları tekrar tekrar canlandırın.
Bundan sonra neler gerçekleşsin istiyorsanız bunları imgeleyin; imgelerin içine girip tüm detayları hissedin.
“Ya olmazsa” korkusundan çıkın.
Enerji hırsızı ve hayrınıza olanı istemeyen, sizi olumsuz kod’layan kişilere ilişki detayı vermeyin.

DÜŞÜNCE YOLUNU AÇMA
Sessiz bir odada onun resmini gözünüzde canlandırın.
Yüzüne birkaç dakika konsantre olun.
Ellerinizi birbirine sürtüp omuz hizasında açıp sonra biraz kapatıp alttan üste gezdirip bir enerji balonu yaratın. Balonun içine aşkınızın ismini söyleyin: “Mehmet” birkaç kere tekrar edin içinizden “dur” hissi gelince durun. Balonun içine doğru sorun “Mehmet şimdi sana doğru bir düşünce yolu açmak istiyorum, iznin olur mu?..” Telepatik olarak size bir cevap gelecek; evet ya da hayır olarak…
Cevap evet ise yola devam edin: Kendi üçüncü göz noktanızdan onun üçüncü göz noktasına doğru bir mor ışık kordonu geçirin ve tüm mesajınızı bunun içinden geçirerek ona aktarın. Unutmayın hepimiz görünmeyen bağlarla bağlıyız, bu yolla onun düşüncesine düşeceksiniz.

ÇAKRALAR İLE ONA ULAŞ
Yukarıda anlattığım şekilde bir enerji balonu yaratın. İçine karşınızdaki kişiyi, ilişkiyi, kendinizi ilişkinizin içinde arındırma, şifalandırma niyetlerinizi hem söyleyin hem de enerjinizle aktarın. Yukarıdan altın sarısı bir ışık indirin bu esnada bu ışık ile yıkanın. Hazır hissettiğiniz anda, bu topu aşkınızı o an olabileceği yerde imgeleyip onun kalp çakrasından içeri sokun. Bu güzel enerjinin onun tüm vücudunda dolaştığını imgeleyin… Aynı topu aynı şekilde ikinci kez yapın ve bu seferde onun üçüncü göz noktasından içeri sokun. Yine tüm vücudu mesajı ve enerjiyi alıyor… Şimdi son olarak kendi kalbinizden çıkaracağınız altın sarısı ışığı onun kalbine gönderin; ondan gelen tüm ışıkları da alıp kendi kalbinize doldurun. Ellerinizi en son sürtüp yine enerji yaratın, en son kalbinizin üzerine koyun “ve öyle de oldu” deyin… Sonuca güvenin.

KRİSTAL MESAJLAŞMA
Mavi bir kağda bir kare çizin. Kareyi dörde bölün ve içine:
“Evet
Hayır
Kesinlikle
Bana zaman ver” isimli dört bölümü yazın.
Yeni bir lal taşı alın 3 gece önceden bu taşa “aşk, sevgi, niyet, barışma” enerjisi yükleyin.
Bu taşı gümüş bir zincire geçirin.
Duş alın, odayı havalandırın, temiz giysiler içinde olun, odada gülyağı ile tütsü yapın. Bir 5 dakika kadar sevdiğiniz kişinin resmine geçmişteki mutlu anlarınıza odaklanın…
Hazır olunca; sorular sormaya başla, lal taşı çizmiş olduğun karenin içindeki hangi cevaba doğru hareket ediyorsa, sevdiğinden gelen mesajları da böylece almış olacaksın. Net ve iyi niyetli sorular sor, gerçekleri de anlamış olacağın için şimdi doğru yol haritanı da çizebilirsin. Bu lal taşını başka işlerde kullanma. Dolunay ve Yeniay ışığı altında şarj et.

AŞK SUYU
Kristal bir kase edinin çok küçük olmasın.
İçine biraz musluk suyu (yaşayan aktif su) biraz da yağmur suyu ekleyin.
En sevdiğiniz şarkıyı çalın odada (aşkınızla ortak şarkınız varsa bu da olabilir)
Kasenin içine muhabbeti simgelen toz şeker ve gül yaprakları koyun.
Şimdi iki elinizi birbirine sürtün tüm niyet ve dualarınızı bu ellerinizin içine okuyun.
Ellerinizi suyun üzerinde suya değmeden gezdirin… enerjiyi hissedin.
Kasenin tam altına ikinizin birlikte olduğu mutlu günlere ait bir resmi koyun.
Bu şekilde çalışma 7 gece beklesin. Bittiği günün sabahı suyu damla damla yere serperek onun olduğu yere kadar gidin (mümkün değilse yakın bir yere kadar gidin ya da gidiyormuş gibi niyette kalarak biraz yürüyün). Bu metod ile o oluşmuş aşk enerjisi ve suyu ile ona bir aşk yolu yaratmış olacaksınız. Ona doğru gidiş ve aşk yolu enerjisini açmış olacaksınız.

