9 Mart 2014 Pazar

GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI – REGRESYON


Geçmiş Yaşam Şifası yani Regresyon, Meleklerle işbirliği halinde olarak yaptığımız çok özel ve
tüm Dünyada kabul görmüş bir çalışmadır.
Bu çalışma yaklaşık 1 saat kadar sürüyor. Yaşadığınız o tekrar tekrar sizi bulan sorunun kök sebebi bulunarak şifası sağlanıyor. Regresyon bereketten sağlık konularına, öfke ile ilgili konulardan blokaj ve çöküşlere, korkulardan bereket-para alanındaki tıkanıklıklara kadar çok sayıda konuda şifa sağlasa da biz bu bölümde konuyu “aşk” ile ilişkilendirerek anlatıyor olacağız.

Geçmiş Yaşam Şifası---- ÇALIŞMA KONULARI:
İlişkilerinizin güzel başlayıp aniden ve anlamsızca bitmesi…
Uzun süren yalnızlıklar…
Aldatılma…
BEREKET SORUNLARI, KARİYERDE YOL ALAMAMA...
Şifası bulunamayan bazı rahatsızlıklar...
Korkular...
Tekrar eden blokajlar, bir noktaya kadar gelen sonuca ulaşmayan konular...
Her ilişkide terk edilen taraf olma…
Sürekli evli erkeklerle/kadınlarla ilişki yaşama durumu…
Aşkta değersizlik hissi…
İlişki yaşamaktan korkma…
Kendi ilişkinizi kendiniz baltalıyor, sabote ediyorsanız…
Kaybetme korkusu…
Kısmetsizlik, çöküşler, kıskançlık…

Bu bahsettiğimiz sorunların kökü 3 kaynaktan gelebiliyor:
1.       Reenkarnasyon teorisi: geçmiş hayatlardan gelen karma.
2.       Atalardan gelen enerji mirası: büyükleriniz de benzer sorunları yaşadı ve bu size aktarıldı.
3.       Kolektif Bilinç: doğarken ortak bilgi havuzundan tüm insanlığın yaşamış olduklarından çektikleriniz.

Bilinçaltımızdaki farkında olmadığımız kayıtlar yaşamlarımızı ve ilişkilerimizi yönetiyor. Aynı aşk sorunlarını neden tekrar tekrar yaşıyorum diyorsanız, sebebi tamamen geçmişle alakalı. Geçmişteki o kök kayıtlara ulaşmadan da tam olarak şifası mümkün değil. Biz geçmişte bize yüklenen veya kendi yüklediğimiz kod’lardan ibaretiz. Geçmiş geleceğinizi sabote etmeden, kendiniz tanımak, gerçek siz ile yüzleşmek ve şifa için mutlaka “geçmiş yaşam şifası” yaptırın.
Geçmiş yaşam şifası o sizi zorlayan ve anlamsızca tekrar tekrar kapınızı çalan konunun, kök sebebini bulup ortaya çıkartıyor. Başmelekler ve Kişisel Koruyucu Meleğiniz de bu çalışma esnasında şifa güçleri ve büyük enerjileri ile desteğini sunuyor, rehber oluyor, rahatlatıyor. Bu çok özel ve etkili çalışma, konuya dair kök sebebi ruhsal hafızamızdan DNA’mızdan siliyor. Zamanla bu konu önce sizde hafifliyor ve kabule geçiyorsunuz, göstermiş olduğunuz direnç bitiyor. Sonunda ise tamamen sizi terk ediyor.

1 saat kadar süren REGRESYON çalışmamızda:
Sorunun kaynağı saptanıyor…
Şifası yapılıyor…
Melek enerjisi ile çok özel ve farklı diğer bölümümüz sizi rahatlatıyor.
Seans sonunda 21 Günlük Çalışma Planı size sunuluyor.
Regresyon çalışmamızı, geçmişinizi şifalandırmak adına hem yüzyüze hem de telefonda tüm Dünya ile yapıyoruz.

REGRESYON çalışmamızı neden Meleklerle yapıyoruz…
Koruyucu Melekler bu çok özel çalışmada bizlere eşlik ediyor ve onlar gerçekten de var, hem 3 dinde hem de birçok başka kaynakta sözü edildiği gibi. Onlar hep bizimle, özgür irademize ise asla karışmadıkları için mutlaka onlardan kesin bir biçimde Allah’ın da izni ile yardım diliyor olmamız gerek. Onlar doğru yolu, kaderimizi, bize gereken değişimi biliyor ve onlar saf enerjinin ta kendisi.
Onlara iç sesimiz ve gönül gözümüz ile kulak vermek yaşamın tüm mucizeleri ile tanışmak demek. Başmelekler diğer Meleklerin yöneticisi gibi, o nedenle bu regresyon çalışmamızda koruyucu Melekler kadar Başmelek etkisi de tercih edilir, verim ve güç için. Onlardan yardım istemenin tekniği aslında size özel, içinizden ve yürekten olsun yeter.
Bu çalışmada korkular bitip yerine sevgi gelsin niyeti ile Melekleri de rica ediyoruz eşlik etmelerini yani… Bu şekilde huzur da sağlanıyor. Melekler çok büyük varlıklar, Allah izin verdiği takdirde size ışık tutarlar. Meleklerin sevgi mesajlarını alarak bu yolda ilerlemek size çok iyi gelecek. Birçok konuda, sorunda, yaşam amacınızı öğrenirken zaten Meleklerle iletişimde kalmak güzel ve doğru. Onlar Allah’ın elçisi.

Hayatı dolu dolu yaşamak, kendi yolunuzu bulmak, netleşmek, arınmak, yeniden başlamak, amaçlarınızı bulmak, gerçek yerinizi bulmak için MELEKLERLE GEÇMİŞİNİZİ ŞİFALANDIRIN.
                                            TUĞÇE IŞINSU ile BİREYSEL 
                     "TAROT, GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI-REGRESYON, MELEK TERAPİSİ, 
     KİŞİYE ÖZEL AŞK-PARA TILSIMI" SEANS RANDEVULARI için mesaj atabilirsiniz:                                 facebook.com/tugce.isinsu, facebook.com/tugceisinsuOFFICIAL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.