NAZARA KARŞI YUMURTA ARINMA ÇALIŞMASI
Nazar ve dış çevreden alınmış olumsuz etkilerden dolayı ayrıysanız bu çalışma size uygun olabilir.
Ayrı olduğunuz kişi ile birlikte çekilmiş bir resminizi alın.
Yumurtayı bu resimde ikinizin de arınma niyeti ile olabilecek tüm noktalarda gezdirin, sürün.
Büyük ve su dolu bir bardağa çalışma bitince yumurtayı kırın.
İsterseniz kırmadan önce kendi vücudunuzda da yumurtayı gezdirin.
O gece yatağınızın altına bu çalışmayı koyun.
Ertesi sabah kontrol edin; bardak kenarında beyaz bir halka oluştuysa çalışma tamamlanmıştır.
Değilse; tekrar edin birkaç gece daha.

AŞK ÇANAĞI
Kristal bir çanağın içine birkaç gül yaprağı koyun ve üzerine yanan kırmızı bir tealight mum ekleyin.
7 adet defne yaprağı alın.
Her bir yaprağı yanan mumun etrafına çanağın içinde bırakırken, bir yandan bu ilişki ile ilgili dileklerinizi sesli olarak belirtin (güven, barışma, tutku, evlilik vb…)
Çalışma 1 gece bekliyor mum kendi sönecek.
6 yaprağı ertesi gün yağmur suyu alacak açık toprağa gömün.
Diğer kalan yaprağı ikinizin birlikte olduğu bir resim ile birlikte bir aşk romanının en sevdiğiniz bölümünün/sayfasının içine yerleştirip kaldırın.

Aşık olabilmeniz için öncelikle aşka inanmanız, aşkı yaşamınıza çağırmanız, aşka dair bir sorununuz olmaması gerekir. Herkes aşkı arıyor gibi görünse de çoğu kişi, aşktan korkuyor, kaybetme korkusu ile yaşıyor, geçmiş kötü deneyimlerinden sıyrılamıyor ve gerçek aşkın artık var olmadığına inanıyor, var olsa bile kendini buna layık değilmiş gibi kodluyor.
Düşünce sistemi ve duygular birlikte çalışır. Düşünceler duyguları etkiler, aşka dair olumsuz bir düşünce şekliniz, inanç eksikliğiniz varsa zihin kodlarınızı yeniden ele alıp değiştirmelisiniz. Geçmiş aşk deneyimlerinizden gereken dersleri alıp, bu ders ve deneyim için evrene teşekkür edip sevgiyle vedalaşmadıysanız geçmiş yakanızı bırakmaz. Hep aynı tip erkeği yaşamına çekip sorunlardan yakınan kadın tiplerini çok duymuşuzdur, hatta belki de siz onlardan birisiniz…
Bilinçaltınız her şeyi kodlar ve psişik yanınızın en güçlü parçasıdır. Yaşadıklarınızı kayıt altına alan bilinçaltınızdan geçmişe dair olumsuzlukları silmeden, yaşamınıza istediklerinizi çekemezsiniz. Geçmiş acı aşk tecrübeleri, bu olayların sizde yarattığı darbeler, incinmeler, umutsuzluk, korkular her zaman engellere neden olur. Olumlama teknikleri ve telkinler, yeniden yapılanan bir bilinçaltı sizi değiştirir, ruhunuzda yeni ve mutlu bir aşka yelken açar. Sadece yeni aşk için değil, var olan aşkınızda olumlu sürece girmenizi de kolaylaştırır.
Korku da, istek kadar hızlı ilerleyen bir enerji. Korku ürettiğiniz sürece zaten aşka kapalı olursunuz. Korktuğunuzu karşı taraf anlarsa bu ona telkin gibi gelir ve zaten sizden uzaklaşır. Kaybetme korkusu olan aşıklar zaten ilişkilerinde hata yapar ki bu durum da sonu hazırlar. Korku-değersizlik-terk edilme üçgeninde aile, sosyal yaşam ve ilk aşk tecrübelerinin önemi büyüktür. Bu kodlarınız yanlışsa mutlaka silin ve yerine mutlu-umutlu-güvenli kodlar girin.
Kaybetme korkusunu ilk olarak nerede ne zaman ve kiminle yaşadığınızı yani ilk kodu nerede zihninize koyduğunuzu bulup, yüzleşin, kodu silin ve yerine sevgiyi, güveni koyun. O orada kaldığı sürece yenilik sizinle olamayacaktır. Korkunun da altında tabi ki güvensizlik var; güvenli bir ortamda yetişmediyseniz bu koşulları yaşamanızın karma ile ilgisi olabilir. Şu noktadan sonra bunlara iyimser de yaklaşmanız önemlidir; bunlar sizi deneyimli, güçlü, farkındalıklı, özel yaptı aslında. Bunu böyle kabul edip, tekrar eden aynı negatif koşulları yaşamınıza çekmeyeceğinizi bilin ve buna odaklanın.
Anne ve babaların çocuklarına olan telkin ve öğretileri tüm gelecek yaşamlarını şekillendiriyor. Bu çok önemli, ebeveynseniz buna dikkat edin, ebeveynlerinizin bu konularda yanlış davranmış olduğunu fark ediyorsanız bununla yüzleşip enerjileri serbest bırakın. Geçmiş hatalarından dolayı anne ve babanıza veya diğer yakınlarınıza hala kin-öfke-nefret-suçlama-yargılama-içine atma gibi durum ve duygularınız varsa, başka zamanlarda tekrar aynı mutsuz koşulların içine çekilirsiniz. Ne olduysa oldu geleceğinizi mutluluk şekillendirecek artık…
Kendinize değer vermediğiniz zaman enerji geçişleri ve hisler ile aslında karşınızdaki bunu anlar. Değer görmek istiyorsanız kendinize değer verin. Size acıdığı için sizinle olması kadar kötü bir durum olamaz ki görüştüğüm çoğu evli çiftte veya yanlış giden aşk ilişkisinde bu var; acıyor terk edemiyor ve aslında hiç de aşık değil. Kimse kimseyle acıma duyguları ile birlikte olamaz. Aşk bu değildir. Kimseyi kendinize mecbur ya da borçlu hale getirmeye de çalışmayın, bu çok sinsi bir oyundur ve asla gerçek sevgi ile alakası da yoktur. Mecbur kaldığı için birinin yanınızda kalması kadar sizin denge ve enerjinizi de bozacak başka bir şey yoktur. Bunlara çok dikkat edin. Aşk; saflık, derinlik, samimiyet, tutku, cinsellik ve paylaşım ile beslenir.

Ruheşin değilse belki de enerjini onun için harcamamalısın. Ruheşi kimdir:
1.       Aynı anda onunla aynı şeyleri düşünebilirsiniz.
2.       Konuşmadan ona mesajları duygu bağınız ile gönderebilirsiniz.
3.       Onun sizi gece elbisesi ile görmesi gerekmez, eşofmanla da sizi seksi bulur.
4.       Cinsellik diğer hiç kimseyle olmadığı gibidir.
5.       Onu ilk gördüğünüzde, yüzyıllardır tanışıyormuşsunuz gibi gelir…
6.       Sizi anlar, yargılamaz, hatalarınıza bile tapar.
7.       Onun üzülmesi canınızı yakar, O sizi nasıl mutlu edeceğini bilir.
8.       Aura’nız, ışığınız, yaşam misyonunuz, amaçlarınız belirli noktalarda buluşur.
9.       Onu rüyanızda görürsünüz.
10.   Ondan telefon mesajı geleceği zaman önceden hissedersiniz…
11.   Ayrılık olsa da unutulmaz, aslında ondan “ruhunuz” ayrılmaz.
12.   Monica Bellucci bile gelse, O sizi tercih eder.
13.   Karma’nızda özel yeri vardır.
14.   Onda olan “bir şey” başka hiç kimsede yoktur.
15.   Gözü kapalı ondan gelecek her şeye razısınızdır.
16.   O, ruhunuza değer katar, yaşama amacınız gibidir.
17.   Bakış, duruş, kokusundan hemen değişimi anlarsınız.
18.   O gelene kadar birçok kişiyi “O” sandığınız için Onu kaybetmek istemezsiniz.
19.   Onu kıskanmazsınız, O ruhen zaten hep sizindir.
20.   Onunla bu boyuta gelmeden önce büyük bir anlaşmanız zaten vardır…
21.   O sizin için dünyanın merkezi, Güneş’in zerresi, en seksi ve en özeldir…
22.   Onunla ilk andan itibaren her şey farklı gelişir.
23.   Onunla “koşulsuz sevgiyi yaşarsınız”.
24.   Menfaat nedir bilmezsiniz…
25.   O size dünyayı başka gösterir…
26.   Onunla gelişir, öğrenirsiniz.
27.   Onu affedersiniz.
28.   Size kendiniz değerli hissettirir.
29.   Her şeyi onun için hesapsızca ve içtenlikle yaparsınız.
30.   Onun “ruhunu” görebilirsiniz.
31.   O sizin için adeta bir “Yeryüzü Meleği” gibidir.
32.   Onunla tanışınca, “daha önce sevmemişim” dersiniz.
33.   O sizi korur.
34.   Siz ikiniz hem bir bütün, hem de bireysinizdir. Kısıtlamalar gereksiz kalır.
35.   Onu üzen her şey sizi daha fazla üzer.
36.   Hayatta en özel şeye sahip olduğunuzu artık bilirsiniz…
37.   Gerçek ruhsal yolculuğunuzu onunla yaşarsınız.

Ruheşini yaşamınıza çekmek için ruhsal farkındalık adına bir şeyler de yapıyor olmalısınız. Niyet ve inanç doğru kişiyi bulurken de çok önemli…
Önce kendinizi çok iyi tanıyın, kendinizle gerçeklerinizle yüzleşin.
Eski aşkları artık bir kenara koyun. Onları yaşadınız bitti, öğrendiniz ve sevgiyle gönderin onların enerjilerini artık… Ruheşi sizinle aynı frekanstadır. Onunla hep ve daima mutlu olursunuz. İyileşmenin özünü onunla keşfedersiniz, niyetler hep karşılıklı ve iyidir. Onunla aşkınız başladığında, bütün dünya size değişmiş gibi görünür. Bilinçaltı temizliği ve yeniliğe fikren açık olmak onu çağırırken önemlidir. Aslında siz onu tanıyorsunuz, henüz yanınızda değilse vakti gelmemiştir ama gelecektir… İnsan olarak her birimiz evrenin zerresiyiz ve asla bir ilişkide acı çekmeyi hak etmiyoruz. Evren ve enerjiler ile akışta kalarak, yaşamın beklenmedik getirilerini bile kabule geçerek, olgun ve saygılı yaşayarak, herkesin etkisinde kalmayarak çağırabilirsiniz… Önce Allah’a güvenin, geçmiş korku ve blokajlarınızdan kurtulun. Güveni yaşamınıza sokun ve teslim olun. Kendini seven sevgiye açılır; kendi kendinize yetebildiğiniz anda gerçek aşka da hazır olursunuz. Kendi eksiklerinizi kapatacağınız kişi Ruh eşiniz olamaz. Eski bilinçaltı kayıtlarınız, yanlış aşk kodlarınızın yerine gerçek sevgi ile ilgili yeni girişler yapmaya hazır olun.

Onu yaşamınıza çekmek için Çakralarınızın da doğru enerjide olması gerekir. Çakralar, enerji bedenlerimiz ile yakın ilişkilidir. Eterik- Duygusal- Zihinsel- Ruhsal bedenlerimiz…  Olumsuz düşünceler, alkol, bağımlılık, sevgisizlik, inançsızlık, kayıplar, stres çakraları tıkayabilir. Her gün çakralara yönelik çalışmalar yapmalısınız. Evren ile uyumunuz güçlendikçe, ruh eşi frekansınıza girer. Tütsüleri, taşları, doğayı, hayvanları, bebekleri, renkleri, sizi mutlu eden ne varsa çakralarınızı kontrol için kullanın. Ayrıca auranızı da temiz tutmalısınız; her gün farklı renklerle meditasyon ve enerji çalışmalarını deneyin. Olumlamalar, sevgi, Güneş, Ay, kristaller, aromaterapi, dua, şifa almak, pozitif düşünce auranız için önemlidir. Sevmediğiniz kişilerle buluşacağınız zaman kendinizi mavi bir balonun içinde imgeleyin. Bazı konuları içinize atarak yaşadığınız ilişkiler sizi hasta bile edebilir. Ruh eşiyle muhteşem bir diyalog ve paylaşım hep sizinle olur. Güven olmadan asla ve asla ilişki yaşanmaz, bunu sakın unutmayın. Gerçek sevginin olmadığı her yerde bilinen ya da bilinmeyen bir korku vardır. Aşka dair korkularınızla yüzleşin. Korkuları kabule geçip ardından şifalandırın.

İlişkiniz kötü gidiyorsa, onu siz yaşamınıza davet ettiniz, bunu unutmayın ve önce kendinizi değiştirin. Siz değiştiğiniz anda tüm dünyanız da değişir.
Aslında aşk sadece size ruhsal anlamda bir farkındalık katıyorsa kapınızı açmanız gereken bir kavram… Size mutsuzluk veren aşkı bitirmek sizi ruhsal anlamda büyütür. Sadece mantık odaklı ilişkiler yaşamak sizin evrenle olan derinlikli bağınızı olumsuz etkiler, sizi fazlaca “fiziksel” yapar ve manevi dengenizi bozar.
Ruhsal anlamda sizi tamamlayacak eşi bulmanız çok kolay olmasa da karma’nızda varsa yolunuza çıkar, evren bir şeyleri vesile eder. Bir travma, tesadüf, beklenmedik gelişme, dönüm noktasının içinde de onu tanıyabilirsiniz… Geçmiş yaşamlarınızla ilgisi varsa, onu ilk gördüğünüzde “iç sinsiz” sizi uyarır. Şunu asla unutmayın; ruh eşinizi aramanız gerekmez, siz ruhsal farkındalığınıza eriştiğiniz zaman O sizi bulacaktır: ÇEKİM YASASI. Ruhsal anlamda yaşamınıza gelecek aşkınız aslında size bazı manevi dersler vermek üzere de kapınızı çalıyor olabilir. Herşey başta güllük gülistanlık değilse pes etmeyin, detayları gözlemleyin, kendinize sorular sorun. Zaaf ile aşkı mutlaka birbirinden ayırın.
Ruhsal farkındalığı gelişmiş bir aşık, aşık olduğu kişiye asla “bağımlı” olmaz, bu aşk biterse artık tekamül ile ilgili bir dönem bitmiştir ve ondandır diye düşünür… Ruhsal farkındalık geliştiği zaman aşk alanında da sizi büyük bir “kabullenme”, sevgi, anlayış ve içsel güç kaplar. “aşk sorunları” aslında ortadan kalkar, zaten sorunları ruh ve beyin yaratır, siz istemezseniz sorun falan kalmaz yaşamınızda.
Ruhsal farkındalığınız aşk adına geliştiği zaman, artık aşkta “olur ve olmazı” denemeye bile gerek bırakmadan tanırsınız ve elemeler geçersiz kalır. Çakralarınız doğru çalışır, aydınlık ve berrak olursunuz. “Aşk acısı” diye dillere düşmüş konunun sadece bir yanılsama olduğunu net bir şekilde anlarsınız. Aşkın sadece mutluluk ve bir seçim olduğunu ruhunuz kavrar. Teslimiyetin, mücadeleden daha güçlü olduğunu bilirsiniz. Affetme katsayınız artar. Aşk sizin doğduğunuzdan beri sahip olduğunuz en doğal halinizdir gerçekte…
Siz doğuştan aşk ve aşıksınız, günlük yaşamın içindeki “yanılsama aşkları” bıraktığınız zaman hiçbir çaba göstermeden sizin için hayırlı olan sizi bulacak. Sabır göstermeyi ve anlayışı seçeceksiniz. Hayat planlarınızı yaparken aşkı bunun içinde nereye koymak istediğinizi iyi belirleyin, aşkı istediğinizi sanıp gerçekte toplum-aile-yanılsama-korkular nedeniyle ilişki yaşıyor, gerçekte yalnızlığın keyfini sürmek bile istiyor olabilirsiniz. Kendi aşk gerçeğinizle yüzleşin.
Gerçek aşk için içinize dönün, aşk zaten doğuştan orada… Geçmiş aşk acılarınız ve onları aşma şekliniz sizin bugünkü ruhsal tekamülünüzü mutlaka geliştirmiştir. Ruhsal farkındalığı olan bir kadın intikam almaz, bunu öncelikle kendi için yapmaz. İlkel ve gelişmemiş aşkları zaten ilk baştan eler, bunların evrenin son bir yoklama şakası olduğunu çok iyi bilir. Korkmayın, merhamet edin, şefkat sunun, arının ve yol işaretlerini çok sıkı takip edin.
Sizin içinizden gerçek bir “bilge” çıktığı zaman, siz aşk adına tüm bilmeniz gerekenleri zaten “biliyor” olacaksınız. İnsan doğuştan sevgidir ve ışıktır, sevginin olmadığı her yer yanlıştır, sevginin olmadığı yerde korku vardır, korkuyu bırakın. Bugün kendiniz olmaya başlayın, hiçbir şeyden bu andan itibaren korkmayın, sevin sevilin, ruhunuzu berrak tutun.
Yanınızda şu an yanlış, kötü ve mutsuzluk veren bir aşk varsa bu sizin aynanızdır.  Sorun kendinizde onu neden yaşamınızda tutuyorsunuz, o size neyi öğretmek için geldi, iç yüzü nedir…

Telepatik Bağ Kurma
Telepati: 5 duyu dışında algılama becerisi ve iletişim kurma yeteneği.
Herkes telepatik bağ kurabilir, farkında olmadan bunu yapar ama çoğu kişi buna inanmadan yaşar. İnsan doğuştan sezgi gücü ile Dünya’ya gelir, telepatik güçleri vardır, zamanla günlük hayat ve yanlış telkinler bunları unutturur ona… Bu gücünüzü çalışarak, doğru enerjide kalarak, insanlar üzerinde deneyerek elbette ki tekrar geri kazanabilirsiniz.
Konuşmadan karşınızdaki kişiye bilgi aktarabilirsiniz. Hatta bu sevgilisinden ayrılmış olan danışanlarımızın en sevdiği şeydir… Telepatide alıcı ve verici olmak üzere iki kişi bulunur. Telepati anında verici düşünceleri alıcıya aktarır. Her insanda telepati yeteneği aynı katsayıda olmasa da bunu herkes kısmen başarabilir. Dingin olmak, iyi niyetler içinde kalmak, sonuca kafa yormamak, arınmış olmak gerekebilir çoğu kez.
Alma esnasında alıcı gönderileni kuvvetli bir biçimde algılar, düşünür, anlık saplanan bu veriye şaşırabilir, “hiç aklımda yokken nerden geldi şimdi bu” da diyebilir. Telepati anında berrak olmak gerekir, karışık sinyaller göndermemek daha iyi olur. Bu kitap daha çok dilekler, istediklerimizi gerçekleştirme üzerine kurulu olduğu için ve okur-danışanlar telepatik mesaj gönderme konusuna çok meraklı olduğu için değinmek istedim.
Telepati konusunda siz çok yetenekli ve iyi bir verici iken, karşı taraf sezgisel anlamda zayıf biri ise tabi ki alması zor olacaktır bazı şeyleri… Bu durumda daha çok uğraşmanız gerekebilir. Bu anlamda gelişmiş kişiler; düşünce-duygu-şekil olarak alabilmektedir.
İnsanları tanırken de telepati yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Sezgiler yanıltmaz mantıklı düşünceler, sürekli anlam yüklemeler bazen daha çok yanıltır. Kalbiniz sizi yanıltmıyor, keşke hepimiz onu daha çok dinlesek ve kalp yolu ile devam etsek hep yaşamlarımıza… Telepati gücünüzü geliştirmek için ilk zamanlar bunu yeni tanıştığınız kişiler üzerinde de deneyebilirsiniz. Onunla ilgili ilk düşündüklerinizi kaydedin “ilk gelen hisleri” çünkü en sonunda da yine onları düşüneceksiniz.
Duş alın.
Arının.
Yatak odanızda sessiz olun, odaklanmaya başlayın.
Gerekirse onun resmini kullanın.
Bilgileri aktarmaya başlayın.
Olumlu ve net olun.
Üçüncü göz noktasına da odaklanabilirsiniz.
Alfa frekansında da çalışmayı deneyebilirsiniz.
Telepati gücü olan kişilerin bazen de “alıcı” enerjileri de yüksek olduğu için korunmaları gerekir. Bu tip durumlarda, böyle kişiler yaşamınıza girebileceği zaman veya ortamlarda “mavi ışık topunun” içinde kendinizi imgeleyin. Olumsuz telepatik bağ kurulduğunu hissettiğinizde enerjiyi sevgiyle kaynağına gönderin ve bağı kesin. Eğer belirli bir mekanda telepati çalışmalarınıza devam edecekseniz de o mekanın enerjisel anlamda arınmış temizlenmiş olması daha iyi sonuç verir. Birçok olumsuzluğun yaşanmış olduğu mekanlar enerjinizi emer, çalar, sizi aşağı çeker. O olayların benzerlerini yaşamaya başlarsınız. İlk anda içeri girdiğinizde zaten bu mesajı bir mekan size rahatlıkla aktarır. Mekanların, eşyaların her şeyin enerjisi vardır. Her şey enerji yasaları ile açıklanabilir, bunu unutmayın.
Tele: uzak, path: yol anlamındadır.
Telepati Dünya’da çeşitli uzmanlarca çeşitli amaçlarla kullanılıyor, yani sadece “eski sevgilime mesaj çekemiyorum bari bir telepatik bağ kurayım”ın dışında büyük etkileri de oluyor. Bazen bir kişi ve olayın geleceğe dair yorumu elde edildiği gibi, yüksek bilgiler için yüksek şuur seviyesine geçip çok önemli çalışmalar da yapılabilir. Sizin günlük yaşamda tesadüf dediğiniz çoğu olayın içeriği telepatik aslında. O şarkıyı düşündüğünüzde bir anda çalması, eski bir dostu andığınızda bir anda ondan gelen haber, size anlık gelen içsel bir bilginin az sonra haberlerde izlenmesi gibi… Telepati iki kişi arasındadır. Çoğu zaman bu konu “ruhsal görü” ile karıştırılıyor. Ruhsal görüde ikinci kişi gerekmez. Daha parapsikolojik bir durumdur ve kişi geçmiş-bugün-gelecekten mesaj alır.
Telepati anında etrafa görünmeyen bir enerji yayılır. Telepati kuracak kişilerin konuşmaması gerekir. Düşünce ve kelimelerin yanı sıra resim ve fotoğrafları da kullanabilirsiniz. Kalbinize odaklanın, diğer düşüncelerden uzak durun, “ya işe yaramazsa” dediğinizde olmayacaktır. Telepati bir başka deyişle “düşünce nakli” gibidir. Karşınızdaki kişi eğer başardıysanız mesajı alır, özgür iradesi ile o da isterse size geri dönüş yapacaktır. Bunu da kabul etmeniz gerekir. Etik kurallar ve karma yasalarına saygı ile hareket edeceğiniz telepati çalışmasında; şüphe-tereddüt-kaygı olmamalıdır.
Telepatide “ilk gelen” bilgiler doğrudur. İptal etme ve emin olmama yoluna da gitmemeniz gerekir. Çok mantık yürütmeyin, geleni alın.

AŞK VE TELEPATİ
Ona odaklanın.
Geçmişteki olumlu ve güzel anları tekrar tekrar canlandırın, kendinize yaşatın.
Böylece frekansı yakalaşmış olacaksınız; sevgi’de kalmak budur.
Doğru titreşim yakalandığında iç ses size bunu söyler.
Gelen bilgileri olduğu gibi alın.
Ani gelenler daha net de olabilir.
Sizin telepatik bağ kuracağınız an’da o kişinin de dingin halde olabilmesi işi kolaylaştırır.
Gözleriniz kapalı olsun.
Net mesajlar aktarın.
Belirli bir konuya odaklanın, soyut olmasın.
Bunu yaparken gerçekten istiyor ve inanıyor olmalısınız.

Telepati düşünceleri kontrol edebilmektir aynı zamanda. Düşünceyi okuyabilir, aktarabilir, anlayabilirsiniz. İnsanları kendine kolayca aşık edebilen kişilerin büyük kısmı bilerek ya da bilmeyerek telepatik güçlerini de kullanmaktadır. Dünyaca ünlü liderler aslında telepatiktir. Telepati beyin dalgalarının bilinçli şekilde yönlendirilmesidir. Ben de danışanlarımla ilk seanslarda telepati aracılığı ile aslında neden bana geldiklerini, benimle ilgili gerçekte ne düşündüklerini alırım.
Ayrıca çoğu araştırmacıya göre; telepati astral seyahatin de temelinde vardır. Telepatinin sınırı yoktur, mekanla da sınırlı değildir. Onun Amerika’ya yerleşmiş olması sizin ona telepatik mesaj gönderemeyeceğiniz anlamına gelmez yani… İnsan zaten doğal olarak telepatik dalgalar yayar, “teta” seviyesinde gönderilen mesajlar çok daha net gidecektir. Mesajı imge olarak da seçebilirsiniz. Telepati de benim hep altını çizdiğim imgeleme-canlandırma çok işe yarar. Görüntü kelimenin ötesindedir.
İlham denilen konunun bir kısmı yine telepatidir. Yaratıcı düşünceler de telepati ile gelebilir. Duru görü anında kaynakla bağlantı kurarız, telepati ise iki kişi arasında geçer. Telepati anında bazen çok yoğunlaşıp kendiniz olmaktan bile çıkıp “o kişi olabilmek” onun gibi hissedebilmek gerekir. Bunu başarabildiğinizde daha etkili ve net sonuçlara kapı açılır.
Kendi üçüncü göz noktanızdan onun üçüncü göz noktasına doğru pembe ve ışıktan bir kordon uzatın. Bu kordonun içinden istediğiniz ve aktaracağınız mesajlar geçsin. Onun bunları aldığına emin olun. Işık kordonunun çalışma bitince küçük bir ışık topu haline getirip kalbinize alın. Çalışma öncesi odada ilham veren ya da rahatlatan ama çok ağır olmayan tütsüler de yakabilirsiniz. Yedi gece kadar çalışmaya devam edebilirsiniz. Çalışma öncesi üçüncü göz noktasına güçlü bir enerji taşı kuvars ile enerji açma tekniği de uygulayabilirsiniz. Detaylar için youtube üzerinden videolarım yardımcı olacaktır; özellikle netd’deki “aşk para kariyer” programım.
Danışanlarımızın çoğu yeni ve doğru bir aşka yelken açmak istemez. Bunun için arınmak, geçmişi bırakmak, geçmiş yaşam şifası ile geride bırakmak, gereken yaşam dersini almak lazımdır. Bunun yerine “yanlış” biri de olsa ilişki şifalandırması ve telepatik bağ kurma seanslarını tercih ediyorlar. Ben tabi ki onlara saygı duyuyorum, karşıdaki insanla hala bir bağ varsa, az da olsa o kişide de duygu varsa, bütünün hayrına ise o kişiye elbette ki sevgi mesajı gönderebilirsiniz. “Gelsin de görecek o! Haddini bildiricem…” enerjisi ile işe koyulursanız tabi ki başarılı olamazsınız ayrıca bu tutum doğru da olmaz. Ego ile sevgiyi birbirinden ayırmak gerekir. Aşk konusu dışında, dostluk, aile içi ilişkiler, iş ilişkileri gibi alanlarda da telepati gücü kullanılabilir. Dileklerinize bu yolla ulaşırsanız ne mutlu bana…
Parapsikolojinin bir dalı ‘‘telepati’dir. Telepatinin kısa bir tarifi çok uzak yerlerde bulunan şahısların birbirleriyle maddi/fiziksel bir bağlantı olmaksızın irtibatları şeklinde de yapılabilir. Telepati anında tabi ki en önemli konulardan biri de “ya olmazsa, ya işe yaramazsa” fikrini uzaklaştırmaktır. Telepati “ruhsal” bir konudur. İrtibatın gerçekleşmesi; istek ve duyguların saf ve samimi olması ile de alakalıdır. “Arasın da gününü göstericem ona!” hissi ile yola çıkılınca başarı gerçekleşmeyebilir, saf enerjiler sonuca güç katar, niyet ve gerçek amaç, bunun neden istendiği de önemlidir. Anne, uzakta olan bebeğinin ağladığını yada gerçek gereksinimini telepatik bağ ile alabilir. Siz de ayrı kalmış olduğunuz kişiye hala saf bir enerji ile bağlıysanız, aramıyor yani ruhları devrede tutuyorsanız, başarınız mümkün olabilir. Günlük hayatta telepatide zorlanan kişiler, bunu ilk etapta rüyada deniyor. Rüya anında “mantık-zihin-aşırı sorgulama” gibi negatifler dışarıda kalabiliyor. Rüyada ölmüş yakınları ile bağ kurabilen tanıdıklarım da epey fazla, ailemde de böyle kişiler var. Bu elbette daha metafizik ve öte alem bir konu ama telepati çalışan kişiler de bu alanda zamanla gelişiyor. Unutmayın sizin beyninizle onun beyni arasında görünmez bir bağ/kordon var. Şifacılar ve özel ruhlar bu bağı çok derince kullanır. Beynin yaydığı frekanslar ve kişinin ürettiği hormonlar da durumu destekler. Telepatik bağ kurma anında; o kişiyi imgelerken gerçekçi olun, gelen her bilgiyi sorulamadan alın ve kendi ileteceğiniz mesajda net olun; uzun uzun cümleler yerine “seni seviyorum, beni ara” gibi kısa net mesajlar daha doğru olur. Karmaşık olan şeyler enerjiler dünyasında netlik olmadığı için kaybolur. Yanlış sonuç bile olabilir.
İlerlemiş tekniklerde tamamen, kendinizi o kişi gibi hissedebilirseniz sonuç berraklaşır. Telepatide gelişmek, kişilere bu yolla bilgi aktarmak ya da bilgi almak için youtube üzerinden “netd”de ve tv em’de yapmış olduğum programlardaki uygulamaları, konuk olduğum programları ayrıca diğerlerindeki bölümleri deneyebilirsiniz. Mumlar, tütsüler, kristaller ve dua enerjisi de bu yolda sizi tabi ki aydınlatır. Özgür irade ve bütünün hayrına olacak şekilde ışıkla yapın…

Rüyada telepatik bağ kurmak için
1414 kere YA NUR YA BASİT YA ZAHİR esma zikri tamamlanır.
Kendi kalbinizden çıkaracağınız mor-altın-pembe ışığı onun kalbine doğru gönderin.
Uyku öncesi niyet edin ve onun üçüncü göz noktasına odaklanın.
Burnunuzdan nefes alın ve yine onun 3. Göz noktasına doğru nefesi gönderin uyku basana kadar devam edin… Uykuda alınan mesajı takip edin, çalışmaya devam edecekseniz bu konu için özel bir rüya rehberliği defteriniz de olsun.

Mum ve telepati
Beyaz bir mum yakın ve ışığına konsantre olun.
21 adet Yasin okuyarak dua edin.
Çalışma öncesi odada arınma ve geride bırakmak için adaçayı yağı ile tütsü de yapmış olun.
Enerjiyi artırmak için günlükotu tütsüsü de denenebilir.
Bu esnada sadece bugüne kadar bu kişi ile yaşanmış olan mutlu anlara odaklanın, gerekirse çalışmayı tekrar edin.

7 Taş Yoğun Telepatik Bağ Çalışması
Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cemı azâi ve cemı cevârihı “(sevdiğiniz kişinin ismi) alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti “(sizin isminiz) bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sürati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn. Ve selâmün alel mürselîn vel hamdü lillâhi rabbil âlemin.
Yukarıdaki çok özel ve etkili dua “iyi niyet” ile ve iki tarafın da hayrına olacak şekilde 7 adet deniz kenarından toplanmış taşa okunur. Bu taşlar 7 gece evde sıcak suyun içinde veya başka bir metod ile ısıtılır hep sıcak kalması sağlanır. Bu zaman içinde hep o kişiye, saf sevgiye, hayırlısına odaklanılır. Aşk enerjisini açmak için bulunulan ortamda gülyağı ve yasemin yağı ile ayrıca tütsü de yapılır. Uyku öncesi kendi 3. Göz noktanızdan onun aynı noktasına beyaz bir ışık tüpü içinde iletmek istediğiniz sevgi mesaj ve enerjilerini de aktarmayı unutmayın. Tüm çalışma tamamlanınca 7 taş “oluşturma ve güven enerjisi için” toprak bir alana sevgi ile bırakılır.

TELEPATİK BAĞ ve beyaz ışık
EN'ÂM-75: Ve kezâlike nurî ibrâhîme melekûtes semâvâti vel ardı ve li yekûne minel mûkınîn(mûkınîne). 
ARAF/143: Velemmâ câe mûsâ limîkâtinâ vekellemehu rabbuhu kâle rabbi erinî enzur ileyk(e)
Kevser suresi:
İnnâ a'taynâkel kevser
Fesalli lirabbike venhar
İnne şânieke hüvel'ebter

Yukarıdaki sure ve ayetleri 45’er defa okuyun. Sevdiğiniz kişi ile sarılmış bir olmuş olarak birbirinizi imgeleyin ve yukarıdan gelen beyaz bir ışık ile ışık duşu aldığınızı imgeleyerk uykuya dalın. Takip eden günlerde iç sesinize kulan verin, ilk gelen bilgiler doğru olacak. Bu çalışmayı yapmadan önce arınmış ve tüm kalbinizle o kişiyi gerekiyorsa affetmiş olmanız gerekir.


RESİMLE TELEPATİ VE DUANIN GÜCÜ

O kişinin resmine odaklanın. Resme bakarken olumlama da yapmış olabilirsiniz. Sonra sadece o kişinin üçüncü göz noktasına odaklanın. Kendi üçüncü göz noktanızdan onun aynı noktasıan doğru mor ışık gönderin. Oradan geri gelen ışıkları imgeleyin ve siz geri alın sevgi ile kabul edin.
Devamında okunacak dualar: 100 SALAVAT, 100 İSTİĞFAR, 336 YA MUSAVVİR, 313 KAF HA YA AYN SAD okunur. Ardından 3000 defa “fe erselna ileyha ruhana fe temessele leha beşeran seviyya” ayeti ile devam edilir. Son olarak 333 kere Hümeze Suresi okunur.

Allah GERÇEKTEN ruh eşi olan ve sevgiyi hak edenlerin yanındadır. Kalpler de Allah’a bağlıdır, onu o nedenle elbette Allah’tan isteyebilirsin, dönerse senindir Allah izin verirse… Değilse unutma: ruh eşin yine Allah ne zaman takdir ederse sana gelir.
                                         TUĞÇE IŞINSU ile Bireysel
                                    "GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI-REGRESYON, 
                          AŞK KOÇLUĞU, BEREKET ENERJİSİ, İLİŞKİ ŞİFALANDIRMASI
                               TAROT, KİŞİYE ÖZEL AŞK-BEREKET-ŞANS TILSIMI"  
                                          randevusu için: 0535 307 95 28
                 facebook.com/tugceisinsuOFFICIAL, twitter.com/tugce_isinsu 
                                          instagram: tugceisinsu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.